Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 5

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

θα γυρνουσα σπιτι τσαντισμενη και θα επεφτα για υπνο.

Τι θα εκανες αν γυρνουσες απο τρομερο ξενυχτι 7 το πρωι, επεφτες να κοιμηθεις και σε επαιρνε το αφεντικο σου για εκτακτη συναντηση (κυριακατικα)?


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αναγκαστικα θ απηγαινα αλλα θα του ζητουσα ρεπο μεσαστην εβδομαδα!

τι θα εκανες αν οι γονει ςκαι τα πεθερικα απαιτουσαν κλειδια αποτο σπιτι σου?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω δωσει ηδη αλλα δεν τα εχουν χρησιμοποιησει ποτε. Μονο αν ειναι κατι αναγκη και λειπουμε εμεις.

Τι θα εκανες αν εχανες την πανακριβη τσαντα που σου ειχε δανεισει η κολλητη.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα της το ελεγα και θα της αγοραζα ιδια!!!η απαρομοια ιδιας μαρκας!

τι θα εκανες αν το παιδακι σου ζητουσε επιμονα σκυλακι...?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εξαρταται τι θα ελεγαν, σε ποιον και σε τι φαση θα ήμουν εκει την ώρα....το πιθανοτερο ηταν να τους απαντησα με ωραιο και αποστομωτικο τροπο να τους αφησω παγωτο και να αποχωρησω χεχεχε

Τι θα εκανες αν τα πεθερικα σου σε εβριζαν και ο αντρας σου δεν επαιρνε θέση??


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα εβαζα τον μικρο να του πιπιλιζει το μυαλο οτι θελει αδερφακι. (πιστευω να επιανε)

Τι θα εκανες αν ο συζυγος ηθελε να κανετε δευτερο παιδι ενω εσυ δεν ηθελες?


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οτι κανω και τωρα. Λεω ευχαριστω πολυ και το βαζω στην ακρη μετα.

Τι θα εκανες αν σου χρωστουσαν λεφτα και τα ζητουσες και συνεχεια σε δουλευαν και δεν στα εδιναν.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα τους ενοχλούσα συνέχεια. Μέχρι να βαρεθούν να με βλέπουν και να μου τα δώσουν.

Τι θα έκανες αν σου ερχόταν νωρίτερα η γνωστή αδιαθεσία στη δουλειά, δεν είχες μαζί σου τα απαραίτητα και το super market, ήταν μακριά???


5MwRp3.png6g2Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

θα εβαζα μπολικο χαρτι και θα προσπαθουσα να το αλλαζω συχνα.μου εχει τυχει αυτο..

τι θα εκανες αν ειχες 8 χρονια μια γατα και εμενες εγκυος και προσεχες και παρολο που θα την ειχες στην αυλη η περιορισμενη στο θεμα χωρου,ολοι λυσαγανε να την διωξεις λες κι εχει συφιλη?

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα απολύτως....Η γάτα θα έμενε....απόλυτα και τελεσίδικα (όπως και έμεινε).

.....αν ο άντρας σου εκεί που βλέπατε ταινία στο σινεμά.......άρχιζε το ροχαλητό ενώ εσύ δεν θα ήθελες να φύγεις γιατί σου άρεσε η ταινία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...