Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μωρομάντηλοοοοοοοοοοοοοο...νερόόόόόόό΄...dettooooool!!!!!Αχ...

Τι θα εκανες άν η πεθερα σου έκανε συνέχεια πονηριές ; Θα την ξεμπρόστιαζες;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα ότι δεν πεινούσα και για να μην τους ντροπιάσω θα τσιμπούσα λίγη σαλάτα.

Τι θα έκανες αν ήσουν στο δρόμο και άρχισε να βρέχει καταρρακτωδώς και δεν είχες μαζί σου ομπρέλα ούτε λεφτά για να πάρεις ταξί?


AViEp3.png

XRTzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν με πήγαινε σπίτι θα έλεγα στον ταξιτζή να περιμένει να ανέβω για να τον πληρώσω και αν με πήγαινε κάπου αλλού (τι σκατά εκεί που πήγαινα δεν θα ήταν κάποιος φίλος) θα δανειζόμουν.Πάντως τραγική φάση δεν θέλω να τη ζήσω!

Τι θα έκανες αν φτάνοντας στο ταμείο και έχοντας χτυπήσει η υπάλληλος την απόδειξη συνειδητοποιούσες ότι ξέχασες το πορτοφόλι σου?


AViEp3.png

XRTzp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα της ελεγα να τα αφησει στην ακρη , να παω να παρω χρηματα γιατι τα ξεχασα κ θα ερθω να την πληρωσω κ να παρω κ τα ψωνια

τι θα εκανες αν η πεθερα σου εμενε απο πανω σου κ δεν ειχατε καλες σχεσεις?


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα προφασιζόμουν ότι πρήστηκαν τα πόδια από την εγγυμοσύνη και δεν χωράνε στο παπούτσι :lol:

Τί θα έκανες ανξεχνούσες την επέτειο σας αλλά την θυμόταν ο σύζηγος και σου είχε πάρει δώρο?


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites

μετα το 1ο εγκεφαλικο που θα με χτυπουσε,θα ετρεχα στην αστυνομια να το δηλωσω,θα εψαχνα μηπως και την βρω και φυσικα στο τελος θα χτυπιομουν καιρο για την κακη μου τυχη!!!! α! και θα ειχα παθει κι αλλα 15 εγκεφαλικα στο τελος!!!

τι θα εκανες αν η πεθερα σου σου τηλεφωνουσε πανω απο 3 φορες την ημερα και σου ελεγε τα ιδια και τα ιδια καθε φορα;;;


....ηρθε το θαυμα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...