Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

BRITAX FIRST CLASS 0-18kgr ΠΩΛΕΙΤΑΙ


Recommended Posts

Το αγοράσαμε τον 8/2009 και το χρησιμοποιήσαμε εώς τον 8/2011 γιατι μετά αγοράσαμε το επομενο καθισματακι μας και πάλι britax.

Ειναι σε χρώμα καφέ-σοκολατί με μπεζ και ειναι σε άριστη κατάσταση.Ειναι από τα πιο ασφαλή της κατηγορίας του.

Το είχαμε ψάξει εκτενώς πριν το αγοράσουμε και ειχαμε βρει και τα αποτελέσματα σε crash test κλπ.

Ειναι αυτό αλλα στο χρώμα σοκολατι-μπεζ που σας είπα:

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10402&colID=1801&itmid=3302382

Συνδιάζει τα πλεονεκτήματα ενός βρεφικού και ενός παιδικού καθίσματος. Πρόκειται για ένα κάθισμα αυτοκινήτου που μεγαλώνει μαζί με το παιδί σας, καθώς μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε αρχικά ως βρεφικό κάθισμα ( για βρέφη από 0 έως 13 κιλά) και στη συνέχεια ως παιδικό κάθισμα (για παιδιά από 13 έως 18 κιλά). Πιο συγκεκριμένα, το παιδικό κάθισμα First Class δίνει τη δυνατότητα τοποθέτησης με φορά προς τα πίσω για τα νεογέννητα μωρά (από 0 έως 13 κιλά) ή με φορά προς τα εμπρός, όταν το παιδί σας έχει πια μεγαλώσει (από 13 έως 18 κιλά) και διαθέτει:

Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων και σύστημα αυτόματης ρύθμισης ζώνης.

Σύστημα ζώνης Click & Safe,δηλαδή έναν μηχανισμό με ακουστική ένδειξη που σας βοηθάει να καταλάβετε ότι δέσατε με ασφάλεια το παιδί σας στο κάθισμα αυτοκινήτου.

5 θέσεις ανάκλισης για πολυυυ ανετο ύπνο!

Προηγμένο Σύστημα Πλευρικής Προστασίας με βαθιά και πολύ απαλά πλαϊνά πτερύγια.

ΤΙΜΗ 120 ΕΥΡΩ.

(Το ειχαμε πάρει 260ευρω.)

Αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλ: 6937517861 ή να μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε το καθισματάκι. Μπορείς να μου ανεβάσεις μία φωτό από το δικό σου ή να μου τη στείλεις στο παρακάτω μέιλ... [email protected]

Μέχρι τι ηλικία το χρησιμοποιήσατε στο παιδάκι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...