Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      πρίν από 40 λεπτά , DizzyツMommy είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

      Κορίτσια και bemfola 300 αν υπάρχουν. Ευχαριστώ πολύ!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      πρίν από 15 λεπτά , Τουτουνι είπε:

      Κορίτσια καλημερα!!! Μήπως κάποια κοπέλα ξέρει να μου πει τι είναι η βλαστοκυστη d6?

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως. Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια, ήθελα να σας πω μια καλησπέρα και να σας πω πόσο αγαπάμε την Κέρκυρα. Ερχόμαστε κάθε χρόνο λόγω του Αγίου πρώτα και επειδή περνάμε καταπληκτικά!! Μόνο αυτή η πλατεία, βρε παιδί μου...από τις 9π.μ. κατεβαίνουμε για να παρκάρουμε, είμαστε και πολλοί ζωή να'χουμε:)

Μακάρι να καταφέρουμε και φέτος να έρθουμε, είναι σαν το εξοχικό μας πλέον! Πολύ οικεία την αισθανόμαστε, τι ωραίο νησί, να το χαίρεστε και να περνάτε καλά!

Σας ζηλεύω και λιγουλάκι:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα bouboukakia,

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. ΝΑ σου ζήσουν ολα τα μπουμπουκάκια σου.

ΝΑι το πάρκιν ειναι μεγάλο πρόβλημα.

Εσυ απο πού είσαι ???:D

Θεσσαλονίκη! Με τον καινούριο δρόμο, ήρθαμε και πιο κοντά:D Ούτε το σκεφτόμαστε πια, μια ευθεία είναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θεσσαλονίκη,

Τέλεια πόλη , και τα τρίγωνα ακόμα ποιό τέλεια ,Ειχαμε έρθει με τον άντρα μου και περάσαμε υπέροχα. :)

Ωραία, να κανονίσουμε το καλοκαιράκι να σου φέρω:D Τραγανό φύλλο, φρέσκια κρέμα, μιαμ.:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καιρού επιτρέποντος 22/5 και ώρα 12.00 μεσημέρι θα είμαι εκεί με την κούκλα μου. Θα βρεθούμε στην είσοδο;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...