Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεννησα στο Γεννεσις Θεσσαλονικη στις 14/10 με καισαρικη.

Ειναι πολυ ησυχο μωρακι ευτυχως δεν μας επιασαν κολικοι (προς το παρων.)

Καλα τα παω εχω συνηθισει πλεον το ξενυχτι... μονο με τον θηλασμο δυσκολευομαι ακομη αλλα κανω υπομονη...ευτυχως ειναι κοντα το Κιλκις απο την Κατερινη και ερχετε συχνα η μαμα μου και με βοηθαει. Στις 22 του μηνως 40ζουμε!!! Επιτελους για να βγω και λιγο προς τα εξω ,βαρεθηκα σπιτι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξενύχτισσα η μπεμπούλα ε? :-)

Με το θηλασμό μην το βάζεις κάτω!

Αξίζει να προσπαθήσεις κι άλλο! Πράγμα που κάνεις βέβαια..

Εγώ γέννησα 20-08-08 στην Κατερίνη, κι εγώ με καισαρική.

Δεν επέμενα στο θηλασμό, δεν τα κατάφερα.


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites

που γεννησες στο νοσοκομειο?

δεν εχω θηλες... αγορασα ψευτοθηλες σιλικονης και γιαυτο δυσκολευομαι η μικρη με ειχε πληγωσει αλλα τωρα ενταξει.Το βραδυ ξυπναει 2 φορες,αλλα την περνει ο υπνος στο στηθος,θηλαζει 5 λεπτα και κοιματε αντε να την ξυπνησω να ξαναφαει... μας περνει πολυ ωρα και εγω χανω τον υπνο μου!ασε που αργει να ρευτει, ενω οταν της δινω συμπληρωμα καμια φορα τρωει,ρευετε και κοιματε...μια χαρα!!αν δεν θηλαζα δεν θα καταλαβαινα οτι εχω μωρο στο σπιτι...

Και εμεις Μαρια θα την βαφτισουμε....

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στην κλινική του Κωτ... Μην πω και το υπόλοιπο και θεωρηθεί διαφήμιση...

Μία από τα ίδια κι εγώ, με ψευτοθηλές προσπαθούσα, η μικρή γκρίνιαζε πολύ, λυπόμουν να τη βλέπω να κλαίει, έδινα συμπλήρωμα, στο στήθος δεν ήθελε καθόλου, τραβιόταν, σπάραζε, πιπίλα ήθελε, ε άι στο καλό, τα παράτησα!


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εβαλα μια αλοιφη purelan 100 οι πληγες εκλεισαν αλλα δεν μπορει να πιασει παντα καλα και νευριαζει αν δω οτι δεν γινετε τιποτα της δινω συμπληρωμα συνηθως το βραδυ που δεν εχω την υπομονη... δεν τα παραταω τελειως οσο θηλασει καλο ειναι.....ενω εχω αρκετο γαλα απο θηλες τιποτα........

Στην Αλεξανδρουπολη μενεις μονιμα; Ο αντρας μου δηλωσε Αλεξ/πολη για την μεταθεση του για το καλοκαιρι.Ελπιζω να ερθουμε εκει και οχι σε κανενα ξερονησι......

Σαν πολη τι λεει? ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Για πάντα!!! wow!!! Εγώ είμαι από Πιερία, αλλά από τα 21 μου λείπω λόγω δουλειάς. Τώρα βρίσκομαι Αλεξανδρούπολη. Πηγαίνω πολύ συχνά Κατερίνη όμως, είναι η οικογένειά μου εκεί!

bibito πως σου φαίνεται η πόλη μας?

Ωραία είναι η πόλη σας μου αρέσει γιατί είναι μια ευθεία όχι όπως στην Κοζάνη που είναι όλο ανηφόρες κατηφόρες.Το μόνο κακό είναι ότι έχετε πολύ υγρασία,αλλά πολύ κ δεν την μπορώ καθόλου γιατί έχω ένα παλιό χτύπημα στο πόδι κ αυτή η υγρασία με παιδεύει πολύ.Κατα τα άλλα οκ,βάβαια δεν έχω φίλες εδώ κ απο αυτη την άποψη είναι λίγο δύσκολα αλλά θα το συνηθίσω που θα πάει.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! ifi 79 έγω γέννησα στο Γένεσις στην Θεσ/νίκη την ήμερα του Δεκαπενταύγουστου. Δεν έβρεχε σήμερα εδώ αλλά μια είχε ήλιο, μια συννεφιά, μια φυσούσε οπότε φοβήθηκα να τον βγάλω τον μαγουλήθρα μου βόλτα. Ελπιζω άυριο να είναι καλήτερα ο καιρός για να οργώσουμε λίγο τον πεζόδρομο.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή κορίτσια είναι δύσκολος ο θυλασμός αλλά μετά ευτυχώς στρώνει. Εμένα η purelan με βοήθησε πολύ αλλά είχε πολύ πλάκα γιατί δεν άρεσε στον μικρό και πριν θυλάσει έγλυφε την θηλή πρώτα για να την καθαρίσει και μετά έπιανε για να φάει.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 2 μικρούλια τον Απόστολο 2,5 χρονών κ την μπεμπούλα την οποία με τα πολλά αποφασίσαμε να τη βαφτίσουμε Αθηνά 7 μηνών.Κ εγώ εδώ λόγω δουλειάς αλλά κ γιατί είναι ο άντρας μου απο εδώ,να υποθέσω ότι είστε γυναικες στρατιωτικών όσες λείπετε απο εδώ;

Ιωάννα δοκίμασε να βάλεις κ σπαθόλαδο κάνει θαύματα λένε,εγώ δεν έβαλα γιατί δεν βρήκα αρκέστηκα στο αμυγδαλέλαιο κ στο γάλα μου κ πραγματικά κάνανε δουλειά,αντίθετα στον 1ο τις 1ες μέρες υπέφερα ώσπου μου είπε μία κοπέλα στην Αθήνα που γέννησα να βάλω κρέμα lazonile την οποία όμως δεν βρήκα στα φαρμακεία της Κατερίνης.Θήλασε όμως μην τα παρατήσεις γιατι είναι το πιο ώραίο πράγμα που θα προσφέρεις στη μικρούλα σου.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στην αρχή κορίτσια είναι δύσκολος ο θυλασμός αλλά μετά ευτυχώς στρώνει. Εμένα η purelan με βοήθησε πολύ αλλά είχε πολύ πλάκα γιατί δεν άρεσε στον μικρό και πριν θυλάσει έγλυφε την θηλή πρώτα για να την καθαρίσει και μετά έπιανε για να φάει.

Κ γιατί δεν έπλενες βρε Σόνια το στήθος σου κ μετά να τον θηλάσεις;


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

joannakip, κι εγώ τι πουρελάν έβαλα τι μπεν μαρί έκανα κερήθρα , έγλυφε την κρέμα το Μαράκι και έφτυνε μετά το στήθος και έκλαιγε... Μαράκι και η δική σου ε?

Είναι το αγαπημένο μου όνομα.. Αν και συνηθισμένο το λατρεύω! Η πεθερά σου εσένα?

Πολλές κοπέλες τελικά γεννάνε στο Γέννεσις.. Sonia τα μωράκια μας λοιπόν έχουνε ένα χρόνο διαφορά! Ε, παρά 5 μέρες.. :)

bibito Κάθε αρχή και δύσκολη!

Εργάζεσαι είπες? Γιατι αν εργάζεσαι, είναι πολύ εύκολα τα πράγματα.. Μέσω των συναδέλφων κάνεις κύκλο!

Η Αλεξανδρούπολη κούκλες είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!

Ότι πρέπει για οικογενειακή ζωή!

Έχει τα πάντα, σε κοντινές αποστάσεις!

Συνιστώψ ανεπιφύλακτα!

Στρατιωτικοί είστε joanna?


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ερθουμε Αλεξ/πολη αν και λιγο δυσκολο.Τον Μαιο θα κλεισουμε 7 χρονια στο νομο Κιλκις οποτε μας βλεπω για μεταθεση καπου πολυ μακρια............μετα απο 7 χρονια στον ιδιο νομο και κοντα στην πολη μας το κοβω για καμια Σαμο ,Λημνο κτλπ αν και δηλωσαμε νομο Εβρου.... σιγα που θα μας υπολογισουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...