Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

1n εξωσωματικη!!


Recommended Posts

Γεια σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν με επιμονή και υπομονή. Μου κρατάτε παρέα εδώ και καιρό αλλά σήμερα ένιωσα πως έπρεπε επιτέλους να συστηθώ για να σας ευχαριστήσω για όλα όσα μου μάθετε τους τελευταίους 3 μήνες. Είμαι η Μίκα, μένω αθήνα και αύριο ξεκινάω την 1η μου εξωσωματική..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kali epityxia na exeis mikaki kai kalos irthes stin parea !


1η-->MAY 2012 -->ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (24)

2η-->OCT 2012 -->ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (19)

3η-->MAR 2013 -->ICSI: ΑΚΥΡΗ ΕΤ

4η-->MAY 2013 -->NC-ICSI: ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ (3)

5η-->JUN 2013 -->NC-ICSI: ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ (71)

1455682apvfgvhztr.gif

Mom to be ..

Link to comment
Share on other sites

την καλύτερη επιτυχία να χεις και σου εύχομαι αυτη να ειναι η πρώτη σου και η τυχερή προσπάθεια που θα σε κάνει μανούλα !!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν με επιμονή και υπομονή. Μου κρατάτε παρέα εδώ και καιρό αλλά σήμερα ένιωσα πως έπρεπε επιτέλους να συστηθώ για να σας ευχαριστήσω για όλα όσα μου μάθετε τους τελευταίους 3 μήνες. Είμαι η Μίκα, μένω αθήνα και αύριο ξεκινάω την 1η μου εξωσωματική..

καλως ηρθες στην παρεα καλη επιτυχια να εχεις και να εχουμε ολες και εγω 1η φορα εκανα την Τριτη:P


ΠΗΤ 18/06/13 Κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια σε σενα μικακι,καλη αρχη κ καλη επιτυχια και σε σενα γιαννα.ευχομαι ναναι η πρωτη κ μοναδικη σας προσπαθεια.οτι χρειαστειτε εδω

ευχαροστω πολυ μακαρι να πανε καλα το Σαββατο θα μαθω:)


ΠΗΤ 18/06/13 Κοριτσι

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα, σας παρακαλώ ας μου πει οποία από σας ξέρει ας πούμε ότι ξεκινάω εξωσωματική 01/07 πόσο καιρό πριν πρέπει να ξέρωv τι φάρμακα θα πάρω ,γιατί στο φαρμακείο μου είπαν ότι θέλουν 10μερες για να φέρουν.

σας παρακαλώ να μου πείτε είμαι σε απόγνωση μπορέσω να τα βρω εύκολα αν είναι να τα πληρώσω από τη τσέπη μου.(επιτροπή 05/09/2112) πολύ μακριά δεν θελω να αργήσω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...