Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Ιδέα....

Πάτε στο σύνθετο της μαμάς ή της γιαγιάς και αρπάζετε δύο-τρία ή όσα θέλετε εσείς ποτήρια σαμπάνιας αλλά από τα κοντά και φαρδιά, τα κρυστάλλινα με τα σκαλίσματα (ξέρετε τώρα εσείς, αυτά που ήθελε να σας δώσει η μαμά προίκα και αλλάζατε κουβέντα... τώρα ήρθε η ώρα τους) και τα κάνετε ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ κηροπήγια

278308451942650209_vjRTkdI6_c.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τί είναι αυτά που λες;;;;; Τί σημαίνει "ταπεινό μου σπιτάκι";;;;;;; Ακου.... , δεν πάει καμία να βγει πάνω από την άλλη, βάζει η καθεμία αυτό εδώ δεν γίνεται κανένας διαγωνισμόςπου με αγάπη έχει φτιάξει και θέλει να δείξει ακριβώς για τον ίδιο λόγο που στο ίδιο φόρουμ λέμε και τον πόνο μας. Για να τα πούμε κάπου που θα μας καταλάβουν, που θα νοιαστούν για εμάς και ας μην μας έχουν δει ούτε μία φορά, για να πάρουμε δύναμη και κουράγιο στις δύσκολες στιγμές, για να βοηθήσουμε η μία την άλλη, για να κλάψουμε και να πούμε τον πόνο μας όταν νιώθουμε έτσι. Άραααααα..... επειδή το σπίτι της καθεμίας από εμάς είναι ο παράδεισός της, δεν χρειάζεται να απολογηθούμε αν κάποιο άλλο είναι (κατά τη γνώμη μας πάντα) καλύτερο ή χειρότερο. Αυτά είναι τα σπίτια μας, σε αυτά ζούμε και είμαστε περήφανες γι' αυτό. Το ξέρω ότι αν είχαμε λεφτά, ΟΛΕΣ, τα σπίτια μας θα ήταν παλάτια αληθινά. Δεν ζούμε όμως σε παραμύθια, ζούμε στο (συγνώμη για την έκφραση) θλιβερό σήμερα και προσπαθούμε με ότι έχουμε να το κάνουμε καλύτερο. (πω πωωωωω, τί σεντόνι είναι αυτό)

.

Aυτό ακριβώς, πολύ καλά τα έγραψες stavroulitsa.

Πραγματικά είναι πανέμορφος ο στολισμός σου kalamaraki.... Μπράβο σου...

Καλές γιορτές!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ξωτικακια!

σας βαζω κ εγω τα δικα μου!!!

το δεντρο μας

11122012287.jpg

το τζακι

11122012297.jpg

πανω στο πασο

09122012278.jpg

θα σας βαλω κ αλλες αργοτερα

κοριτσακια πολυ ωραια τα σπιτακια σας! και του χρονου

Πανέμορφα όλα, μπράβο σου YOTOU....... ο χοντρούλης σου δε, μου αρέσει πολύ!!!!!!!!!!!!!!!

Και του χρόνου να είσαι καλά κοπέλα μου....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κοριτσάκια μου καλά, σαν τον real life στολισμό των σπιτιών μας, πραγαματικά δεν υπάρχει.

Τέλειες και οι φωτο που βλέπουμε στα περιοδικά και στο νετ αλλά οι δικές μας, έχουν ψυχή, πως να το κάνουμε τώρα.... Ειδικά όταν βάζουν και τις πινελιές τους τα αγγελούδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας βαλω και τις δικες μας.. δημιουργιες!

πρωτα τα στολιδια μας:

phpnARFLBAM.jpg

php7MqtWsAM.jpg

phpEX0A1WAM.jpg

phpf2EYexAM.jpg

php99lqbzAM.jpg

php1sWOT1AM1.jpg

και για τον ανιψιο μου:

phpQ6Ecg3AM.jpg

επειδη ειναι λιγα τελικα για να στολισω ολο το δεντρο μονο μ'αυτα, θα κανουμε κι αλλα! αλλα το βραδυ θα βαλουμε και το δεντρο! ;)


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και φυσικα....το δεντρο του παιδικου!!!!!!

μενουν λιγες λεπτομερειες και ετοιμο!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

wow απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα το εκτυπώσω κι εγώ, τέλεια ιδέα.....

Απλά ξετρελάθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marianna88 βοήθησε σε παρακαλώ....

Από που το κατέβασες εσύ γιατί μέσα απο το blog δεν μπορώ....

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον και κυριότερο και του χρόνου κοριτσάκι μου, να είστε γεροί να ξαναστολίσετε. Να έχετε και περισσότερα μπικικίνια αλλά όχι για το λόγο που λες εσύ... και τώρα πάμε στο δεύτερο

Τί είναι αυτά που λες;;;;; Τί σημαίνει "ταπεινό μου σπιτάκι";;;;;;; Ακου.... εδώ δεν γίνεται κανένας διαγωνισμός, δεν πάει καμία να βγει πάνω από την άλλη, βάζει η καθεμία αυτό που με αγάπη έχει φτιάξει και θέλει να δείξει ακριβώς για τον ίδιο λόγο που στο ίδιο φόρουμ λέμε και τον πόνο μας. Για να τα πούμε κάπου που θα μας καταλάβουν, που θα νοιαστούν για εμάς και ας μην μας έχουν δει ούτε μία φορά, για να πάρουμε δύναμη και κουράγιο στις δύσκολες στιγμές, για να βοηθήσουμε η μία την άλλη, για να κλάψουμε και να πούμε τον πόνο μας όταν νιώθουμε έτσι. Άραααααα..... επειδή το σπίτι της καθεμίας από εμάς είναι ο παράδεισός της, δεν χρειάζεται να απολογηθούμε αν κάποιο άλλο είναι (κατά τη γνώμη μας πάντα) καλύτερο ή χειρότερο. Αυτά είναι τα σπίτια μας, σε αυτά ζούμε και είμαστε περήφανες γι' αυτό. Το ξέρω ότι αν είχαμε λεφτά, ΟΛΕΣ, τα σπίτια μας θα ήταν παλάτια αληθινά. Δεν ζούμε όμως σε παραμύθια, ζούμε στο (συγνώμη για την έκφραση) θλιβερό σήμερα και προσπαθούμε με ότι έχουμε να το κάνουμε καλύτερο. (πω πωωωωω, τί σεντόνι είναι αυτό)

και συνεχίζω στο τρίτο,

και ποιός σου είπε ότι το σπίτι σου δεν είναι όμορφο;;; εεεεε;;;; Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ. Κομψό, με γούστο, με αγάπη (φαίαιαιαιαινετε η αγάπη σε ένα σπίτι) και με πολύ ωραία πράγματα. Το δέντρο σου είναι υπέροχο και δεν μου φαίνεται καθόλου υπερβολικό, είμαι και της υπερβολής εγώ άρα...., το φωτιστικό με τη μπότα επάνω είναι πάρα πολύ ωραίο, πολύ μοντέρνο και η μικρή σου είχε δίκιο που την έβαλε εκεί, το απλό βάζο που λες κάθε άλλο παρά απλό είναι. Παράξενο σχήμα και το έχεις διακοσμήσει πολύ ωραία μέσα. Δεν θα συνεχίσω με ένα ένα όσα έχεις στολίσει γιατί μου άρεσαν όλα.

Δεν σε μαλώνω άλλο χιχιχι, απλά σου λέω να είσαι καλά και του χρόνου ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Πόσο μα πόσο συμφωνώ... applaud.gif

Μια χαρά είναι το σπιτάκι σου βρε Καλαμαρίδιο γλυκό, γιατί ταπεινό;;; Το έχεις στολίσει πολύ όμορφα (μα γιατί εμένα μου φαίνεται οοοόλα πιο όμορφα στολισμένα από το δικό μου;;;:confused::confused:)

Λάτρεψα τον τάρανδο πάνω από το γνωστό (; ) στέμμα (εγώ δεν το γνωρίζω :tongue:), το δεντράκι δίπλα στο φωτιστικό χελοου-κίτυ και.. .φτου αντε να τα ξαναδω το ξέχασα το τρίτο :tongue::D:rolleyes:


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, τώρα διάβασα και τα παρακάτω σχόλια και είδα ότι βιάστηκα να απαντήσω... Πάντως ακόμα κι αν δεν το εννοούσες καλαμάρι, το σπίτι το κάνουμε εμείς κι όχι τα έπιπλα, κλπ...

Αμ, το άλλο που το πας;; Για τα μπικικίνια λέω... ξέρεις πόσα σπίτια έχουν ακριβά πράγματα μέσα, αλλά το αποτέλεσμα είναι κιτς;;; άσε...


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

και φυσικα....το δεντρο του παιδικου!!!!!!

phpmOXAX6AM.jpg

phpzvJfbIAM.jpg

μενουν λιγες λεπτομερειες και ετοιμο!

Υ.Γ.: πηρα την ιδεα απο δω: http://paizoumemazi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_8958.html

Τέλειοοοοοοοοοοοοοοοο :D

Εκτυπώθηκε ήδη ;)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...