Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

βρε συ, πλατεια που θα παρκαρουμε σαββατο πρωι?????????????????????

αρα μονο γαριτσα μενει??? να σας πω την αληθεια, εγω δεν πολυξερω απο τετοια μερη που ειναι καλα για παιδακια, γιατι δεν την εχω ξαναβγαλει τη μπεμπα, ολο σε γνωστους παμε :D:D:D


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν χρειάζεται να πάμε κάπου συγκεκριμένα για παιδάκια...

η γαρίτσα μια χαρά μας κάνει.

δλδ δεν βγαίνετε πλατεία καθόλου?

σάββατο μετά τις 12 δεν βρίσκεις να παρκάρεις.

που είναι και οι υπόλοιπες να μας πουν?

Link to comment
Share on other sites

Μή στενοχωριέσαι HRO !! μια μέρα θα έρθεις και εσύ.

Λοιπόν στην Γαρίτσα συνήθος βρήσκεις να παρκάρεις εμένα δεν με πειράζει με βολεύει καλύτερα στην πλατεία.

Αν ειναι πρωι δεν θα μπορέσω να έρθω.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

babyjes εισαι τρομερη...

να σας πω, γαριτσα εγω μονο τα σουβλατζιδικα-ταβερνες ξερω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

εχει και καφετεριες????????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

babyjes εισαι τρομερη...

να σας πω, γαριτσα εγω μονο τα σουβλατζιδικα-ταβερνες ξερω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

εχει και καφετεριες????????

Έχει και καφετέριες. Αυτή που λέω εγώ είναι κοντά στην παιδική χαρά. Μπορούμε όμως να βρεθούμε και στον Ανεμόμυλο και εκεί σίγουρα δνε θα υπάρχει πρόβλημα πάρκινγκ


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Η κοπελα που σας ελεγα που θα ερθει απο αθηνα μου ειπε βολευει 12 η ωρα. Ειναι καλα κ για σας? Να σας πω, στον ανεμομυλο που λετε? το μαγαζι που λεγεται Ανεμομυλος????? οχι το αλλο στη γωνια που εχει καρεκλες μεσα στο δρομο ε???? εμεις θα χουμε και τα καροτσια με τα μωρα....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απο τελη μαιου θα ειμαι και εγω Κερκυρα και θα καθισω με τη μικρη μας για ολο το καλοκαιρι...μονο κατα τελη Αυγουστου θα επιστρεψω Αθηνα για να γεννησω-ειμαι εγκυος στον 6ο μηνα...κριμα δε θα σας προλαβω!!ισως την επομενη φορα!!!

Link to comment
Share on other sites

12 η ώρα δεν μπορώ μόνο μες της 4.

Εαν δεν βολεύει δεν πειράζει πηγαίνεται εσείς.

Αδύνατον για 4ις για μένα. Εσείς τι λέτε;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...