Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θερμά συγχαρητήρια και από εμάς, με το καλό να πάνε όλα καλά με δύο πανέμορφα και υγιή μωράκια. είναι απίστευτη η αίσθηση να έχεις μέσα στην κοιλιά σου δύο ζωούλες. εμείς το ξέρουμε αυτό καλά αφού πριν απο λίγες μέρες γεννησαμε και εμείς τα διδυμάκια μας. Με το καλό λοιπόν να τα δεχθείτε !!!


τα διδυμάκια μας είναι ολόκληρη η ζωή μας !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μα και εγω λεω πού χαθηκε το κοριτσι?? Συγχαρητηρια με το καλο τα μωρακια σου!!! Να πανε ολα καλα!! Αληθεια πως τα πας με τον μικρο τωρα που εισαι εγκυουλα???


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σαι καλα ΠΕΖΗ μου.Προς το παρον τα παμε καλα με τον μικρο αλλα ακομη ειναι νωρις και δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος.....αργοτερα ομως που θα μεγαλωσουν και τα σπορακια θα δυσκολευτω λιγο.....πιστευω ομως οτι θα τα καταφερω και οτι ολα θα πανε καλα!!!!!Πρεπει να τα προσεχω ολα τωρα...και τον Τασουλη και τα διδυμακια!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως προσοχη πολλη τωρα ειδικα στις αρχες και οχι πολλες πολλες αγκαλιτσες στον μικρουλη οσο μπορεις δηλαδη! Μπες καμια βολτα και απο την παρεα μας στο Μαρτιο!! Φιλια!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο γιωτα μου!!!με το καλο κ καλη εγκυμοσυνη.........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γιοτακι τυνχανει να ειμαι και εγω διδιμομαμα.....εχω εναν σωηρουλη σωτηρακη 3,5 ετων και απεκτησα 2 νινακια αγορακι-κοριτσακι τα οπια ειναι 8 μηνων πλεον...

σε νιωθω απολυτα τι εκπληξη και ποσο αναμηκτα συναισθηματα ενιωσες οταν προτοειδες το υπερηχογραφημα..εγω παντωςενιωσα μεγαλη εκπληξη,χαρα,αγωνια....σε καμια περιπτωση δεν τοο ιδα αρνητικα..απλα ψιλοσοκαριστικαμε και εγω και ο αντρας μου ..το πηρα πολυ ζεστα το θεμα και με ολη την θετικη σκεψη που ειχα καταφερα να φερω στον κοσμο αυτες τισ 2 ψιχουλες....ευχομαι να εχεις βοηθεια γιατι εγγω δυστιχως δεν ειχα και δεν εχω...απο εκει και περα θελω να σου ευχιθω καλη εγκυμοσυνη..καλο κουραγιο θα το χρειαστεις τον τελευταιο καιρο....πολυ προσοχη και ξεκουραση αυτο να το εχεις παντα στο μυαλο σου γιατι ολα μεσα στον οργανισμο σου δουλεβουν τωρα 3πλα οχι διπλα χαχαχα!!!

Αν θα ηθελες να με ρωτησεις κατι περισοτερο στη διαθεση σου!!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα και με το καλο να κρατησεις τα μικρουλια σου στην αγγαλια σου γερα!!!


z4b6e807daca0c.gif

l2Kgp3.png 5PKYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...