Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?ευχαριστω μιαμαμα.σημερα θα πηγαιναμε το πρωτο μας μπανιο αλλα ειχε ενα ατυχημα ο πεθερος και ετσι τρεχαμε στο νοσοκομειο..ευτυχως δεν χτυπησε παρα πολυ και ειναι αρκετα καλα ο ανθρωπος.


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Και εμείς ξεκινήσαμε τα μπάνια μας. Πήγαμε το πρώτο μας την περασμένη Κυριακή και μέχρι στιγμής έχουμε κάνει 4. Η αγαπούλα μου ξετρελλάθηκε :P:p:p:p:p:p Επιτέλους έπιασαν οι ζέστες και μπορούμε να ξεμυτίσουμε και λίγο. Τι καλά!!!!!!!

Cat που μένεις ακριβώς;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου; Και εμείς ξεκινήσαμε τα μπάνια μας. Πήγαμε το πρώτο μας την περασμένη Κυριακή και μέχρι στιγμής έχουμε κάνει 4. Η αγαπούλα μου ξετρελλάθηκε :P:p:p:p:p:p Επιτέλους έπιασαν οι ζέστες και μπορούμε να ξεμυτίσουμε και λίγο. Τι καλά!!!!!!!

Cat που μένεις ακριβώς;

καλημερα.τι κανατε?ξεκινησατε μπανακια?κι εκει που λεγαμε εφτιαξε ο καιρος,ηρθε το καλοκαιρακι...ξαναβρεχει.Απιστευτο:(

Μενω Δασια,λιγο πιο πανω απο ταρταγια,για οσες ξερουν την περιοχη.

πολλα φιλια σε ολες


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μενω Δασια,λιγο πιο πανω απο ταρταγια,για οσες ξερουν την περιοχη.

πολλα φιλια σε ολες

Σοβαρά; Εγώ μένω πίσω από τα Μάρμαρα του Μπαρμπαρή. Αν πάρω το δρόμο ευθεία σε πέντε λεπτά είμαι σπίτι σου :D:D:D:D:D


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε βρε.τι περιμενεις? ελα για καφεδακι :P

Από την εβδομάδα που έρχεται έχω άδεια, οπότε αν θέλεις μπορούμε να το κανονίσουμε.:P:p


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

HelloooooooooooooooTι κανετε κοριτσια??????? Εμεις ειμαστε λιγο μικρουλες και η παιδιατρος ειπε να πιασουν καλα οι ζεστες για να κανουμε μπανακι, κι επειδη πηγαν οι δικοι μου και ηταν παγωμενη η θαλασσα δεν πηγα τη μπουμπου.... Θα παμε ομως!!!!!!!!!!!!!!!!Επι της ευκαιριας να σας ρωτησω, μηπως εχει βρει καμια αυτο το σωσιβιο για τα μωρα που εχει σα σκεπουλα ενα φοινικακι ενσωματωμενο??? γιατι βρηκα μονο ενα σωσιβιο τετοιο αλλα απο 1 ετους και πανω και ηταν τεραστιο στα τζαμπο που πηγα.....

Γεια σας πατριωτάκια μου! Σας στέλνω πολλά φιλιά και θα τα λέμε συχνά!

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιι ολα καλα??????????? πως ειναι ο μπεμπακος? θα συνηθισε με τη γιαγια τωρα ε??????????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αλό μικρή μου! Όντως τα νερά στο νησί είναι παγωμένα και δεν πάνε ούτε οι δικοί μου τον Νικόλα για μπάνιο! Κατά τα άλλα περνάει σούπερ, τρελλαίνεται για τη θάλασσα, για τις βραδινές βόλτες στη Γαρίτσα και στο Λιστόν...τι κουτσομπόλης! Το κερκυραικό γονίδιο πήρε αυτός στάνταρ :) Τι κάνει η μπουμπουδένια;

Το σωσίβιο αυτό το έψαχνα και γω αλλά δεν το βρήκα...τελικά του πήραμε μια άλλη κουλούρα από jumbo μεγάλη, που έχει και θέση να κρατιέται η μαμά. Αν το βρεις όμως πες μου ε; Μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Irida,

Υπάρχει ένα μέρος στην δασιά που πουλάει διάφορα φουσκωτά είναι μέτα την στροφή στου τζάβρου ίσως εκει να έχουν :D

Εμείς ακόμη δεν εχουμε κάνει μπάνια , ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ !!!!

Link to comment
Share on other sites

και μόλις είδα στο meteo.gr ότι στο νησί θα βρέχει ΠΑΛΙ το ΣΚ :( Έλεος :(

Που το είδες καλέ αυτό; Μόνο λίγα σύννεφα δείχνει

cat29 θα σου στείλω π.μ. για να βρεθούμε αν θέλεις από εβδομάδα. Απλά περιμένω να κανονισω κάτι. Αν μπορείς βέβαια και εσύ.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Που το είδες καλέ αυτό; Μόνο λίγα σύννεφα δείχνει

cat29 θα σου στείλω π.μ. για να βρεθούμε αν θέλεις από εβδομάδα. Απλά περιμένω να κανονισω κάτι. Αν μπορείς βέβαια και εσύ.

οποτε θες κοριτσακι μου.

XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...