Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαρακι κλεινυμε 15-19 αυγουστου,θα παω χαλκιδικη εχουμε ενα μικρο σπιτακι!βλεπω τη μιρκη ν απλατσουριζεικαι τρελαινομαι!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι κλεινυμε 15-19 αυγουστου,θα παω χαλκιδικη εχουμε ενα μικρο σπιτακι!βλεπω τη μιρκη ν απλατσουριζεικαι τρελαινομαι!

μικρο σπιτι? ποσο μικρο? χωραω?

σκουφακι οχι απλα τραβηγμα........................κοινως διακεκκομενη συνουσια

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

να προσεχεις μη μεινεις εγκυος ε?? δεν ειναι ασφαλης τροπος!

Link to comment
Share on other sites

κλεινω κι εγω.... να μαζεψω να φυγω.... Κισακι καλο απογευμα κουκλα...

να προσεχεις... (τους καφεδες,τα τσιγαρα και τις διακεκκομενες συνουσιες)

χι χι χι

θα με κοψουνε στο τελος το βλεπω!!1

Η Ξανθοπουλου(μπαπ) με παρασερνει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα θερμά μου συγχαρητήρια για όλες τις εγκυουλες Κισσακι, Ρίτα και με το καλό η μουμου και το πορτοκαλακι μας!!!

Χαράς το κουράγιο σου Κισσακι εγώ ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω ακόμα πόσο να το κάνω κιόλας φαντασου ο άντρας μου με κυνηγάει μέσα στο σπίτι κι εγώ κρυβομαι να μη με βρει χαχαχαχαχαχαχα

Σας στέλνω άπειρα φιλακια σματς σμουτςςςςςς


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

και τελικά δε σε βρίσκει; αχα μαρακι χώρας όλοι οι καλοί χωράνε. Αγγελικη μου ο μικρός καλά;χάσαμε τη γεωργία ε;


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κουκλες μου!!!!!!!!!!!

καλε εχουμε εγκυμοσυνη βλεπω!!α ρε Κισα!! αξια κουκλιτσα μου μπραβο!!με τοκαλο!!τ

Η Μινα μας τι κανει?με την αποκολληση ολα καλα?

Τονινο?Μαρακι? Μουμου μου? τι θα γινει κοριτσια ?κανετε κατακορυφα??

εμεις καλα γυρισαμε απο Χιο ε σχετικα περασαμε καλα αλλα σαν το σπιτι σου τιποτα ,η Εφη εμεινε εκει με την γιαγια κ την παππου μου λειπει απιστευτα ...χμμμ κακως την αφησα λεμε!

επισης ο αντρας μου αποφασισε να ταξιδεψει στΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ναι ναι αποφασισε να εξασκησει το επαγγελμα που σπουδασε δηλ μηχανικος εμπορικου ναυτικου..και μαλιστα εκτος Ελλαδος....

ειμαι καπως θα ζοριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε δεν παιζεστε!!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ελιωσααααααααααα

που εισαι εσυ καλεεεε?!?!?! χαθηκεεεες? ελα ρε Αγγελικουλλαααααα!!!τι κανει ο παιδαρος?!?!?!

κουκλες μου!!!!!!!!!!!

καλε εχουμε εγκυμοσυνη βλεπω!!α ρε Κισα!! αξια κουκλιτσα μου μπραβο!!με τοκαλο!!τ

Η Μινα μας τι κανει?με την αποκολληση ολα καλα?

Τονινο?Μαρακι? Μουμου μου? τι θα γινει κοριτσια ?κανετε κατακορυφα??

εμεις καλα γυρισαμε απο Χιο ε σχετικα περασαμε καλα αλλα σαν το σπιτι σου τιποτα ,η Εφη εμεινε εκει με την γιαγια κ την παππου μου λειπει απιστευτα ...χμμμ κακως την αφησα λεμε!

λεμε να την παρεις πισω!!! χε χεχε... ποτε θα επιστρεψει η ασωτη? ακου διακοπες στη Χιο !!!τσ τσ . ειδες τα σημερινα παιδια?!?!?

επισης ο αντρας μου αποφασισε να ταξιδεψει στΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ναι ναι αποφασισε να εξασκησει το επαγγελμα που σπουδασε δηλ μηχανικος εμπορικου ναυτικου..και μαλιστα εκτος Ελλαδος....

ειμαι καπως θα ζοριστω πολυ..

κουραγιο ! τι να κανεις? εστω και για λιγο ισως να βοηθησει την κατασταση!!εμεις ειμαστε εδω...να σε τρελανουμε!

.

καλημερα σας λοιπον...και παλι εδω... (οπως καθε μερα)

με νυστα πολυ (γιατι νυσταζω αφου ψοφησα χθες το βραδυ )??

και βαρεμαρα πολυ... τουλαχιστον εχει δροσιτσα!!!

ελατε..θα χτυπησε τι κουδουνι... μια μερα εμεινε , μετα θα πατε διακοπες... (αυτη η ξανθια που με βασανιζει)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μιλάμε δεν παιζεστε!!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ελιωσααααααααααα

βρεεεεεεεεεεεεεεεε καλως το λουκουμααααααααααα :D:D:D

που σαι συ????...καλημεραααααααααααααααα !!!

τι κανει το μικρο αντρακι σου?????

διακοπες???

ΠΕΣΤΑ ΟΛΑ!!!!:tongue:

και τελικά δε σε βρίσκει; αχα μαρακι χώρας όλοι οι καλοί χωράνε. Αγγελικη μου ο μικρός καλά;χάσαμε τη γεωργία ε;

καλημερα Κισααααα !!! πως εισαι?...οι ζαλαδες???

η μουμου ρωτησε αν χωραει στο σπιτακι οχι εγω ...:tongue:

και ΟΧΙ μουμου δεν χωρας:tongue:....εκτος αν εισαι σκυμενη...αλλιως δεν υπαρχει τροπος...και στανταρ χωρις πλατφορμες ΟΚ???!!!! :tongue::tongue::tongue:

κουκλες μου!!!!!!!!!!!

καλε εχουμε εγκυμοσυνη βλεπω!!α ρε Κισα!! αξια κουκλιτσα μου μπραβο!!με τοκαλο!!τ

Η Μινα μας τι κανει?με την αποκολληση ολα καλα?

Τονινο?Μαρακι? Μουμου μου? τι θα γινει κοριτσια ?κανετε κατακορυφα??

εμεις καλα γυρισαμε απο Χιο ε σχετικα περασαμε καλα αλλα σαν το σπιτι σου τιποτα ,η Εφη εμεινε εκει με την γιαγια κ την παππου μου λειπει απιστευτα ...χμμμ κακως την αφησα λεμε!

επισης ο αντρας μου αποφασισε να ταξιδεψει στΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ναι ναι αποφασισε να εξασκησει το επαγγελμα που σπουδασε δηλ μηχανικος εμπορικου ναυτικου..και μαλιστα εκτος Ελλαδος....

ειμαι καπως θα ζοριστω πολυ...

καλως το κοριτσι μας!!!

τι κανεις Μαρακι μου????

τελος οι διακοπες???

ποτε ερχεται η μικρη σου????

ο μικρος κουκλος σου???...καλα ειδα φωτο στο φβ...πως μεγαλωσε ετσι???!!!!...ΓΛΥΚΑΣ!!!

Μαρακι μου αυτη τη στιγμη οπως ειναι η κατασταση στη χωρα ...δουλεια να ειναι εστω κ ετσι!!!...εσυ θα φας ζορια...ειναι μεγαλη αποφαση....ελπιζω να πανε ολα κατ ευχην !!!

καλημερα σας λοιπον...και παλι εδω... (οπως καθε μερα)

με νυστα πολυ (γιατι νυσταζω αφου ψοφησα χθες το βραδυ )??

και βαρεμαρα πολυ... τουλαχιστον εχει δροσιτσα!!!

ελατε..θα χτυπησε τι κουδουνι... μια μερα εμεινε , μετα θα πατε διακοπες... (αυτη η ξανθια που με βασανιζει)

παλι νυσταζεις εσυ Γιαδικιαρογλου????:tongue::tongue::tongue:....ειχατε κοσμο στο σπιτΙ χθες βραδυ???...(βλεπε Βουγιουκλακη που πηγαινε κρυφα σχολειο):tongue::tongue::tongue: χαχαχαχα

ποια ξανθια σε βασανιζει?????:tongue::tongue::tongue:...μια κοντη???:tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

κλεινω κι εγω.... να μαζεψω να φυγω.... Κισακι καλο απογευμα κουκλα...

να προσεχεις... (τους καφεδες,τα τσιγαρα και τις διακεκκομενες συνουσιες)

χι χι χι

θα με κοψουνε στο τελος το βλεπω!!1

Η Ξανθοπουλου(μπαπ) με παρασερνει....

Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα...Ξανθοπουλου!!! Χα Χα Χα Χα Χα...

...μιλησε και η ξεμυαλιστρα η Γιαδικιαρογλου !!! χαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσάκια! απαπαπαπα δε μαζευεστε με τιποτε χαχχχαχαχχαχαχαχα!παλι ρεσιταλ δωσατε!!

μαριαεφη μου καλως επιστρεψατε! κουράγιο με την δουλειά του άντρα σου.. ολα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

και ΟΧΙ μουμου δεν χωρας:tongue:....εκτος αν εισαι σκυμενη...αλλιως δεν υπαρχει τροπος...και στανταρ χωρις πλατφορμες ΟΚ???!!!! :tongue::tongue::tongue:

μια γωνιτσα θελω ρε...σιγα το χωρο που πιανω. θα διπλωθωωω!!!

παλι νυσταζεις εσυ Γιαδικιαρογλου????:tongue::tongue::tongue:....ειχατε κοσμο στο σπιτ χθες βραδυ???...(βλεπε Βουγιουκλακη που πηγαινε κρυφα σχολειο):tongue::tongue::tongue: χαχαχαχα

οχι ρε λυσσαξατε. ολονυχτιες δεν μου πατε να κανω?

ε Μεγαλη η Χαρη του, (αγ. παντελεημωνας χθες)...εκανα την ολονυχτια μου..προσκυνησα, παρακαλεσα...ολα τα κανα (ο Θεος να με συγχωρεσει, βλασφημη)

ποια ξανθια σε βασανιζει?????:tongue::tongue::tongue:...μια κοντη???:tongue::tongue::tongue:

Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα Χα...Ξανθοπουλου!!! Χα Χα Χα Χα Χα...

...μιλησε και η ξεμυαλιστρα η Γιαδικιαρογλου !!! χαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

καλημερα Μαρακι....

Link to comment
Share on other sites

kalhmera moymaki!!!καλημερα μαριαεφη!μπραβο για τον αντρα σου ,δυσκολο το επαγγελμα αλλ αοι καταστασεις ειναι πολυ ζορικες ρε κοριτσι!ευχαριστω για τις ευχες!τα μωρα σου τι κανουν?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...