Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ κορίτσια χαίρομαι πολύ που σας άρεσαν.βέβαια νομίζω ότι πιο πολύ σας άρεσε η θέα...!λοιπόν σας βάζω και κάποιες άλλες

η πεταλούδα στην κουρτίνα του σαλονιού

100_4298.jpg[/img]

τα λατρεμένα κεράκια

100_4281.jpg[/img]


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ επειδή σας άρεσε η θέα,ειρήνη μου συγγνώμη που θα καταχραστώ το θέμα θα βάλω και άλλες 2 φωτογραφίες

100_4267.jpg[/img]

100_4270.jpg[/img]

Α πα πααααααα, πού είπαμε ότι μένεις βρε πουλάκι μου;;;;

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνονται τα γιορτινά μου κεκάκια;

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_11.html

rav μου δε με λυπασαι δε με λυπασαι :shock: ετσι εγινανα τα ματακια μου βραδιατικο και πλακωσα το κουτι με τα σοκολατενια ταρτακια κακουργα γι αυτο σταματησα να μπαινω στο θεμα του καλαμαρακι μας γιατι ανεβαινε η ζυγαρια αντι να κατεβει 5 εφαγα καιο τωρα νιωθω και τυψεις για τα γραμμαρια που θα παρω:evil:


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνονται τα γιορτινά μου κεκάκια;

http://apospitimeagapi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_11.html

Ιιιιιιιιιι, κι εδώ ;;;hypnotized.gifhypnotized.gifhypnotized.gif

νόμιζα τα ξεπάστρεψα ατο άλλο θέμα a1227.gif


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελικά εμένα ο σϋζυξ είχε ξεχάσει να φέρει όοοοολα τα χριστουγεννιάτικα από την αποθήκη irked.gif, και ευτυχώς θυμήθηκα τί έλειπαν από πράγματα και έψαξα και τα βρήκα.

Ιδού μετά από μερικές αλλαγές:

Το ταρανδάκι-μπισκοτιέρα

PC110240.jpg

Αγιοβασιλάκι που φωτίζει

PC110235-1.jpg

Τα αγγελάκια μου

PC110236.jpg

Νάνος-ρεσώ

PC110237.jpg

Χιονάνθρωπος που φωτίζει

PC110238-Copy.jpg

Πού είναι καλύτερα ο Αη-Βασίλης-κουτί; στο πάσο ή στον απορροφητήρα;

PC110234.jpg

PC110241.jpg

Έκανα 300 ώρες να ξεμπλέξω τα φωτάκια :evil::mad:, αλλά .... το αποτέλεσμα με δικαίωσε :rolleyes:

PC110246-Copy.jpg


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

ολα τα σπιτι ειναι ζεστα και ομορφα!!!!

εμενα οφειλω να ομολογησω οτι ειμαι απο τα ατομα που με μελανχολουν τα χριστουγεννα...:(παντα ετσι ημουν απλα απο τοτε με τα απιδια ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα!!

ειναι πολυ ομορφο να βλεπεις οτι σε αυτην την δυσκολη εποχη που διανυουμε δεν χασαμε το κεφι μας και στολιζουμε τα σπιτια μας και τα ετοιμαζουμε για ζεστες οικογενειακες γιορτες!!!:D

και του χρονου με υγεια!!!


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

και φυσικα....το δεντρο του παιδικου!!!!!!

phpmOXAX6AM.jpg

phpzvJfbIAM.jpg

μενουν λιγες λεπτομερειες και ετοιμο!

Υ.Γ.: πηρα την ιδεα απο δω: http://paizoumemazi.blogspot.gr/2012/12/blog-post_8958.html

τελεια ιδεα!!!!:D:Dτου χρονου που θαμαστε μεγαλυτεροι θα τα κανω!!!


zPebKet.jpgW5KDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααα. Νομισα οτι καποιος σχολιασε κατι αρνητικο και μου ξεφυγε....

Ολοι τα ιδια σκεφτομαστε να ξερεις...

Παντως και μονο που σκεφτομαι το στολισμενο σπιτακι σου να μοσχομυριζει απο τις υπεροχες δημιουργιες σου (σε διαβαζω διπλα οποτε μπορω :oops:) ...υπαρχει πιο ωραια εικονα????

Περαστικα σου.

Σε ευχαριστώ πολύ Εύα :D να έρχεσαι να γράφεις κιόλας ;)

Ετσι μπράβο.... τώρα αρχίζεις να μιλάς σωστά!!!

Και ο σύζυγος σε καμία δεκαπενταριά ημέρες θα έχει βρει δουλειά. Μην σκας... (οπτικοποίησε το στόχο σου ωμμμμμμμ, ωμμμμμμμ)

Ομμμμμμμμμ ομμμμμμμμμμμμμμμ εγώ τον οπτικοποιώ ντε ένα χρόνο τώρα αλλά τζίφος :tongue:τελοσπάντων ευτυχώς που έχω εγώ δουλειά! ;)

Aυτό ακριβώς, πολύ καλά τα έγραψες stavroulitsa.

Πραγματικά είναι πανέμορφος ο στολισμός σου kalamaraki.... Μπράβο σου...

Καλές γιορτές!!!!!!!!

Τελικά κοριτσάκια μου καλά, σαν τον real life στολισμό των σπιτιών μας, πραγαματικά δεν υπάρχει.

Τέλειες και οι φωτο που βλέπουμε στα περιοδικά και στο νετ αλλά οι δικές μας, έχουν ψυχή, πως να το κάνουμε τώρα.... Ειδικά όταν βάζουν και τις πινελιές τους τα αγγελούδια μας....

Σε ευχαριστώ Άζια :D όντως ναι με τις πινελιές των μικρών αξίζει χε χε

Πόσο μα πόσο συμφωνώ... applaud.gif

Μια χαρά είναι το σπιτάκι σου βρε Καλαμαρίδιο γλυκό, γιατί ταπεινό;;; Το έχεις στολίσει πολύ όμορφα (μα γιατί εμένα μου φαίνεται οοοόλα πιο όμορφα στολισμένα από το δικό μου;;;:confused::confused:)

Λάτρεψα τον τάρανδο πάνω από το γνωστό (; ) στέμμα (εγώ δεν το γνωρίζω :tongue:), το δεντράκι δίπλα στο φωτιστικό χελοου-κίτυ και.. .φτου αντε να τα ξαναδω το ξέχασα το τρίτο :tongue::D:rolleyes:

Χμμμ, τώρα διάβασα και τα παρακάτω σχόλια και είδα ότι βιάστηκα να απαντήσω... Πάντως ακόμα κι αν δεν το εννοούσες καλαμάρι, το σπίτι το κάνουμε εμείς κι όχι τα έπιπλα, κλπ...

Αμ, το άλλο που το πας;; Για τα μπικικίνια λέω... ξέρεις πόσα σπίτια έχουν ακριβά πράγματα μέσα, αλλά το αποτέλεσμα είναι κιτς;;; άσε...

Καλαμάρι, το τρίτο που έλεγα ήταν το μινι δεντράκι κάτω από το φωτιστικό σας, ψεύτικο είναι ε; rolleyes.gif

Έχεις δίκιο μωρέ δε λέω.....αλλά κ λίγα μπικικίνια να είχαμε φέτος καλά θα ήταν....απλά με έχει πάρει από κάτω η εκτεταμένη ενός χρόνου πια ανεργία του συζύγου.....κ ο μικρός μισθός μου...που δεν αντισταθμίζει την ανεργία του αλλά τέσπα:rolleyes:

Και εγώ το παθαίνω αυτό.....μου αρέσουν όοοοοοοοοοολα τα άλλα σπίτι πλυν του δικού μου χαχαχαχα θα ζήσω γιατρέ μου???

Το στέμμα είναι "γνωστό" χε χε είναι από το τζάμπο αλλά είναι εξαιρετικό με ρεσώ μέσα κ επειδή το εχει κ η Ειρήνη λέμε το γνωστό στέμμα ;)

Το δεντράκι ναι μαρί....ψεύτικο είναι! Δώρο μανούλας τα πρώτα Χριστούγεννα που ήμουν παντρεμένη....:rolleyes::oops: δεν τολμώ να το σουτάρω γιατί θα με διαγράψει αποκληρώσει σαν κόρη της χαχαχαχα θέλει να το βλέπει όταν έρχεται σπίτι μας:shock::rolleyes::cool:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ξωτικακια!

σας βαζω κ εγω τα δικα μου!!!

το δεντρο μας

11122012287.jpg

το τζακι

11122012297.jpg

διπλα στο τζακι

11122012298.jpg

η πορτα

11122012296.jpg

τραπεζαρια

09122012280.jpg

το πασο

09122012277.jpg

πανω στο πασο

09122012278.jpg

θα σας βαλω κ αλλες αργοτερα

κοριτσακια πολυ ωραια τα σπιτακια σας! και του χρονου

Πολύ όμορφα όλα!! Μου άρεσαν πολύ κ οι πιατέλες σου στην τραπεζαρία κ ο χρυσός άγιος στο πάσο!! Και του χρόνου Γιωτού!

να σας βαλω και τις δικες μας.. δημιουργιες!

πρωτα τα στολιδια μας:

phpnARFLBAM.jpg

php7MqtWsAM.jpg

phpEX0A1WAM.jpg

phpf2EYexAM.jpg

php99lqbzAM.jpg

php1sWOT1AM1.jpg

και για τον ανιψιο μου:

phpQ6Ecg3AM.jpg

επειδη ειναι λιγα τελικα για να στολισω ολο το δεντρο μονο μ'αυτα, θα κανουμε κι αλλα! αλλα το βραδυ θα βαλουμε και το δεντρο! ;)

Μπράβο τέλεια είναι!!!! Θα δείχνει υπέροχο το δέντρο σας , να μας βάλεις φώτο να δούμε πως θα λαμπυρίζει!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...