Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Πήγα στο γιατρό:

SEXY PINK!!!!!!

Μου ζήτησε να κάνω υπέρηχο καρδιας εμβρίου....λόγω του ότι έχω κλείσει τα 35 λέει....

Κατά τα άλλα σκ...α!Κόλλησα τη μικρή την ίωση που είχα εγώ κ είναι χάλια!!

Αλλά το χάλια της υπόθεσης είναι πως πριν να εκδηλώσει την ίωση έκανε πολυ αλλά πολύ εμετο ενώ κοιμόταν (ω ναι) κ δεν ξύπνησε (ω ναι)!!!

Πήγα εγώ όμως να την τσεκάρω μιας κ άκουσα ένα βηχαλάκι που συνοδευτικε από ένα κλαματάκι 1 δευτερολεπτου...

Αν κοιμόμουν δεν θα ξυπνουσα.....

κ την βρήκα μεσα στον εμετο από πανω μέχρι κάτω να κοιμάται.....

Σορυ για την περιγραφή αλλά σας το λέω να το ξέρετε οτι μπορεί να συμβεί κ αυτό.....

Ιωάννα εσεις οκ??

Εντιτ: Ειρηνάκι τα δικά σου τι λένε? Συνηλθαν??

Μπράβο γιουπάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλό όλα να σου έρθουν!!!!!

Κοριτσομάνα πλέον!!!!!

Πω πω για τον εμετό!! Κάτι τέτοια ακουω και δεν λέω να τον βγάλω απο το κρεβάτι (όχι ότι θέλω μου αρέσει!!!....)

Εμεις καλά με τον μικρό τώρα!!! 4 μέρες κρατησε η ιωση!!!

Απλά έχουμε βήχα πολύ το βράδυ στον ύπνο μόνο, άλλα βρηκαμε λύση... γαλα με μέλι, σιροπάκι φυτικό, βρασμενο λεμόνι με ζεστό μέλι, κατσαρόλα με ευκαλυπτο μεσα στο δωματιο και μια βρεγμενη πετσετα στο καλοριφερ με ευκάλυπτο............

Τώρα τι απ όλα βοηθάει καλύτερα δεν ξέρω να σας πω παρά μόνο ότι δεν βήχει καθόλου!!!!!

Οι άλλες που ειστε καλέ????


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μερσί για τις ευχές κοριτσάκια!!!

Γελάν κ τα μουστάκια μου όταν σκέφτομαι δύο τσούπρες μέσα στο σπίτι!!!

(όταν δεν με παίρνει από κάτω το άγχος για το πώς θα τα καταφέρουμε....)

Δέσπω έκλεισα ραντεβού... Γλίτωσα κ 50 ευρώ αφού αν το έκλεινα στο κέντρο του δικού μου η εξέταση θα κόστιζε 150!!!

Το κέρατό μου στη κωλοχώρα πρέπει να το χρυσοπληρώσουμε το γ...νο το σύστημα υγείας...

Συνταγη περιμένω λέωωωωωωωωωωωω!!!Σε λεωωωωωωωω!!!!!

Πήγα χτες τη μικρή στο γιατρό κ ήταν οκ απλά μια ιωσούλα δεν μας έδωσε κάτι... αλλά η μικρή δεν έχει πάρει πόντο... ορίστε την μάτιασα...

Κατά τα άλλα το βραδυνό ρεπερτόριο πλέον συμπεριλαμβάνει εκτός από την όμορφη Θεσσαλονικη , το Δίχτυ κ τον πασατέμπο....

Την κοιμιζα προχτες κ μου τα ζήτησα κ έμεινα αίολη....Δεν ήξερα οτι της τα είχε μαθει ο ρεμπέτης πατέρας της!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ελειπα στο χωριό. Τώρα το είδα. Δεν είναι κάτι σοβαρό Δέσποινα,αλήθεια.

Φαίνεται κ ήπια η αλλεργία του μπόμπου.

Θα τα πουμε τηλ γιατί με παρακολουθεί προϊσταμένη........:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ελειπα στο χωριό. Τώρα το είδα. Δεν είναι κάτι σοβαρό Δέσποινα,αλήθεια.

Φαίνεται κ ήπια η αλλεργία του μπόμπου.

Θα τα πουμε τηλ γιατί με παρακολουθεί προϊσταμένη........:mad:

γαμω την προϊσταμενη!!!:evil::evil::evil::evil: τι εννοεις ήπια;παρε με το απογευμα θα σκασω!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Η γκεστάπο θα λείψει για λίγο κ μπήκα.

Όταν λέω ήπια εννοω οτι φαίνεται ευκολη περίπτωση αφού τον πειράζει μόνο ό,τι τρωει ο ίδιος (άρα μεγαλες ποσότητες ) κ όχι ότι περνάει από το γάλα σου (άρα μικρές ποσότητες);). Λογικά θα περάσει εύκολα κ δεν θα κάνεις κ εσύ διαιτα.΄Σκεψου οτι όταν ήταν η Λυδία 9 μηνών κ φυσικά έκανα αποχη από τα γαλακτοκομικα, είχα σκάσει για λίγη σοκολάτα (δεν ήξερα ακόμη τη χαρουπολάτα-σοκολάτα δήθεν από χαρουπάλευρο) κ πήρα μια μαυρη που έλεγε πως ΜΠΟΡΕΙ να περιέχει ΙΧΝΗ γάλακτος. Εφαγα ένα μικρό κομματάκι κ μετά από κάποιες ώρες η μικρή είχε αίμα στα κακά......:rolleyes:

Την εβδομάδα που πέρασε είπα να ξαναδώσω λίγο γάλα στη μικρή μήπως κ η διαρροια την αλλη φορά ήταν τυχαία....

Αμ δε... Το παιδί διαλύθηκε κυριολεκτικά 3 μέρες κ έκανε κ συγκαμα ...

Κατα τα άλλα το πρωι πήγα για τον υπέρηχο καρδιάς κ όλα φαίνονταν καλά. Η Λάσκαρη είχες δίκιο ήταν φοβερή.

Link to comment
Share on other sites

halllllllllloooooooo!!!!!!!!

ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ?

Μπήκα να πω ότι είδα επιτέλους τις φωτο σας στο φεϊς μπουκ.

Χριστίνα τι τρελά ντυσίματα κάνεις στην Έλλη???

Τέλεια! Μοντελάκι!

Επίσης έχει αλλάξει πολύ από το καλοκαίρι που την είχα δει. Εχει μεγαλώσει κ έχει αδυνατίσει!

Α! κ τα μαλλιά σου είναι πιο ωραία έτσι κομμένα!

Α! φαίνομαι κ εγώ σε κάποια φώτο που έχετε από τη βάφτιση!

Κ η Μελίνα είναι τυπούυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!! Ο μπόμπος κούκλοοοοοοοοοςςςςςςςς!!!!

Πώς πάει το θέμα με την αλλεργία????

Η Ειρήνη δεν έχει ανεβάσει τίποτα... χειρότερη κ από το στεφάνι μου....

Αυτάααααααα....

Link to comment
Share on other sites

έλα βρε yioupaki επιτέλυος μπήκες??μπράβο!!

ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!! μεγαλώνουν τα σκαθάρια μας!!

η μικρή πως πάει με τις αλλεργίες της??

εσύ καλά?

εμείς εδώ ήσυχα...όλη μέρα η έλλη χορεύει και τραγουδάει!!

α τα βιντεάκια τα είδες???να τα δεις όπωσδήποτε!!

φιλιά!!

Link to comment
Share on other sites

halllllllllloooooooo!!!!!!!!

ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ?

Μπήκα να πω ότι είδα επιτέλους τις φωτο σας στο φεϊς μπουκ.

Χριστίνα τι τρελά ντυσίματα κάνεις στην Έλλη???

Τέλεια! Μοντελάκι!

Επίσης έχει αλλάξει πολύ από το καλοκαίρι που την είχα δει. Εχει μεγαλώσει κ έχει αδυνατίσει!

Α! κ τα μαλλιά σου είναι πιο ωραία έτσι κομμένα!

Α! φαίνομαι κ εγώ σε κάποια φώτο που έχετε από τη βάφτιση!

Κ η Μελίνα είναι τυπούυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!! Ο μπόμπος κούκλοοοοοοοοοςςςςςςςς!!!!

Πώς πάει το θέμα με την αλλεργία????

Η Ειρήνη δεν έχει ανεβάσει τίποτα... χειρότερη κ από το στεφάνι μου....

Αυτάααααααα....

τι λες μωρε χαζη που δεν εχει ανεβασει η ειρηνη; για κοιτα λιγο καλυτερα!!

την ιωαννα την ψαχνω στη νικολουλη....εξαφανιζολ...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΑΑΑ τα βίντεο δεν τα είδα......

Οι φώτο τις Ειρήνης είναι από τότε που ήταν έγκυος.... όχι?????

Οι εξετάσεις θα είναι φυσιολογικές λογικά....

Η μικρή έχει θέμα με το γάλα... έχει ακόμα αλλεργία...

ΑΑΑ καλά ρε Δεσπ....προτείνεις παιχνίδια με 40 ευρά εν μέσω κρίσης???

αααααααα θα σε μαλώσωωωωωωωωω............

Χαθηκε η Τζοάννα??? Εμ θα την είχες πρήξει την κοπέλα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

χαλοοοοοοοοοοοοο

Είμαι πολύ περήφανη για τον εαυτό μου αφού μετά από πολύυυυυυυυυυ παιδεμα καταφερα να αλλαξω τικερ!!!

ΑΛΛΑ..

δεν μπορώ να βάλω της εγκυμοσύνης μετά από της μικρής........

τι να κάνω??????

Εσεις όλα καλά???εεεεεεεεεεεε???

Θέλω να μπω στα φεις να δω τις φωτο σας!!!

Μόνο τις Χριστίνας βλέπω που και που αφού τις ανανεώνει συχνα!!!!

Εγώ από σήμερις είμαι με άδεια τοκετού και επισήμως!!!

Το κουτσούβελο το εκτός κοιλιάς με έχει ταράξει και δεν έχει εξέλιξη με το θεμα της πάνας αν κ σωματικά είναι έτοιμη....

Θέλω να την βγαλει άμεσα να μην έχω δυο να αλλάζω.....κλαψ... καμμια ιδέα ???

Link to comment
Share on other sites

χαλοοοοοοοοοοοοο

Είμαι πολύ περήφανη για τον εαυτό μου αφού μετά από πολύυυυυυυυυυ παιδεμα καταφερα να αλλαξω τικερ!!!

ΑΛΛΑ..

δεν μπορώ να βάλω της εγκυμοσύνης μετά από της μικρής........

τι να κάνω??????

Εσεις όλα καλά???εεεεεεεεεεεε???

Θέλω να μπω στα φεις να δω τις φωτο σας!!!

Μόνο τις Χριστίνας βλέπω που και που αφού τις ανανεώνει συχνα!!!!

Εγώ από σήμερις είμαι με άδεια τοκετού και επισήμως!!!

Το κουτσούβελο το εκτός κοιλιάς με έχει ταράξει και δεν έχει εξέλιξη με το θεμα της πάνας αν κ σωματικά είναι έτοιμη....

Θέλω να την βγαλει άμεσα να μην έχω δυο να αλλάζω.....κλαψ... καμμια ιδέα ???

μαρηηηηηηη!!!!!!ποτε εφτασες τις 30 εβδομαδες κιολας!!!σοκαρίστηκα!!!!κοντοζυγωνει η κορακλα νο 2!!!

για τις πανες φιλεναδα μεγαλο θεμα εθιξες....κοψτη οσο πιο γρηγορα μπορεις (τωρα δηλαδη αν γινεται) γιατι μετα θα εχεις πισωγυρισμα λογω του μωρου...βεβαια οταν εγω ειχα ρωτησει το ντοκτορι πριν γεννηθει ο μικρος που σκεφτομουν να την κοψω στη μελινα μου ειχε πει το εξης σοφο...

οταν τα παιδια κοβουν την πανα και λενε ¨μαμα θελω τσισα μου" εννουν ¨τωρα!!!".."εσυ με το νεογεννητο στο βυζι τι θα κανεις;; εεε;;;οποτε δεν καναμε τιποτα..βεβαια ηταν πολυ πιο μικρη..αλλα και τωρα βουνο μου φαινεται που λεω να της την κοψουμε..βλεπει γιογιο και κοβει περα...και τα λεει ολα το ατιμο εδω και καιρο...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...