Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Είστε όλες καλά; Χαθήκαμε τον τελευταίο καιρό. Ελπίζω να επανέρθει η ομάδα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημεραααααααα?που ειστε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?:Dκαμια εδω!!!!!

μια χαρα ειμαστε babyjes .εμεις πλεον δεν περπαταμε....τρεχουμε μονο.τρελλο ζουζουνι ο μικρος!!!κουκλιτσα η μικρη σου:Dκαλες βολτες.απο δω και περα θα μας φαει το τρεξιμο!!!ελπιζω να καταφερουμε να βρεθουμε ολες μαζι καποια στιγμη.


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμενα. Μενω Κέρκυρα, αλλα δεν ειμαι από το νησι. Χωραχ στην παρεα??

Πραογραμματιζω βαφτιστη . Αν μπορουσατε να με βοηθησετε.... Κυριψς εχω αγχωθει με το τραπεζι. Τι μου προτεινεται?? Παιζει τιποτα καλο στο περαμα με θεα καλη κουζινα και ανεση χώρου( πάρκινγκ και να μπορεις να σηκωθεις απο την καρεκλα χωρις να σηκωσεις αλλους 10). Ζηταω πολλά?? περιπου 30-50 ατομα

Αν ξερεται κατι πολυ θα με βοηθουσατε γιατι δεν κερω καλα το νησι σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

matri καλως ηρθες στο καφε και με το καλο η βαπτιση του παιδιου σου!!για περαμα δεν ξερω:(στο ολυμπια μου εχουν πει οτι παρα πολυ ωραια αλλα δεν ξερω τι τιμες παιζουν.εγω μαλλον θα το κανω στην ταβερνα του Σπυρου στην Μηλια Κυνοπιαστων και το μενου θα περιεχει 2 σαλατες,πατατες,τυροκαφτερες,τζατζικια,πιατο με αλλαντικα και τυρια και πιατο με μιξ γκριλ.αν δεν θες μιξ γκριλ εχει και της κατσαρολας να βαλεις.ειναι 23Ε το ατομο και αν θυμαμαι καλα θα μας κανει δωρο τα αναψυκτικα.αν σε ενδιαφερει περνα απο εκει να ρωτησεις.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Ναι την ξερω την ταβερνα του Σπύρου και εχω πάει είναι πολύ καλά. Στα 23 είναι και κρασι-μπύρες?? Επιδορπιο κανα φρουτο ή γλυκο του κουταλιου με γιαουρτι? βγαζει??

Απλά στο πρωτο μου κοριτσακι ειχα κάνει κατ τέτοιο. Στα μέρη μας βρίσκεις ταβερνες άψογες με πλουσιο μενού, κάτω από τα πλατάνια και διπλα κούνιες με 16 ευρώ.

Είπα στο δευτερο να κάνω θαλασινη βαφτιση δίπλα στη θαλασσα. Θα ήθελα κάπου γραφικά. Στο Ολυμπία ζηταει 30 το ατομο με ποτα και επιδορπιο. Απλα ψαχνω και για άλλη επιλογή.

Βρήκα και το Νήσος, απλα δεν ξερω πόσο καλο είναι από ποιότητα.

Ελπίζω να απαντησουν κι άλλα κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!!

matri καλώς ήρθες στην παρέας μας!!έχει αραχνιάσει λίγο το καφέ μας!!

το νήσος ποιο είναι?

το ολυμπία είναι λιγάκι τσιμπιμένες οι τιμές του γι'αυτό που προσφέρει... εμείς πάμε συχνά για καφέ στις καφετέριες εκεί στη μαρίνα.

στις Μπενίτσες κοίταξες?έχει καλά ταβερνάκια...ο παξινός έχει πολύ καλό φαγητό,αλλά δεν είναι παραλιακό.έχουμε κάνει διάφορα events εκεί,αραβώνες,βαφτίσεις.

πάντως εδώ μην περιμένεις να βρεις οικονομικά...αυτά είχα δει κι εγώ κι αποφάσισα να κάνουμε την βάφτιση στο χωριό του άντρα μου στην έυβοια.σε βουνό με θέα μέχρι την θάλασσα,μια ταβερνούλα ήσυχη

μας βγήκε 18Ε το άτομο με ποτά,σαλάτα,τυροκαυτερή,πατάτες,χωριάτικη πίτα,μιξ γκριλ,μοσχάρι κατσαρόλας για κυρίως πιάτο,και φρούτα.

εδώ δεν παίζουν τέτοιες τιμές...

αν σκεφθώ κάποιο άλλο μαγαζί θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ιδέες.

Και να φανταστεις οτι στο Μπαρμπάτι πηγαινουμε εκει και ειχαμε πετυχει να ετοιμαζουν για γαμο. Πως δεν το σκέφτηκα

Εχω αποφασισει οτι θα μας βγει ακριβα , αλλα δεν θα εχω πολύ κόσμο. Λίγοι και καλοί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και από εμενα. Μενω Κέρκυρα, αλλα δεν ειμαι από το νησι. Χωραχ στην παρεα??

Πραογραμματιζω βαφτιστη . Αν μπορουσατε να με βοηθησετε.... Κυριψς εχω αγχωθει με το τραπεζι. Τι μου προτεινεται?? Παιζει τιποτα καλο στο περαμα με θεα καλη κουζινα και ανεση χώρου( πάρκινγκ και να μπορεις να σηκωθεις απο την καρεκλα χωρις να σηκωσεις αλλους 10). Ζηταω πολλά?? περιπου 30-50 ατομα

Αν ξερεται κατι πολυ θα με βοηθουσατε γιατι δεν κερω καλα το νησι σας.

matri σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.τι κανετε?τα μικρα σας καλα?matri καλως ηρθες στη παρεα μας.με το καλο η βαφτιση.εγω ειμαι η Σοφια και εχω ενα αγορακι 18 μηνων,τον Ανασταση.

οι υπολοιπες που ειστε?αντε να μαζευτουμε:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω είμαι η Μαρία. Εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων και ένα μπέμπη 5 μηνων. Η μονη βοήθεια που έχω είναι ο άντρας μου και ειλικρινα αμα ακουσετε να πουλανε ελευθερο χρόνω ... τρεχω να αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Λοιπον εγω είμαι η Μαρία. Εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων και ένα μπέμπη 5 μηνων. Η μονη βοήθεια που έχω είναι ο άντρας μου και ειλικρινα αμα ακουσετε να πουλανε ελευθερο χρόνω ... τρεχω να αγοράσω.

μαρια μου καλως ηρθες στο καφε,να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...