Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλα κανεις....βολταρε τωρα που μπορεις :D:D:D...αλλα ΚΙΟΥρια μου υπαρχουμε κ εμεις εδωωωω....:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα....ελα ρεεεεεεεεεεεεε βρε τον ατακτο?!!!!:tongue::tongue::tongue:

7 μερες λαδωμενο μεσα στη ζεστη το παιδι???....αχ δεν τα ξερω εγω αυτα...ποσες μερες κτλ....αφου ομως ειπε ο αλλος πατερ στις 3...βουτα τον !!!

καλα κοριτσακι μου...στην προσπαθεια...περιμενω την Παρασκευη που φευγουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να παμε για ξεκουραση !!!

ειδες τα κοριτσια μας???....η Κισα παει κ για το 2ο μπεμπε στα καπακια :D:D:D

το Τζουλακι γεννησε....η Εμυ μας , η Ξανθη, το Ριτακι και το Μινακι ...ΕΓΚΥΕΣ!!!!!....η λιστα του καφε μας γεμισε μωραααααααααααααα :D:D:D

ναι ναι τα αλλα προσεχως μπεμπακια τα ηξερα μονο τιν κισουλας δεν ηξερα χαχαχαχα αντε κυριες μου μην κοιμαστε τα βραδυα βουρ στο ψητο αντε αντε και για την μουμου η καμπανα ε?


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εν τω μεταξυ του πηρε η νονα κουτι βεσπα και ανεβαινει πανω και κανει αν αν αν χαχαχαχ κανει και γκαζι!για σου ρε μουμουκα εσεισ διακοπεσ που?

εγω πηγα λιγο...τωρα να μαστε καλα τον σεπτεμβρη παλι...

καλα κανεις....βολταρε τωρα που μπορεις :D:D:D...αλλα ΚΙΟΥρια μου υπαρχουμε κ εμεις εδωωωω....:tongue::tongue::tongue:

κι εσυ κιουρια μου φευγεις ομως?!?!?

κι εγω τι θα κανω εδω μονη μουουουουου :-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα....ελα ρεεεεεεεεεεεεε βρε τον ατακτο?!!!!:tongue::tongue::tongue:

7 μερες λαδωμενο μεσα στη ζεστη το παιδι???....αχ δεν τα ξερω εγω αυτα...ποσες μερες κτλ....αφου ομως ειπε ο αλλος πατερ στις 3...βουτα τον !!!

βουτα το παιδι στη θαλασσα καλεε!!! αηδιες τωρα....

καλα κοριτσακι μου...στην προσπαθεια...περιμενω την Παρασκευη που φευγουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να παμε για ξεκουραση !!!

ειδες τα κοριτσια μας???....η Κισα παει κ για το 2ο μπεμπε στα καπακια :D:D:D

το Τζουλακι γεννησε....η Εμυ μας , η Ξανθη, το Ριτακι και το Μινακι ...ΕΓΚΥΕΣ!!!!!....η λιστα του καφε μας γεμισε μωραααααααααααααα :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι τα αλλα προσεχως μπεμπακια τα ηξερα μονο τιν κισουλας δεν ηξερα χαχαχαχα αντε κυριες μου μην κοιμαστε τα βραδυα βουρ στο ψητο αντε αντε και για την μουμου η καμπανα ε?

ακους μουμου??????????????????? :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχχαχχαχαχα

μωρε Μαιρη με τη μουμου ειπαμε...δεν μπορει κατι λαθος κανουμε....λοιπον μουμου απο το εξης...αγρυπνιες κ μετανοιες :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω πηγα λιγο...τωρα να μαστε καλα τον σεπτεμβρη παλι...

θα σου στελνω σου μου σου :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ακους μουμου??????????????????? :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχχαχχαχαχα

μωρε Μαιρη με τη μουμου ειπαμε...δεν μπορει κατι λαθος κανουμε....λοιπον μουμου απο το εξης...αγρυπνιες κ μετανοιες :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχ ελιωσα τρελοκομειο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

ακους μουμου??????????????????? :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχχαχχαχαχα

μωρε Μαιρη με τη μουμου ειπαμε...δεν μπορει κατι λαθος κανουμε....λοιπον μουμου απο το εξης...αγρυπνιες κ μετανοιες :tongue::tongue::tongue:

λες μαρη??? ομολογω πως ξαγρυπνια δεν εχω κανει τοσο καιρο...λες αυτο να φταει? που πεφτω ξερη?!?!?!?! ααααα

για να το δουμε!

Link to comment
Share on other sites

ναι καλε ηδη εχει αρχισει και μυριζει χαχαχαχα σαν σαλατα χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

χαχαχαχαχαχχαχαχαχα....μα ποσο πιο νοστημο να γινει αυτο το παιδι???????/ :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχ ελιωσα τρελοκομειο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

:tongue::tongue::tongue:....

λες μαρη??? ομολογω πως ξαγρυπνια δεν εχω κανει τοσο καιρο...λες αυτο να φταει? που πεφτω ξερη?!?!?!?! ααααα

για να το δουμε!

ειναι η τελευταια μας λυση....δεν υπαρχει αλλη !!!:tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

:-P:razz::-P

:-):smile::-)

με κανεις πολυ χαπι!

για αυτο υπαρχω εγω εδω για να μοιραζω χαπια :tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχα

δεν τα αντεχω τα ξενυχτια ρε φιλεναδαααααα!!!!!:tongue:

καλα πες του τοτε απλα να κανει οτι κανει....αλλα με ησυχια να μη σε ξυπναει :tongue:..αι μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :tongue::tongue::tongue:....ΑΚΟΥΣ ΜΑΙΡΟΥΛΑΑΑΑ????τεμπελιαζει η μουμου :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

για αυτο υπαρχω εγω εδω για να μοιραζω χαπια :tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχα

το ξερεις οτι τα χω αναγκη....

καλα πες του τοτε απλα να κανει οτι κανει....αλλα με ησυχια να μη σε ξυπναει :tongue:..αι μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :tongue::tongue::tongue:....ΑΚΟΥΣ ΜΑΙΡΟΥΛΑΑΑΑ????τεμπελιαζει η μουμου :tongue::tongue::tongue:

χα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χαχα χα χα χα χα χα

θα πεθανω!!!!

Link to comment
Share on other sites

για αυτο υπαρχω εγω εδω για να μοιραζω χαπια :tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχα

καλα πες του τοτε απλα να κανει οτι κανει....αλλα με ησυχια να μη σε ξυπναει :tongue:..αι μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :tongue::tongue::tongue:....ΑΚΟΥΣ ΜΑΙΡΟΥΛΑΑΑΑ????τεμπελιαζει η μουμου :tongue::tongue::tongue:

τεμπελες αισχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αισχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι μου το παιζετε θεουσες??????????????? αντε καλε στρωθητε στην δουλεια! και μετα κατακορυφα θυμαστε στους απαταδεκτους την δημητρα που μετα το σεξ εκανε κατακορυφα???????????????????????? χαχαχαχαχαχαχαχαχαα


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...