Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

βαφτισια-ιδεες


aliki25

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμεις θα βαφτιστουμε τον μαρτη, και επειδη μου πεσαν τα μισα μαλλια με το κοστος για τις μπομπονιερες που θελω να κανω (4,00 ευρω η μια :shock::shock::shock:) αποφασισα να τις φτιαξω εξ ολοκληρου μονη μου γιατι χρειαζομαι τουλαχιστον 200 (και 800 ευρω δεν τα δινω για κανεναν λογο!!!!)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα βαφτισω το μπουμπουκο μου αρχες Ιουνιου!δωστε καμια ιδεα για οικονομικο κτημα κ για θεμα πρωτοτυπο!ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για κτήμα οικονομικό δεν νομίζω να βρεις κανένα κάτω του 30-35ευρώ και πάλι λίγο λέω.Εγώ τουλάχιστον πριν δύο χρόνια έδωσα 40ευρώ το άτομο και ήταν και οικονομικό.Δεν ξέρω τώρα αν έχουν ρίξει τις τιμές τους λόγω της κατάστασης.Ένα θέμα πρωτότυπο είναι το πορτοκάλι,το λεμόνι

Link to comment
Share on other sites

για κτήμα οικονομικό δεν νομίζω να βρεις κανένα κάτω του 30-35ευρώ και πάλι λίγο λέω.Εγώ τουλάχιστον πριν δύο χρόνια έδωσα 40ευρώ το άτομο και ήταν και οικονομικό.Δεν ξέρω τώρα αν έχουν ρίξει τις τιμές τους λόγω της κατάστασης.Ένα θέμα πρωτότυπο είναι το πορτοκάλι,το λεμόνι

η αληθεια ειναι οτι εχουν πεσει οι τιμες σε σχεση με παλαιοτερα!που νσ βγει ο κοσμος!θα μου αρεσε κατι σε γαλαζιο!!για πες καμια ιδεα!εχω βαρεθει τα ναυτικα, αλλα δεν μπορω να σκεφτω!!


3otVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η αληθεια ειναι οτι εχουν πεσει οι τιμες σε σχεση με παλαιοτερα!που νσ βγει ο κοσμος!θα μου αρεσε κατι σε γαλαζιο!!για πες καμια ιδεα!εχω βαρεθει τα ναυτικα, αλλα δεν μπορω να σκεφτω!!

Μακάρι να το έχουν πάρει χαμπάρι και να της κατέβασαν.Ναι για το ναυτικά έχει φορεθεί πολύ.Ή θα κάνεις βάφτιση βάση χρώματος χωρίς θέμα και θα διαλέξεις ότι θέλεις απο μπομπονιέρες ή θα μπορούσες να κάνεις έναν συνδυασμό με το κίτρινο-τυρκουάζ που πάει πάρα πολύ και να κάνεις θέμα λεμόνι.Μπομπονιέρα για τους μεγάλους να έχεις μπουκαλάκια με λεμονάδα μέσα και για μικρά χωνάκια με σχέδια λεμονιού απ΄έξω και γεμάτα ζαχαρωτά ή κίτρινα γλυφιτζούρια

Link to comment
Share on other sites

τι μπομπονιέρες θέλεις να κάνεις κοριτσάκι μου που κάνουν 4ευρώ η μία?Μήπως μπορώ να σε βοηθήσω να τις βρεις φθηνότερα

βασικα θα αγορασω υφασμα και θα τις ραψω, και πλεξιγκλας μεγαλο για να φτιαξω το αγορακι...

ειναι καπως ετσι (ειχε παλια και μια αλλη φωτογραφια που ειναι γαλαζιο το πουγκι οπως αυτη πανω δεξια και κρεμοταν ενα αγορακι αλλα δεν την βρισκω..)

IMG_4088.jpg


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν μπορώ να την μεγενθύνω δεν την βλέπω καθαρά?Από ποιο site είναι?

επιτρεπεται να το γραψω???? (αν οχι πειτε μου να το σβησω η να το κανω edit)

απο το rozcats.gr


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακάρι να το έχουν πάρει χαμπάρι και να της κατέβασαν.Ναι για το ναυτικά έχει φορεθεί πολύ.Ή θα κάνεις βάφτιση βάση χρώματος χωρίς θέμα και θα διαλέξεις ότι θέλεις απο μπομπονιέρες ή θα μπορούσες να κάνεις έναν συνδυασμό με το κίτρινο-τυρκουάζ που πάει πάρα πολύ και να κάνεις θέμα λεμόνι.Μπομπονιέρα για τους μεγάλους να έχεις μπουκαλάκια με λεμονάδα μέσα και για μικρά χωνάκια με σχέδια λεμονιού απ΄έξω και γεμάτα ζαχαρωτά ή κίτρινα γλυφιτζούρια

η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τι θελω!!!εχω μπερδευτει!στα κοριτσια ειναι πιο πολλες οι επιλογες!!


3otVp2.png
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τι θελω!!!εχω μπερδευτει!στα κοριτσια ειναι πιο πολλες οι επιλογες!!

γι αυτο εγω απεκλεισα τελειως τους πειρατες και τους πριγκηπες και τα σχετικα (και ας λυσσαξε η νονα!!!!!!!!)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...