Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

μαππακι,εμη καλημερ ακουκλες!!!αχαχα και ημουμου κι εσυ χωρατε!ολες χωρατε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσάκια! απαπαπαπα δε μαζευεστε με τιποτε χαχχχαχαχχαχαχαχα!παλι ρεσιταλ δωσατε!!

μαριαεφη μου καλως επιστρεψατε! κουράγιο με την δουλειά του άντρα σου.. ολα θα πάνε καλά!

Kαλημερα Εμυυυυ !!!

πως εισαι κοριτσι???

κλωτσαει???..κλωτσαει??? :D:D:D :D:D:D

μια γωνιτσα θελω ρε...σιγα το χωρο που πιανω. θα διπλωθωωω!!!

ετσι οπως το θετεις με κανεις να νιωθω ενοχες :tongue:....απλωσου παιδι μου...απλωσου...χωρας :D:D:D

οχι ρε λυσσαξατε. ολονυχτιες δεν μου πατε να κανω?

ε Μεγαλη η Χαρη του, (αγ. παντελεημωνας χθες)...εκανα την ολονυχτια μου..προσκυνησα, παρακαλεσα...ολα τα κανα (ο Θεος να με συγχωρεσει, βλασφημη)

ευγε τεκνον μου !!! :D

τελικα εκανες κατακορυφο ή την τριγωνομετρια?:tongue:

καλημερα Μαρακι....

καλημερααα μουμακιιι :D

μαππακι,εμη καλημερ ακουκλες!!!αχαχα και ημουμου κι εσυ χωρατε!ολες χωρατε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε!

μποζνουρρρ Κισσααααααααα :D:D:D

ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......κοριτσια φτιαξτε βαλιτσες παμε στης Κισσας :tongue::D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα ΕΜακι με την κοιλιτσα σου! τι κανετε καλε?

εκανα κατακορυφο,ηταν αργα και νυσταζα...αλλη μερα η τριγωνομετρια, μην πεσω και σπασω και τιποτα...

εγω παντως θα παω χαλκιδικη,σας το λεω να το ξερετε!

επισης και 3 μερες στην Κρητη,αυτη την εβδομαδα! θαειναι μια φιλη μου!! χι χι χι χι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κλωτσάει! δεν κανει και τπτ άλλο!

καλά είμαστε... λιγο αγχωμενη... φτάνουμε στο τέλος ...εχω τελική 19/08 αλλά το βλέπουμε για 10/08 λόγω πλακουντα και βαρους της μπέμπας..

ελααααα...πλησιαζει η μεγαλη μερα!!! :D:D:D

με το καλο Εμυ μουυυυυυ :D:D:D

Kαλημερα ΕΜακι με την κοιλιτσα σου! τι κανετε καλε?

εκανα κατακορυφο,ηταν αργα και νυσταζα...αλλη μερα η τριγωνομετρια, μην πεσω και σπασω και τιποτα...

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα....εγω παντως......αυτο που ειπε η Κισα ακομα δεν εχω καταλαβει πως γινταια...χαχαχαχχα

εγω παντως θα παω χαλκιδικη,σας το λεω να το ξερετε!

επισης και 3 μερες στην Κρητη,αυτη την εβδομαδα! θαειναι μια φιλη μου!! χι χι χι χι

Χαλκιδικηηηηηηηηη???....αυτα ειναι :D:D:D

θα πας Κρητη????????????....ποτε???..που?????

ποια θα παει Κρητη??? :tongue::tongue::tongue:

παω να κανω καμια δουλεια κ επανερχομαι σε λιγοοοοοο

μη φυγετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

κι εγω χαλκιδικη θα ειμαι μουμου πευκοχωρι!εμακι με το καλο κοπελα μου,πιο νωρις εννοεις προκληση?καισαρικη?εγω πητ εχω 23/2 αλλα με βλεπω 12-16/2 λογω σβελτου τοκετου και ιστορικου συσπασεω κια ν τοπρολαβω σοτμαιευτηριο και δεε γεννησω σπιτιιιιιιι


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω χαλκιδικη θα ειμαι μουμου πευκοχωρι!εμακι με το καλο κοπελα μου,πιο νωρις εννοεις προκληση?καισαρικη?εγω πητ εχω 23/2 αλλα με βλεπω 12-16/2 λογω σβελτου τοκετου και ιστορικου συσπασεω κια ν τοπρολαβω σοτμαιευτηριο και δεε γεννησω σπιτιιιιιιι

αν δεν εχω γεννησει μεχρι 10/08 θα παω με προκληση..δεν θελουμε να μεινει παραπανω γιατι ο πλακουντας ειναι ηδη στο ΙΙΙ... η μπεμπα δειχνει να ειναι μικρούλα και με πλακούντα το ΙΙΙ δεν περιμενουμε να παιρνει πολύ βάρος απο εδώ και πέρα οπότε καλύτερα να βγει ..περιμενουμε να φτασει περιπου στα 2500, ηταν 2300 την παρασκευή...

είναι πολυ πιθανό βεβαια να γεννησω και απο μερα σε μερα αφού και εγω τον μικρό τον εκανα στις 38 εβδ και γενικά εχω συσπάσεις σε όλη την εγκυμοσ΄και τωρα εχουν αυξηθει λιγο..

Link to comment
Share on other sites

α ομοιοποαθουσα κι εσυ ε?αχαχα!καλα το μηχανημα παιζεικαι λιγο 400γρ πανω κατω. αλλα ναι εχεις ακομη 10 μερουλες!υπομονη κουκλιτσα,περα απο συσπασεις εχεις αλλα συμπτωματα?επαιρνες κι εσυ γιουτοπαρ μεχρι 36η εβδομαδα?εμηηηηηηηηηηηηηη ξεχασα ξεκινα σεξ λεμεεεεεεεε ελευθερο!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επαιρνα μαγνησιο μονο! και ξεκούραση οσο μπορουσα. ναι το ξερω τα μηχανηματα κανουν λαθη ειδικά οσο μεγαλωνει το μωρο ειναι δυσκολότερο να υπολογίσουν.. οσο για το ελευθερο το ξερω..περιμενω τον επομενο υπερηχο να δειξει οτι η μπεμπα μεγαλωσε και άλλο και μετα βουρρρρρρ ;) χαχαχα μπας και γλιτωσω την προκληση. δεν θελω καθόλου να παω με τεχτητους...

Link to comment
Share on other sites

μονο μαγνησιο ε?παλικαλα!εγω 6 γιουτοπαρ τη μερα,6 μαγνησια 2 σιδηρα και να μετραω το σακχαρο 4 φορες τη μερα 2 ωρες μετα το γευμα...ασε μονιμα υπενθυμισεις στο κινητο!μονιμα!το βραδυ ξυπνουσα 4 φορες ενδιαμεσα για ολα αυτα!και ν αοι ταζυκαρδιε ςαπο τα χαπια,και να ο ιδρωτας να τρεχει καλοκαιριατικα με ερκοντισιον και ανεμιστηρα να με χτυπανε!αχαχχαχα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

α, απο άλλα συμπτωματα εχω πονους στη μεση. αλλά ο τραχηλος δεν ηταν καθόλου ετοιμος μια εβδομαδα πριν που με εξετασε.. θα στρωσει ομως με το ελευθερο ;) ξακινησα και περπατημα..

Link to comment
Share on other sites

οι τεχνητοι ειναι λιγο θεμα τυχης,αν ειναι ετοιμος ο οργανισμος μια χαρα,αν οχι δυσκολευει λιγο η κατασταση!ο μικρος τι λεει για τηνεα αφιξη?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...