Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοπελιες!!!

Εχω κατι τρεξιματα μενα θειο γι'αυτο ειμαι λιγο χαμενη.....

Δεσπ τρελη εργαρα!!!φοβερο επισης ειναι το persuit of happyness με τον γουιλ παλι!!!!Τον γουσταρω τρελα τον τυπο.....φοβερος ηθοποιός!!!!Κρητικατσι το Δαναη ειναι ασχετο αλλα το 2ο μας ειναι της πεθερας....Φρειδερικη!!!

Νεα δεν εχω να σας πω....τα ιδιαααααααααααα αα

ααααααααααα το αλλο Σαββατο γινομαι 30 :(:(:(

Τι λεει η Κρητη,η Κερκυρα....απο καιρο???εδω εχει τρελη υγρασια και ειναι χαλι μαυρο....

αααα εχω αρχισει και δινω στην φου απο το δικο μας φαγητο....προχθες φακες,εχθες αρακα...φοβερη ευκολια λεμεεεεεεεεε


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα ειρηνάκι,κι εγώ 30 στις 21/12!!!!

τέλεια!!

τοξοτάκια είμαστε!!

εμείς όχι μόνο υγρασία,κοντεύουμε να μουχλιάσουμε.

κι από σήμερα πάλι συννεφιές.

α τρώτε σιγά σιγά φαγάκια!!

μπράβο σας!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να σταματήσω στα 30!!!!

κατά τα άλλα βλέπω συμμαθήτριες μου και φαίνοναι μεγαλύτερες...

αν χάσω και κιλά πάει ...θα ξαναγίνω "νια"!!!

ο άντρας έχει κολλήσει στα 24!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοπελιες!!!

Δεσπ τρελη εργαρα!!!φοβερο επισης ειναι το persuit of happyness με τον γουιλ παλι!!!!

ΕΡΓΑΡΑ!!! Η σκηνη ειδικά με το παιδι του που κοιμουνται στις τουαλετες ειναι απίστευτη....εκει και αν ειχα ριξει κλαμα...

Link to comment
Share on other sites

και επειδη γενικα ριχνω κλαμα τελευταια στις ταινεις παρτε αλλες 2 πολυ καλες...ο δρομος της επαναστασης και το the reader (νομιζω σφραγισμενα χειλη ειναι ο ελληνικός τιτλος...

και βεβαια καθότι εγω εχω κολλημα με τις ταινεις επιστημονικης φαντασίας περιμενω πως και πως το avatar....

AAA!!!!Ειδα και το new moon (η συνεχεια του twilight)...ρε τι παιδαρος ειναι αυτος λεμε???απαπαπαπα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με ποιον ηθοποιοό είναι αυτές οι ταινίες.

αφήστε εγώ κλαίω πια με όλα!!!

η εγκυμοσύνη άφησε κατάλοιπα!!

πρεπει να γραψω ολους τους ηθοποιους τωρα???????????????βαριεμαιιιιι....παω για τσιγαρο και ερχομαι να τα γραψβ αναλυτικα..

Link to comment
Share on other sites

κι η δική μου κάνει προόδους,στέκεται πολύ καλά,σκύβει πιάνει πράγματα με το ένα χέρι,είναι πολύ προσεκτική.

ούτε στις γώνίες χτυπάει.

εμεις καναμε 2 βηματακια σημερα:D:D:D:D:D:D:D:D και μετα μπουφ...παρτη κατω...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...