Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Λονδινο...θα θελατε.....;


Katanomi

Recommended Posts

Καλησπερα , σε ολες τις μανουλες που ζουν Αγγλια αλλα εχω μια ιδεα για οσες ζουν Λονδινο! Θε θελατε να γνωριστουμε και να εχουμε

μια συναντηση ολες μια φορα το δυμηνο η οπωτε μπορουμε;

Θα σας συστηθω με λενε Ειρηνη ειμαι μια μανουλα ενως

βρεφους 2 μηνων , ζω Λονδινο με τον ανυτρουλη μου

αυτα ... Τα υπολοιπα μπορουμε να τα πουμε απο κοντα!!

Σα σκεψη τι λετε;

Οπως και να χει σας φιλω και σας αγκαλιαζω ολες !!!

Με απεριοριστη αγαπη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου Ειρηνη....τα περισσοτερα κοριτσια ειναι λονδινο κ απο οσο ξερω εχουν βρεθει κιολας...αλλα επειδη Αγγλια δεν ειναι μονο το Λονδινο (χαχαχαχαχα) εγω δεν θα μπορω να ειμαι στις συναντησεις...μενω αρκετα μακρια ...νοτιοδυτικα :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ειρηνακι! Καλώς ήρθες. Κι εγω Ειρηνη και επίσης καινούργια στην παρέα των κοριτσιών! Αλλα αισθάνομαι ήδη πολυ άνετα! Εγω δεν μένω στο Λονδίνο αλλα αν οργανωσετε κάτι θα έρθω. :tongue:


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλωστη! Χαιρομαι που γνωριστικαμε!! Που ξερεις ποτε;;;

Σε φιλω προς το παρων εχω και το μικρουλη...

Ο μπαμπας δουλευει.. Εγω ful time mother!!

οντως!!!! ελπιζω να μπορεσω καποια στιγμη η να ερθετε ολες κατω σε εμας που εοχυμε υπεροχα λιβαδια κ μενω κ διπλα στην θαλασσα-αλλο που δεν κανω μπανιο χαχαχα...θα ειναι πολυ ομορφα για τα μωρακια σας εδω :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οντως!!!! ελπιζω να μπορεσω καποια στιγμη η να ερθετε ολες κατω σε εμας που εοχυμε υπεροχα λιβαδια κ μενω κ διπλα στην θαλασσα-αλλο που δεν κανω μπανιο χαχαχα...θα ειναι πολυ ομορφα για τα μωρακια σας εδω :)

Στην Αγγλια ουτε και εγω θα εκανα μπανιο:tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

οντως!!!! ελπιζω να μπορεσω καποια στιγμη η να ερθετε ολες κατω σε εμας που εοχυμε υπεροχα λιβαδια κ μενω κ διπλα στην θαλασσα-αλλο που δεν κανω μπανιο χαχαχα...θα ειναι πολυ ομορφα για τα μωρακια σας εδω :)

Καλέ τι μας νοιάζουν τα λιβάδια; Θα βοσκήσουμε; :P

Εγώ έχω κάνει μπάνιο στην Αγγλία αρκετές φορές. Άμα πετύχεις ζεστό καλοκαίρι δεν είναι άσχημα, υπάρχουν όμορφες παραλίες, ειδικά προς Κορνουάλλη μεριά. Αλλά κακά τα ψέματα, η θάλασσά τους δεν συγκρίνεται με τη Μεσόγειο.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα Μαριζα εγραψες!

Σα να μας βλεπω (ekana mental picture) μια παρεα γελαδες ολες μας και τη Φερυ να φωναζει κοριτσια ελατε εχει ωραιο λιβαδι εδω!!!χαχαχαχχαα μιλαμε τι εικονα ουτε παραισθησιογονο να χα παρει:tongue:

Εγω ρε δε θα μπαινα γτ ειναι πολυ κρυα. Και Ελλαδα αν δεν ειναι ζεστο το νερο δε μπαινω ειμαι πολυ κρυουλιαρα ποσο μαλλον εδω! Ασε που το νερο εχει ενα χρωμα καφε συνηθως και με απωθει...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα μπάνιο Ν. Γαλλία που ήταν Μεσόγειος και όχι Β. Θάλασσα ή Ατλαντικός και κόντεψα να πνιγώ. Φοβάμαι τα ρεύματα και τις παλίροιες που έχουν αυτές οι χώρες. Καμία σχέση με Αιγαίο ή Ιόνιο... Η θάλασσα είναι δέκα βήματα και έχει μπλέ σημαία, αλλά με απωθεί αυτό το καφέ χρώμα. Δεν ξέρω Κορνουάλη, δεν έχω πάει μπορεί να είναι μπλέ και όμορφη.


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ χαιρομαι που μαζευτηκαμε!!!! Να το κανονισουμε

να βρεθουμε, καλα θα ειναι απο Οκτωβριο να ειμαστε

ολοι εδω!!! Χα χα γελασα με τα λιβαδια...

Η παρεα μετραει παντως κ εκτως Λονδινου

αν σημφωνητε συναντιομαστε!!! Περιμενω

και αλλο κοσμο .. Θα ειναι πολυ

συγκινητικο και ωραιο να γνωριστουμε απο

κοντα.. Μπορει να μη σας γνωριζω σας αγαπω

ολες και σας κανω μια τεραστια αγκαλια ..

Και να μη στενοχωριεστε γενικα .. Να χαμογελατε!

Σας φιλω!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ειρήνη! Ούτε εγώ μένω Λονδίνο αλλά είμαι πιο κοντά από ότι η fairy. Συμπτωματικά, αυτές τις μέρες προσπαθούμε να κανονίσουμε μια συνάντηση στο Λονδίνο για όσες μπορούν. Γράφουμε σχετικά στο θέμα "Χαλαρή κουβεντούλα". Μέχρι στιγμής έχουμε εκδηλώσει ενδιαφέρον 3 αν δεν κάνω λάθος. Η Ειρήνη (travelgirl), η Ευγενία (eugie) και εγώ (με λένε Χρύσα). Θέλεις να γράψεις και σε εκείνο το ποστ;


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...