Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

cat εισαι κι εσυ κερκυραια? μενεις κερκυρα??????? παιδακια?????
καλημερα.ναι και εγω κερκυραια.μενω λιγο εξω απο την πολη σε τουριστικη περιοχη.εχω ενα αγορακι 8 μηνων που το λατρευω.:P

XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

α μωρακι κι εσυ! εμενα η μπεμπουλα μου ειναι 6 μηνων και κατι.......

και εισαι 29??????? προφανως??????? δουλευεις????????? εγω ξαναγυρισα στη δουλεια πριν κανα μηνα....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια.που ειστε ολες?Υποτιθεται οτι εχουμε καλοκαιρι ε?τι χαλια καιρος.Ποτε θα βαλουμε το καινουργιο μαγιο μας?περιμενω πως και πως να του βαλω το μαγιο με τον Γουινη.Αντε να δουμε.φιλιααααααααα


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

Βγήκε ήλιος τελικά.

Ηθελα να σας πώ κάτι στην Ενότητα Γυναικεία Επειχηρηματικότητα λέμε να μαζευτούμε όλες η μαμάδες γπου έχουν ηλεκτρονικά μαγαζιά η σκέφτονται να ανοιξουν ένα. ΝΑ κάνουμε ένα online business meeting και να ανταλλάξουμε ιδεές , απόψεις , βοήθεια , υποστήριξει και οτι αλλό σκεφτούμαι.

Ελάτε να μας βρήτε !

Αρχήσαμε να λέμε και της ημέρες που μπορούμε να βρεθούμε ! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου μιαμαμα,

Εμένα η κορούλα μοθ ειναι αρωστη και εστι θα ξεκινήσουμε μπάνια απο την αλλή εβδομάδα.

Επίσης στην Γυναικεία επειχιρηματικότητα εχουμε μαζευτή οσες έχουν ηλεκτρονικό μαγαζί και λέμε να βρεθούμε online για συνάντηση.

Ελά και εσύ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...