Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

      9η μέρα είχα χοριακη 29. Μετά από 4 μέρες είχε πέσει στο 7. Ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα κ αν θέλω να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά τον επόμενο κύκλο όπως και έκανα. Περασα κ εγώ παλλινδρομη στις 20 βδομάδες, μετά είχα την βιοχημικη κ μετά επιτέλους όλα πήγαν καλά. Είναι θέμα πιθανοτήτων περισσότερο, μέχρι να πετύχεις το υγιές έμβρυο. 

      Αν κ κάθε αποτυχία πονάει πολύ, σίγουρα καλύτερα να σταματήσει από τόσο νωρίς παρά να σταματήσει μετά. Εύχομαι σύντομα να τελειώσει το δύσκολο κομμάτι, κ όλα θα πάνε καλά!

      • Μου αρέσει 1

ποιο ονομα να δωσουμε;


kourkoumpini

Recommended Posts

εχουμε ενα θεμα με το νομα του μπεμπη ο οποιος εινια 4 μηνων και θα τον βαφτισουμε το σεπτπεμβρη.

ειμαστε αναμεσα στο Αχιλλεας, Φιλιππος και Οδυσσεας.

ο Αχιλλεας γιορτζαζει 2 μερες μετα τα γενεθλια του μεγαλου γιου, ο οδυσσεας κατακαλοκαιρο.

εσας πιο σας αρεσει; εινια ωραιο να γιορταζουν μαζι ο ενας γενεθλια και ο αλλος τη γιορτη του;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχουμε ενα θεμα με το νομα του μπεμπη ο οποιος εινια 4 μηνων και θα τον βαφτισουμε το σεπτπεμβρη.

ειμαστε αναμεσα στο Αχιλλεας, Φιλιππος και Οδυσσεας.

ο Αχιλλεας γιορτζαζει 2 μερες μετα τα γενεθλια του μεγαλου γιου, ο οδυσσεας κατακαλοκαιρο.

εσας πιο σας αρεσει; εινια ωραιο να γιορταζουν μαζι ο ενας γενεθλια και ο αλλος τη γιορτη του;

Ωραια ονοματα!!!!

...μην το βλεπεις ετσι...να το σκευτεις πως θα ακουγετε και τι θα του τεριαζε περισσοτερο...αν το γκουγκλαρεις θα σου βγαλει τι σημενει το καθε ενα...

Και μιας και ρωτας....πες μου και εσυ....Λυδια....η Μελλινα ???????:confused:...η Φιλλιπα???

Link to comment
Share on other sites

ωραια ονοματα κοριτσια εχετε διαλεξει.προσωπικα μου αρεσουν ο αχιλλεας και ο φιλιππος και η λυδια και η μελινα.πρεπει να δειτε ποιο πιστευετε οτι ταιριαζει στα μωρακια σας πιο πολυ.να σας ζησουν ,να τα χαιρεστε τα μωρακια σας!!!!

φιλακια:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει το Οδυσσέας και το Μελίνα αντίστοιχα, αλλά το θέμα είναι και να "ταιριάζουν" στα παιδάκια σας.

Επίσης θα προτιμούσα γιορτή και γενεθλια με το άλλο παιδι να μην είναι κοντά, το καθένα να χαίρεται τη γιορτή του αποκλειστικά.


qTHtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια! το οδυσσεας γιορταζει? γιατι και μενα ο μπεμπης ειναι 5 μηνων, και ονομα δεν εχουμε ακομη! το οδυσσεα το ειχα αποκλισει επειδη νομιζα δε γιορταζει. μετα σκεφτομαστε το αγγελος.

απο κοριτσιστικα το φιλλιπα οχι. το μελινα μου αρεσει πιο πολυ.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! το οδυσσεας γιορταζει? γιατι και μενα ο μπεμπης ειναι 5 μηνων, και ονομα δεν εχουμε ακομη! το οδυσσεα το ειχα αποκλισει επειδη νομιζα δε γιορταζει. μετα σκεφτομαστε το αγγελος.

απο κοριτσιστικα το φιλλιπα οχι. το μελινα μου αρεσει πιο πολυ.

χτυπα εορτολογιο κ σου βγαζει τις γιορτες ολες.ολα σχεδον γιορταζουν


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

απο το εορτολογιο το ειχα δει οτι δε γιορταζει! αλλα τωρα που μου το ειπες εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα κατι αναφορες οτι γιορταζει 7 ιουλιου μαζι με την αγια κυριακη. δεν το δεχονται ολοι ομως. παντως, αφου κατι υπαρχει, αν τον βγαλουμε οδυσσεα, τοτε θα τον γιορταζουμε!! και τωρα τι λετε? αγγελος ή οδυσσεας?

Link to comment
Share on other sites

απο το εορτολογιο το ειχα δει οτι δε γιορταζει! αλλα τωρα που μου το ειπες εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα κατι αναφορες οτι γιορταζει 7 ιουλιου μαζι με την αγια κυριακη. δεν το δεχονται ολοι ομως. παντως, αφου κατι υπαρχει, αν τον βγαλουμε οδυσσεα, τοτε θα τον γιορταζουμε!! και τωρα τι λετε? αγγελος ή οδυσσεας?

αναμεσα σε αυτα τα 2 προτιμω το οδυσσεας.ποιοι δεν το δεχονται σαν γιορτη?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

αναμεσα σε αυτα τα 2 προτιμω το οδυσσεας.ποιοι δεν το δεχονται σαν γιορτη?

η εκκλησια! διαβασα ενα αρθρο καποιου οδυσσεα αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια. αν ηταν κοινα αποδεκτο, δεν θα το ειχε και στο εορτολογιο? θα ξαναψαξω. απο οτι διαβασα, ειναι ενας νεομαρτυρας που τον γιορταζουν στη λειβαδια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ αλλα δεν δεχεται η εκκλησια αλλα οι παπαδες μια χαρα τα κανουν.βγαλε κοριτσι μου οπως θελεις το παιδι σου κ γιορταζε το εσυ οποτε θελεις.

σωστο!!!!! που θα παει, αργα η γρηγορα, κατι θα διαλεξουμε!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει το λυδια παρα πολυ και μετα το μελινα.

και εγω εχω προβληματιστει με το θεμα της γιορτης. ναι ο οδυσσεας γιορταζει μαζι με την αγια κυριακη. και ο φιλιππος καπου το νοεμβριο νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

filippos (teleio) ksi Aggelos (teleio)

giortazoun kai se polu kali periodo. momizo oi giortes apo Septemvri mexri arxes dekemvei einai oi kaluteres!

deite pote einai k tagennethlia na min sumpeftoun (p.xme 1 mina diafora)

apo koritsistika to melina to protimo apo to ludia alla kai to lydia mou aresei. to filippa de m'aresei.


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα καταληξαμε στο αγγελος!!

συμφωνω να μην ειναι κοντα η γιορτη με τα γενεθλια! κοριτσια να το προσεχετε αυτο! τα δικα μου ειναι με μια μερα διαφορα και ειναι πολυ αδικο!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...