Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

Δεν νομίζω ότι θα τον ακολουθούσα, ειδικά αν είχα μία καλή δουλειά εγώ εδώ. Εκτός και αν υπήρχε η δυνατότητα να δουλέψω κι εγώ εκεί σε μία εξίσου καλή δουλειά.

Τι θα έκανες αν σου έβαζαν ....χέρι μέσα στο λεωφορείο?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα τον αρχιζα στα "γλυκολογα" κ ποιος ξερει σε τι αλλο

τι θα εκανες αν ο αντρας σου ηθελε να περασετε ολες τις γιορτες των χριστουγεννων με τους γονεις του χωρις τους δικου σου?


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα τον έβαζα να δεσμευτεί ότι τα επόμενα Χριστούγεννα θα ήταν με τους δικούς μου και θα φρόντιζα να τηρηθεί.

Τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι ο άντρας σου σε φωτογράφιζε χωρίς να το ξέρεις σε προσωπικές σας στιγμές?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς σε βαθμό του να χάνει μεγάλα ποσά τότε θα γινόταν ένας πανικός στο σπίτι.

Τι θα έκανες αν παρά τις φιλότιμες προσπάθειες που καταβάλεις δεν αναγνωριζόταν η εργατικότητά σου?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτό που κάνω...το 8ωράκι μου και δρόμο...(άν και προσπαθώ να ανοιχτώ αλλά και πάλι μλκία έκανα γιατί έτσι ξυνες που είναι αυτές εκεί και πάλι με θάβουν και δεν αναγνωρίζομαι)

Τι θα έκανες άν θεωρούσες οτι τζάμπα δουλεύεις;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Στην σημερινή εποχή θα καθόμουνα στα αυγά μου. Αν τα πράγματα ήταν αλλιώς θα έψαχνα σίγουρα για κάτι άλλο.

Τι θα έκανες αν ήθελες να βγάλεις πιστωτική κάρτα ενώ ο άντρας σου ήταν εντελώς αντίθετος?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος θα με έπειθε και δεν θα έβγαζα

Τι θα έκανες αν ξαφνικά σταματούσε το ασανσέρ μεταξύ δύο ορόφων και σε παρενοχλούσε κάποιος που θα ήταν μέσα μαζί σου;

Link to comment
Share on other sites

1ον)ΤΟΥΜΠΕΣ!

2ον) αέρα στον πάστα!:P:p:p

3ον) θα έκλεινα Χριστούγεννα στο Πήλιο που θέλω τόσο πολύ να πάω από 23/12 εώς και 27/12(άσε με τώρα ζώ στο όνειρό μου)

4ον) με το καλό που θα γυρνούσα θα ξεχρέωνα σπίτι, και λοιπά δάνεια(μην επεκταθώ και προσγειωθώ απότομα)

5ον)ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ μία συγκεκριμένη φιλανθρωπία που θέλω

6ον)Τάξίδια, ρούχα κτλ κτλ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ μας να έχουμε η παστακο-οικογένεια και θα σου πώ εγώ..........

Τι θα εκανες άν σου τύχαινε 1 μέρος του λαχείου(όχι τρελά λεφτά, αλλά ένα καλό μικρό ποσό;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαλλον καποιο ταξιδι με τον καλο μου

*το πηλιο ειναι απλως θεικοοοοοοοοοοοοοοο

τι θα εκανες αν ολοι γυρω σου σου "τονιζαν" ενα αρνητικο στοιχειο της εμφανισης σου


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites

θα τους έλεγα να πάνε να γ.#@!#@ΕΡ΅Φ ..ε μα συγνώμη δεν κοιτάει ο καθένας την καμπούρα του λέω εγώ!!!!

Τι θα έκανες άν ο άνδρας σου σου τόνιζε συνέχεια κάτι αρνητικό στην εμφάνισή σου;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

φυσικά θα έψαχνα τις ρίζες μου, αλλά εάν είχα περάσει καλα΄με τους θετούς γονείς μου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα πρόσεχα μην τους πικράνω, γιατί όπως λέει σωστά μια κοπέλα από εδώ μέσα(σόρυ δεν θυμάμαι ποια) το παιδί γεννιέται απότην κοιλιά και ο άνθρωπος από την αγκαλιά....

Τι θα έκανες άν είχες χωρίσει και ο νεος σου δεσμός(που πηγαίνατε και σοβαρά) κακοποιούσε το παιδί σου;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Θέλει και ερώτημα???Καταγγελία στην αστυνομία και δρόμο από το σπίτι μου!!!

Μετά θα προσπαθούσα να βοηθήσω ψυχολογικά με όποιον τρόπο μπορούσα και με την βοήθεια ειδικού το παιδί μου!

Τί θα έκανες αν το παιδί σου δήλωνε ότι είναι ομοφυλόφιλο??


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...