Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

Θα προσπαθούσα να μη χάσω την ψυχραιμία μου και να κρυβόμουν κάπου..........

Τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι ήταν ένας από τους διαρρήκτες........ένας φίλος του παιδιού σου;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τίποτα παραπάνω ή λιγότερο απο αυτό που θα έκανα αν αντίκρυαζα οποιον δήποτε διαρύκτη πάνω στον πανικό μου.ϊσως του εξέφραζα τη λύπη μου για το άτομο του άν είχζα περιθώριο για διάλογο.Και εν συνεχεία θα εξέφραζα την επιθυμία μου στο παιδί μου να απομακρυνθεί.

Τί θα έκανες αν σου έκανε οτο στοπ ένας ταλαιπωρημένος ψιλοηλικιωμένος?


Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο...Αν ήταν όντως στιγμιαίο λάθος,δεν θα το συγχωρούσα γιατί μια ζωή θα πονούσε,απλά θα το προσπερνούσα.Τώρα που έχω παιδί.Αλλιώς θα ξέκοβα απο την αρχή.Αν το μυαλό του ήταν εκεί όμως και δεν μπορούσε να κρατηθεί το σπιτικό μας θα έκανα και εγώ την ζωούλα μου και όχι τον μ...λ..α.

Τί θα έκανες αν ερωτευόσουν κάποιον κεραυνοβόλα ενώ είχες οικογένεια?


Link to comment
Share on other sites

Εδω τον αντρα μου δεν μπορω να χαρω ωρα για ερωτες εχω????????? Τεσπαν αν ποτε μου τυχαινε δε νομιζω να εκανα τιποτα θα κρατουσα την οικογενεια μου.

Τι θα εκανες αν ησουν μακρυα απο τον συζυγο λογω δουλειας (χωρις μελλον) θα πηγαινες μαζι του σε μια αγνωστη πολη ή θα καθοσουν σπιτι σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χωρίς μέλλον,μάλλον θα καθόμουν στο σπιτί προσδοκώντας να επιστρέψει μόνιμα.Αλλά αν αυτό γινόταν μια ζωή θα τον ακολουθούσα.

Τί θα έκανες αν ο άντρας σου δεν μπορούσε να τεκνοποιήσει και το γνώριζες πριν παντρευτείτε?


Link to comment
Share on other sites

Οταν τον γνωρισα τον αγαπησα γι'αυτο που ειναι και οταν πηρα την αποφαση να τον παντρευτω τον παντρευτηκα με το ονειρο να ζησω μαζι του και στα καλα και στα κακα και σε ολα γενικα. Αν μου ελεγε κατι τετοιο πριν τον γαμο και παλι θα το εκανα και πανω απ'ολα θα τον στηριζα σε αυτο.... Και στην τελικη υπαρχουν και οι υιοθεσιες, τοσα παιδακια ειναι χωρις γονεις

Τι θα εκανες αν σου ελεγε ο συζυγος οτι δεν αισθανεται πια τιποτα για σενα και σκεφτεται τον χωρισμο?

Link to comment
Share on other sites

Θα χάσω τον κόσμο, οταν με συνεφέρουν απο την λιποθυμία δεν ξέρω...

Τι θα έκανες αν δεν μπορούσε να τεκνοποιήσει και το γνώριζε πριν τον γαμο και στο είχε κρύψει?


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Ααα τώρα δεσαμε...

Η ειλικρίνεια πιστευω είναι βασικοτατο συστατικο για να δεσει ενας γαμος..Χωρίς αυτην ο γαμος πιστευω θα κλονιζόταν...

Εσύ τι θα εκανες αν το μαθαινες εκ των υστερων , εκεινος όμως το γνωριζε εξ αρχής;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα τους επιανα εναν ενα να το συζητήσουμε και μετα και τους δυο μαζί. Τώρα αν δεν καταφερνα κάτι η αποφαση είναι δική τους οπως και η ζωή τους.

Τι θα εκανες αν σου επεφτε μελάνι στην εργασία που μόλις τελειωσες και πρεπει να παραδώσεις στο αφεντικό σε 10 λεπτά???

Link to comment
Share on other sites

Θα την ξαναεκτύπωνα.Εγώ τουλάχιστον ,μόνο υπολογιστή δουλεύω.

Τί θα έκανες αν εκεί που περπατούσες με τα καλά σου για να πας σε γάμο σε καταβρέχανε κατά λάθος απο ένα μπαλκόνι ?


Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μπορώ να κάνω σαν Βίκυ είναι να διδάξω στα παιδιά μου να σέβονται το περιβάλλον, τα ζώα και τους συνανθρώπους τους.Βέβαια μια μονάδα δεν αλλάζει τον κόσμο.

Τί θα έκανες αν ήσουν σε δημόσιο χώρο και έπρεπε επειγόντως να πας τουαλέτα?


Link to comment
Share on other sites

Θα πηγαινα σε καποια καφετερια θα επαιρνα εναν καφε για να κατσω κιολας....

Τι θα εκανες αν ησουν εξω με το παιδι μακρυα απο το σπιτι δεν ειχες αλλη αλλαξια απο ρουχα και εκεινο βρεχοταν απο πανω μεχρι κατω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...