Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε καλά στον παιδικό που αλλού.Από τον παιδικό μας έχει ζητήσει διάφορα καλά μέχρι και παπούτσια με φωτάκια κάτι αηδίες και μισές...

εγω παντως θα ηθελα να παρω αυτα τα παππουτσια με τα ροδακια :tongue::tongue::tongue:

καλημερα σας Qιουριες μου :D:D:D

Ξανθη μου με αυτα τα μπανουκαν πως τα λενε το ιδιο επαθε η αδερφη μου με το βαφτιστηερι της....της ελεγε απο το τηλεφωνο θελω μπανουκαν.....δεν σε καταλαβαινω παιδι μου τι θες???....μπανουκαννν να λεει αυτο....στο τελος της εκλεισε το τηλεφωνο χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα τι κανετ εκουκλες?????ρεγω απο χτες ζαλιζομαι αρκετα και νιωθω κατακοπη...ηπια φραπεδακι και πηρα λιγο ταπανω μου!!!εσιε ςτι νεα???ξανθη μου ψωνισες ε?κι εγω θελω ναπαρω χειμωνιατικα στημικρη...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μπανουκαν...μαλιστα...τι μαθαινει κανεις..... σημερα....

μπανουκαν ...κατακορυφους....τριγωνικο κατι...ειδες μεσα σε 2 μερες τι εμαθες????.....εγκυκλοπαιδικες γνωσεις λεγονται αυτα μουμου :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

αχαχαχα τι κανετ εκουκλες?????ρεγω απο χτες ζαλιζομαι αρκετα και νιωθω κατακοπη...ηπια φραπεδακι και πηρα λιγο ταπανω μου!!!εσιε ςτι νεα???ξανθη μου ψωνισες ε?κι εγω θελω ναπαρω χειμωνιατικα στημικρη...

βρε παιδι μου πινεις καφε??? κανει???????????

δεν ξαπλωνεις λιγακι???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι στη δουλει αμονη ρ εμαρακι!κανει μεχρι 2 τη μερα ο γιατρος μου μονο στο τσιγαρο ειναι καθετος!!!στο βαψιμο μαλλιων και στο ναμην μπω σ εαεροπλανο το α' τριμηνοκαι οχι στις ελευθερες επαφες!αυτα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα τι κανετ εκουκλες?????ρεγω απο χτες ζαλιζομαι αρκετα και νιωθω κατακοπη...ηπια φραπεδακι και πηρα λιγο ταπανω μου!!!εσιε ςτι νεα???ξανθη μου ψωνισες ε?κι εγω θελω ναπαρω χειμωνιατικα στημικρη...

λυσσασμενες με τα ψωνια!!! κριση εχουμεε καλεεεεε!!!!

κισακο πινεις φραπε?!?!?

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στη δουλει αμονη ρ εμαρακι!κανει μεχρι 2 τη μερα ο γιατρος μου μονο στο τσιγαρο ειναι καθετος!!!στο βαψιμο μαλλιων και στο ναμην μπω σ εαεροπλανο το α' τριμηνοκαι οχι στις ελευθερες επαφες!αυτα!

αφου λεει ΟΚ ο ντοκτορ..ΟΚ :D:D:D

οπτε εχεις αδεια ??...δεν κλεινει η εταιρια???

Κισα θα πατε διακοπες ή δυσκολο λογω εγκυμοσυνης???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

μπανουκαν ...κατακορυφους....τριγωνικο κατι...ειδες μεσα σε 2 μερες τι εμαθες????.....εγκυκλοπαιδικες γνωσεις λεγονται αυτα μουμου :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

τσσσ...γι αυτο σας αγαπω γιατι ειστε κινητες εγκυκλοπαιδιες και με μαθαινετε πραματα!

βρε παιδι μου πινεις καφε??? κανει???????????

δεν ξαπλωνεις λιγακι???

ειμαι στη δουλει αμονη ρ εμαρακι!κανει μεχρι 2 τη μερα ο γιατρος μου μονο στο τσιγαρο ειναι καθετος!!!στο βαψιμο μαλλιων και στο ναμην μπω σ εαεροπλανο το α' τριμηνοκαι οχι στις ελευθερες επαφες!αυτα!

οχι ελευθερες γιατι?

μην μεινεις εγκυος?!?!? :tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

οχι ελευθερες γιατι?

μην μεινεις εγκυος?!?!? :tongue::tongue::tongue::tongue:

Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειπα μαμακια?!?!?!

οχι αστειακι εκανες :tongue::tongue::tongue:...ή μηπως το εννοουσες???? χαχαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:

ρε συ εγω εκανα ντεκαπαζζζζ....μην επιρεαζεσαι...εσυ εισαι μελαχρινακι :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε καλο απογευμα τσουπρες

σι γιου αυριοςςςςςς :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχχαα!!!!οχι ρε απλα το σπερμα μπορει να προκαλεσει συσπασεις ,αποβολη η και πρωορο τοκετο...για υτο και κανεις ελευθερο σεξ μετα την 36η εβδομαδα προκειμενπουν απροκαλεσεος τοκετο


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχχαα!!!!οχι ρε απλα το σπερμα μπορει να προκαλεσει συσπασεις ,αποβολη η και πρωορο τοκετο...για υτο και κανεις ελευθερο σεξ μετα την 36η εβδομαδα προκειμενπουν απροκαλεσεος τοκετο

δηλαδη μεχρι την 36η εβδομαδα θα φορατε σκουφακι?!?!?

Ο χριστος και η παναγια!!

χα χα χα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...