Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Cat29 δεν σε ξέχασα, και ούτε γαϊδούρα είμαι :tongue::tongue::tongue::tongue:. Μου ήθρε λίγο περίεργο το πρόγραμμα αυτή την εβδομάδα και δεν μπόρεσα να σε συναντήσω. Έχω άδεια πάλι από 18/7, θα μπορείς τότε;

Κορίτσια θέλετε και οι υπόλοιπες να κανονίσουμε συνάντηση; 18/7-1/8 θα είμαι αδειούχα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες της Κερκυρας ριξτε μια ματια εδω σας παρακαλω! :-)

Αν η συναντηση σας γινει τελη ιουλιου-αρχες αυγουστου θα ερθω κι εγω (αν με θελετε φυσικα στην παρεα σας) :rolleyes::-)

Link to comment
Share on other sites

Cat29 δεν σε ξέχασα, και ούτε γαϊδούρα είμαι :tongue::tongue::tongue::tongue:. Μου ήθρε λίγο περίεργο το πρόγραμμα αυτή την εβδομάδα και δεν μπόρεσα να σε συναντήσω. Έχω άδεια πάλι από 18/7, θα μπορείς τότε;

Κορίτσια θέλετε και οι υπόλοιπες να κανονίσουμε συνάντηση; 18/7-1/8 θα είμαι αδειούχα.

καλε μην το σκεφτεσαι καν .ολες εχουμε δουλειες και με την αδεια λογικο ηταν να εχεις να τακτοποιησεις αλλα πραγματα και να δεις το παιδακι σου.εγω δεν εχω προβλημα μπορω,μονο να το ξερω 3-4 μερες πριν.πολλα φιλια σε ολες.

XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε; Όλες καλά; Πώς περνάτε; Κάνετε μπανάκια ή όχι; Εμείς ευτυχώς πάμε σχεδόν κάθε μέρα και η μικρή μου τρελλαίνεται για τη θάλασσα. :P:p:p

Θέλετε να βρέθουμε; Μπορώ όποια μέρα θέλετε εκτός Πέμπτης και ΣΚ. Θα έχω όμως και το μπουμπούκι μου μαζί. Τι λέτε;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλες , πού είσαστε ??? Αυρίο εμεις ξεκινάμε σχολείο.

Εχω μια ερώτηση εχει καμία κανένα παιδί στο προνύπιο που συνάντησε πρόβλημμα στην εγγαρφή ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

γεια σου cat29 τι κανεις?απ'οτι βλεπω στην φωτο μεγαλωσατε!!!και εμεις μεγαλωσαμε και εδω 3μιση μηνες περπαταμε.μαζι με την μικρη εννοειται και εγω γιατι δεν αφηνει τιποτα ορθιο.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...