Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

κοντοσούβλι ????? (Ανάβυσσο )


aria146.

Recommended Posts

γεια σας

που θα βρω κανενα καλό κοντοσούβλι στην Ανάβυσσο ?

εχω ενα καλο φιλαράκι που του αρέσει πολυ το κοντοσούβλι (εγω δεν το τρώω ! :-) ) και θέλω να το κεράσω αλλα δε ξέρω την περιοχή εκεί καθολου και τα ψητοπωλεία ...

όποιος όποια μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμήσω ταμάλα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω μία απορία.

Αφού δεν ξέρεις την περιοχή, ούτε τα μαγαζιά, γιατί στο λύκο θες να την πας εκεί την φίλη σου και όχι κάπου αλλού?

Εχει κάτι ιδιαίτερο η περιοχή, να την βάλω στο πρόγραμμα άμα είναι.:)


"Μόνο 2 πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία.

Και ως προς το σύμπαν, διατηρώ κάποιες αμφιβολίες..." Αλβέρτος Αινστάιν.

DmXup2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω μία απορία.

Αφού δεν ξέρεις την περιοχή, ούτε τα μαγαζιά, γιατί στο λύκο θες να την πας εκεί την φίλη σου και όχι κάπου αλλού?

Εχει κάτι ιδιαίτερο η περιοχή, να την βάλω στο πρόγραμμα άμα είναι.:)

πιθανές απαντήσεις λοιπόν στην άσχετη απορία : :-):-) :-) :-) :

1 μπορεί η φίλη να είναι απο το εξωτερικό και να παραθερίζει στην περιοχή της Αναβύσσου και να θέλω να την επισκεφτώ και να την βγάλω εξω γιατι της αρέσει το κοντοσούβλι απο την τελευταία της επίσκεψη στην Ελλάδα που την είχα βγάλει εξω και το είχε δοκιμάσει :wink:

2 μπορεί να έχουμε οργανώσει εκδρομή στην περιοχή της Αναβύσσου :wink:

3 μπορεί να παραθερίζω εγώ στην περιοχή της Αναβύσσου :wink:

4 μπορεί να είμαι φιλοξενούμενη σε εξοχική κατοικία στην περιοχή της Αναβύσσου και να θέλει να με επισκεφθεί :wink:

(το οτι καποιος βρίσκετε σε μια περιοχή δε σημαίνει οτι την ξέρει κι όλας :wink::-) )

τελικά ουδείς γνωρίζει κανενα καλό κοντοσούβλι (για αλλη μια φορά ) στην περιοχή της Αναβύσσου ??????:-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ασχετως λογου επειδη εγω μενω κοντα εχει διαφορες ταβερνες στη παραλια στην φωκαια αλλα εχω φαει μονο ψαρικα.

Για μενα το τελειο κοντοσουβλι ειναι στα καλυβια!!!Αριστερα απο την πλατεια οπως ειναι το περιπτερο πας 100μ εκει εχει μια μικρη πλατεια το μαγαζι στο δεξια σου.

Και στην βαρη δεν ειναι ασχημα!

Εχει και καλες προσφορες με κουπονια για εκει!

Τωρα αν θες να φας πανω στο κυμα στην αναβυσσο καλυτερα παρε ψαρι!

Ελπιζω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

Για μενα το τελειο κοντοσουβλι ειναι στα καλυβια!!!Αριστερα απο την πλατεια οπως ειναι το περιπτερο πας 100μ εκει εχει μια μικρη πλατεια το μαγαζι στο δεξια σου.

είσαι θεά ...:-)

όνομα μαγαζιού θυμάσαι ;;;;

θα βοηθήσει πολύ καθώς όπως ειπα δεν ξέρω την περιοχή ... :-)

δεν ειναι το θέμα η θέα ... το θέμα ειναι το καλό κοντοσούβλι και ευτυχώς εχω αμαξί να τους παω εκεί γύρω όπου ειναι ...Καλά !!!

σε ευχαριστω παντως ( ακόμα και να δεν θυμάσαι όνομα θα το ψάξω :-) :-) )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λυπαμαι δεν θυμαμαι ονομα αλλα αν στην πλατεια των καλυβιων εκει που ειναι η εκκλησια στριψεις αριστερα στο περιπτερο και βρεθεις σε ενα ανοιγμα λιγο πιο κατω σαν πλατεια ειναι η ταβερνα δεξια σου στον δρομο ποθ κατεβαινει.Θα δεις τα ψητα!Εχει και πολλες αλλες στα καλυβια αλλα εγω αυτην θεωρω κορυφη!

ΥΓ εχουν μονοδρομησει την πλατεια παρκαρε και πανε με τα ποδια!

Η κατεβα αριστερα στην ετεκα το βενζιναδικο και παλι αριστερα και εφτασες!

Καλη ορεξη!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...