Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Ρουλιτσα μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!

Η αληθεια ειναι οτι επειδη ειχα ανεβασμενη χοριακη ειχαμε μια υποψια με τον συζυγο μου και συζητουσαμε πως θα ειναι με αλλα δυο παιδια μεσα στο σπιτι....μετα απο μια εβδομαδα που πηγα στον ιατρο και ειδα το υπερηχο η αληθεια ειναι οτι σοκαριστηκα λιγο....παρ ολο που το σκεφτομουν.Οταν το βλεπεις ομως....ειναι εντελως διαφορετικο!!!!!!Θα σου στειλω πμ με αποριες!!!!!!Πολλα φιλια και να τα χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρα μου σου ευχόμαστε μέσα από την καρδιά μας,μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να αγκαλιάσεις τα 2 σου φασολάκια....

Ο νέος χρόνος να σου φέρει υγεία και ξεκούραση...Πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γιωτουλα μου,μολις τωρα διαβασα τα ευχαριστα για τα διδυμακια σου!!!!!!

Ευχομαι ολα να πανε πολυ πολυ καλα,να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη!!!!

Μ ενα σμπαρο,δυο τριγονια!!!Ο ΤΑσουλης σου θα χαρει εις διπλουν!!!

Πολλα πολλα φιλακια!!


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιωτιτσα τωρα ειδα κοπελα μου το μυνημα σου και χαρηκα παρα πολυ.σου ευχομαι μια πολυ καλη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη,παντα τετοιεσ χαρεσ κοπελα μου.μπραβο και συγχαρητηρια στον μπαμπα χιχι


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Φανουλα μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!

Με το καλο κι εσυ να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου!!!

Τώρα είδα ότι υπάρχει κ τοπικ!

Όλα καλαααα να πάνε γιώτακι μου γλυκό


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Να σαι καλα ΠΕΖΗ μου.Προς το παρον τα παμε καλα με τον μικρο αλλα ακομη ειναι νωρις και δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος.....αργοτερα ομως που θα μεγαλωσουν και τα σπορακια θα δυσκολευτω λιγο.....πιστευω ομως οτι θα τα καταφερω και οτι ολα θα πανε καλα!!!!!Πρεπει να τα προσεχω ολα τωρα...και τον Τασουλη και τα διδυμακια!!!!!!

με το καλο σου ευχομαι κι εγω,αν κ δε σε γνωριζω...τα δικα μου εχουν σχεδον 2 χρονια διαφορα απο τον μεγαλο..εμεινα εγκυος οταν αυτος ηταν 15 μηνων!!!να προσεχεις ..θα κουραζεσαι αρκετα ειδικα μετα τον 5ο μηνα θα θελεις και ενα ατομο να προσεχει το πρωτο σου,γιατι φανταζομαι οτι ακομη δεν εχει σταθεροποιηθει οποτε θελει χερια συνεχεια!κουραγιο κ υπομονη και ολα θα πανε καλα κι οταν κρατησεις τα αγγελουδια σου και εχεις και τα τρια στο σπιτι θα νιωσεις τοσο πλυμμηρισμενη απο ευτυχια οσο δε φανταζεσαι κιας εισαι ΠΟΛΥ κουρασμενη!!!!!με το καλο!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ ευχαριστώ πολύ Ευη για το κουραγιο και τις συμβουλες σου!!!!!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να τα δεις να μεγαλωνουν οπως επιθυμείς!!!!!

Και παλι σε ευχαριστώ!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Εφτασε λοπον ο καιρος να φερω στον κοσμο τα διδυμακια μου....εψαξα κ βρηκα το θεμα που ειχα ανοιξει κ συγκινηθηκα.....καποιες απο εσας γεννησατε κ φτασανε τα μωρα σας 5 μηνων.....πως περναει ετσι ο καιρος....

Αυριο μπαινω στον μηνα μου κ απο δω κ στο εξης ειμαστε σε αναμονη.....

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας,χωρις τη θετικη σας ενεργεια ισως να μην εφτανα μεχρι εδω!!!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...