Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι η πρώτη μου !!!!! Με κάποιες ατυχίες φυσικής σύλληψης παλαιότερα !!! 

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      πρίν από 23 λεπτά , Angot είπε:

      εχω κάνει 4 εξωσωματικές και ξεκινούσε τα τεστ από 3η μέρα της εμβρυομεταφορας μέχρι και μετά τη χοριακη 🤣 τρελή θα με ελεγα! ισχύει ότι σας επιτρέπουν μόνο 1 έμβρυο;

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Καλησπέρα δηλαδή!

Μιας κ σήμερα κ αύριο θα κάτσω σπίτι λόγω λοίμωξης ανώτερου κ κατώτερου αναπνευστικού ναι ναι φαρυγγίτιδα κ ασθματική βρογχίτιδα τα κατάφερα!!

Βρήκα χρόνο να σας δείξω κ εγώ με την σειρά μου το ταπεινό μου σπιτάκι, εντάξει δεν είναι ότι ομορφότερο έχετε δει σίγουρα δεν είναι όοοοοτι καλύτερο αλλά ειναι το σπιτάκι μας.

Εντωμεταξύ πριν ξεκινήσω να σας πω ότι είστε όλες αστέρια για τον τρόπο,τις ιδέες , διάθεση κ μεράκι που διακοσμήσατε τα σπίτια σας , καθένα ξεχωριστό κ όμορφο!! Πολύ ωραίες ιδέες με μεράκι κ σίγουρα του χρόνου αν έχω μπικικίνια θα φτιάξω κάποιες από αυτές.

Ξεκινώ με το χωλ στην είσοδο μας

photo-2012-12-10-12-43-44-707_zps44598137.jpg

Ενα ραφάκι πάνω από την τηλεόραση

photo-2012-12-10-12-46-21-776_zpsf21fb61f.jpg

Μπροστά στην τηλεόραση

photo-2012-12-10-12-45-52-415_zps5b85285c.jpg

Το αγαπημένο μου αγγελάκι {έχω κάνει το ίδιο δώρο στην Mumsofia για να προσέχει η μια την άλλη χε χε }

photo-2012-12-10-12-39-07-48_zps3b3732df.jpg

Το γνωστό στέμμα

photo-2012-12-10-12-37-29-261_zps0fcdb3fa.jpg

Το φωτιστικό μας με μια πινελιά της μικρής μου.....εκεί την ήθελε την μπότα τι να κάνω...

photo-2012-12-10-12-44-25-14_zpseec2f7ba.jpg

Η σύνθεση στο τραπεζάκι σαλονιού, δεν είναι ιδιαίτερα του γούστου μου {:rolleyes::oops: } τα κόκκινα αλλά είναι κεντήματα μεταξωτά Λευκαδίτικα...κοστίζουν μια περιουσία κ είναι δώρα της γιαγιάς του χαζμπαντ κ τα στρώνω μια Χριστούγεννα μια Πάσχα για να τα βλέπει κ να χαίρεται

photo-2012-12-10-12-45-07-460_zpsf3f7db97.jpg

Ενα βαζο στην βιβλιοθήκη απλό

20121210_125124_zps90fa453b.jpg

Το δεντράκι μας μπαι ντέυ, ξέρω είναι φορτωμένο πολύ....χε χε αλλά ενώ είμαι του πιο μινιμαλ τα Χριστούγεννα είναι η μόνη φορά που φορτώνω κ το κάνω τσίρκο το δέντρο μας! Και ειδικά φέτος....αισθητικά είναι φτιαγμένο από την κόρη κ την νονά της :rolleyes::tongue:

photo-2012-12-10-12-35-26-265_zps30639549.jpg

Και μπάι νάιτ!

photo-2012-12-10-12-55-25-999_zps10f88eda.jpg

Στην κουζίνα μου το εξωτικό καλικαντζαράκι δωράκι της Mumsofia

photo-2012-12-10-12-39-56-439_zps0b303ddb.jpg

To τραπέζι μου

photo-2012-12-10-12-47-19-155_zps5f53d4d1.jpg

Και η σύνθεση στο τραπέζι

photo-2012-12-10-12-48-15-100_zpsd12cd8c4.jpg

Τώρα στο δωμάτιο της μικρής δεν με άφησε να τα βάλω οπως θέλω....μου ειπε που τα θέλει τα ψηλά κ τα υπόλοιπα τα έβαλε μόνη της

photo-2012-12-10-12-41-08-383_zps4051d961.jpg

Το κουκουνάρι κ την κάρτα τα έφτιαξε πέρυσι στο σχολείο

photo-2012-12-10-12-41-53-388_zpsfa378b7f.jpg

Ξεχασα το ραφάκι ντε....πως τόλμησα ...δική της ιδέα επίσης

photo-2012-12-10-12-40-21-770_zpsa186caca.jpg

Και εδώ κρέμασε το ημερολόγιο αντίστροφης μέτρησης εως τα χριστούγεννα που έφτιαξαν στο σχολείο φέτος

photo-2012-12-10-12-42-22-177_zps20793549.jpg

Αυτά! Και του χρόνου από μένα με υγεία στις οικογένειες σας κ στους αγαπημένους σας ! :D:D

υγ....αν δείτε πουθενά σκόνη....μη το πείτε στην Ειρήνη...σκουπιδάκι από την κάμερα του κινητού ειναι...:mrgreen::mrgreen:

Καλαμαρακι μου περαστικα;)

Τελειο το σπιτακι σου και το δεντρο σου μου αρεσει παρα πολυ!Μπραβο σας!Εμενα μάρεσει πολυ και το κοκκινο πετσετακι που λες οτι δεν σου αρεσει!Και του χρονου να 'σαστε καλα!Καλες γιορτες!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Καλησπέρα δηλαδή!

Μιας κ σήμερα κ αύριο θα κάτσω σπίτι λόγω λοίμωξης ανώτερου κ κατώτερου αναπνευστικού ναι ναι φαρυγγίτιδα κ ασθματική βρογχίτιδα τα κατάφερα!!

Βρήκα χρόνο να σας δείξω κ εγώ με την σειρά μου το ταπεινό μου σπιτάκι, εντάξει δεν είναι ότι ομορφότερο έχετε δει σίγουρα δεν είναι όοοοοτι καλύτερο αλλά ειναι το σπιτάκι μας.

Εντωμεταξύ πριν ξεκινήσω να σας πω ότι είστε όλες αστέρια για τον τρόπο,τις ιδέες , διάθεση κ μεράκι που διακοσμήσατε τα σπίτια σας , καθένα ξεχωριστό κ όμορφο!! Πολύ ωραίες ιδέες με μεράκι κ σίγουρα του χρόνου αν έχω μπικικίνια θα φτιάξω κάποιες από αυτές.

Ξεκινώ με το χωλ στην είσοδο μας

Ενα ραφάκι πάνω από την τηλεόραση

Μπροστά στην τηλεόραση

Το αγαπημένο μου αγγελάκι {έχω κάνει το ίδιο δώρο στην Mumsofia για να προσέχει η μια την άλλη χε χε }

Το γνωστό στέμμα

photo-2012-12-10-12-37-29-261_zps0fcdb3fa.jpg

Το φωτιστικό μας με μια πινελιά της μικρής μου.....εκεί την ήθελε την μπότα τι να κάνω...

photo-2012-12-10-12-44-25-14_zpseec2f7ba.jpg

Η σύνθεση στο τραπεζάκι σαλονιού, δεν είναι ιδιαίτερα του γούστου μου {:rolleyes::oops: } τα κόκκινα αλλά είναι κεντήματα μεταξωτά Λευκαδίτικα...κοστίζουν μια περιουσία κ είναι δώρα της γιαγιάς του χαζμπαντ κ τα στρώνω μια Χριστούγεννα μια Πάσχα για να τα βλέπει κ να χαίρεται

Ενα βαζο στην βιβλιοθήκη απλό

Το δεντράκι μας μπαι ντέυ, ξέρω είναι φορτωμένο πολύ....χε χε αλλά ενώ είμαι του πιο μινιμαλ τα Χριστούγεννα είναι η μόνη φορά που φορτώνω κ το κάνω τσίρκο το δέντρο μας! Και ειδικά φέτος....αισθητικά είναι φτιαγμένο από την κόρη κ την νονά της :rolleyes::tongue:

photo-2012-12-10-12-35-26-265_zps30639549.jpg

Και μπάι νάιτ!

Στην κουζίνα μου το εξωτικό καλικαντζαράκι δωράκι της Mumsofia

photo-2012-12-10-12-39-56-439_zps0b303ddb.jpg

To τραπέζι μου

Και η σύνθεση στο τραπέζι

photo-2012-12-10-12-48-15-100_zpsd12cd8c4.jpg

Τώρα στο δωμάτιο της μικρής δεν με άφησε να τα βάλω οπως θέλω....μου ειπε που τα θέλει τα ψηλά κ τα υπόλοιπα τα έβαλε μόνη της

photo-2012-12-10-12-41-08-383_zps4051d961.jpg

Το κουκουνάρι κ την κάρτα τα έφτιαξε πέρυσι στο σχολείο

photo-2012-12-10-12-41-53-388_zpsfa378b7f.jpg

Ξεχασα το ραφάκι ντε....πως τόλμησα ...δική της ιδέα επίσης

photo-2012-12-10-12-40-21-770_zpsa186caca.jpg

Και εδώ κρέμασε το ημερολόγιο αντίστροφης μέτρησης εως τα χριστούγεννα που έφτιαξαν στο σχολείο φέτος

photo-2012-12-10-12-42-22-177_zps20793549.jpg

Αυτά! Και του χρόνου από μένα με υγεία στις οικογένειες σας κ στους αγαπημένους σας ! :D:D

υγ....αν δείτε πουθενά σκόνη....μη το πείτε στην Ειρήνη...σκουπιδάκι από την κάμερα του κινητού ειναι...:mrgreen::mrgreen:

Kalamaraki πολυ ομορφος ο στολισμος, μπραβο ακι περαστικα!!


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσια τελεια τα στολισμενα σπιτια σας.Θα σας βαλω κι εγω τα λιγα που στολισα φετος.

Το δεντρο μας,οι μπαλες που φαινονται ασπρες ειναι χρυσοκοκκινες,δεν ξερω γιατι φαινονται ασπρες γενικως ειμαι λιγο ασχετη με τις φωτο.

DSCN1612.jpg

Αγαπημενο στολιδι που εφτιαξε η κορη μου προπερσι στο νηπαιγωγειο.

DSCN1613.jpg

Το τραπεζακι σαλονιου

DSCN1624.jpg

και το τζακιDSCN1623.jpg

Σας χρωσταω μονο φωτο απο το παιδικο.

Και του χρονου να ειμαστε ολοι γεροι να γιορτασουμε με τις οικογενειες μας.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι μου περαστικα;)

Τελειο το σπιτακι σου και το δεντρο σου μου αρεσει παρα πολυ!Μπραβο σας!Εμενα μάρεσει πολυ και το κοκκινο πετσετακι που λες οτι δεν σου αρεσει!Και του χρονου να 'σαστε καλα!Καλες γιορτες!:P

Kalamaraki πολυ ομορφος ο στολισμος, μπραβο ακι περαστικα!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια :D

Εδώ πάλι μέσα σήμερα :evil: , τέταρτη μέρα ουφφφφ αύριο θα πάω στο σχολείο να δω πως θα κάνω μάθημα με κλειστή φωνή :rolleyes: αλλά δεν γινόταν να πάρω άλλες μέρες άδεια.

Καλές γιορτές να έχετε με τους αγαπημένους σας κ του χρόνου γεροί κ δυνατοί! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Καλησπέρα δηλαδή!

Μιας κ σήμερα κ αύριο θα κάτσω σπίτι λόγω λοίμωξης ανώτερου κ κατώτερου αναπνευστικού ναι ναι φαρυγγίτιδα κ ασθματική βρογχίτιδα τα κατάφερα!!

Βρήκα χρόνο να σας δείξω κ εγώ με την σειρά μου το ταπεινό μου σπιτάκι, εντάξει δεν είναι ότι ομορφότερο έχετε δει σίγουρα δεν είναι όοοοοτι καλύτερο αλλά ειναι το σπιτάκι μας.

Αυτά! Και του χρόνου από μένα με υγεία στις οικογένειες σας κ στους αγαπημένους σας ! :D:D

υγ....αν δείτε πουθενά σκόνη....μη το πείτε στην Ειρήνη...σκουπιδάκι από την κάμερα του κινητού ειναι...:mrgreen::mrgreen:

Πρώτον και κυριότερο και του χρόνου κοριτσάκι μου, να είστε γεροί να ξαναστολίσετε. Να έχετε και περισσότερα μπικικίνια αλλά όχι για το λόγο που λες εσύ... και τώρα πάμε στο δεύτερο

Τί είναι αυτά που λες;;;;; Τί σημαίνει "ταπεινό μου σπιτάκι";;;;;;; Ακου.... εδώ δεν γίνεται κανένας διαγωνισμός, δεν πάει καμία να βγει πάνω από την άλλη, βάζει η καθεμία αυτό που με αγάπη έχει φτιάξει και θέλει να δείξει ακριβώς για τον ίδιο λόγο που στο ίδιο φόρουμ λέμε και τον πόνο μας. Για να τα πούμε κάπου που θα μας καταλάβουν, που θα νοιαστούν για εμάς και ας μην μας έχουν δει ούτε μία φορά, για να πάρουμε δύναμη και κουράγιο στις δύσκολες στιγμές, για να βοηθήσουμε η μία την άλλη, για να κλάψουμε και να πούμε τον πόνο μας όταν νιώθουμε έτσι. Άραααααα..... επειδή το σπίτι της καθεμίας από εμάς είναι ο παράδεισός της, δεν χρειάζεται να απολογηθούμε αν κάποιο άλλο είναι (κατά τη γνώμη μας πάντα) καλύτερο ή χειρότερο. Αυτά είναι τα σπίτια μας, σε αυτά ζούμε και είμαστε περήφανες γι' αυτό. Το ξέρω ότι αν είχαμε λεφτά, ΟΛΕΣ, τα σπίτια μας θα ήταν παλάτια αληθινά. Δεν ζούμε όμως σε παραμύθια, ζούμε στο (συγνώμη για την έκφραση) θλιβερό σήμερα και προσπαθούμε με ότι έχουμε να το κάνουμε καλύτερο. (πω πωωωωω, τί σεντόνι είναι αυτό)

και συνεχίζω στο τρίτο,

και ποιός σου είπε ότι το σπίτι σου δεν είναι όμορφο;;; εεεεε;;;; Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ. Κομψό, με γούστο, με αγάπη (φαίαιαιαιαινετε η αγάπη σε ένα σπίτι) και με πολύ ωραία πράγματα. Το δέντρο σου είναι υπέροχο και δεν μου φαίνεται καθόλου υπερβολικό, είμαι και της υπερβολής εγώ άρα...., το φωτιστικό με τη μπότα επάνω είναι πάρα πολύ ωραίο, πολύ μοντέρνο και η μικρή σου είχε δίκιο που την έβαλε εκεί, το απλό βάζο που λες κάθε άλλο παρά απλό είναι. Παράξενο σχήμα και το έχεις διακοσμήσει πολύ ωραία μέσα. Δεν θα συνεχίσω με ένα ένα όσα έχεις στολίσει γιατί μου άρεσαν όλα.

Δεν σε μαλώνω άλλο χιχιχι, απλά σου λέω να είσαι καλά και του χρόνου ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Το καλαμάρι για ένα πράγμα φταίει. Που αφήνει κακεντρεχείς να κάνουν απαράδεκτα σχόλια. Η καθεμιά, κάνει ότι μπορεί για να έχει ένα σπίτι όσο το δυνατόν πιο επιθυμητό για την ίδια και την οικογένειά της. Ότι υπάρχουν σπίτια ανθρώπων με γούστο τα οποία θαυμάζουμε, είναι απολύτως λογικό και υγιές. Αυτό δεν σημαίνει ότι το σπίτι μας είναι χάλια. Και κάτι που έχω ξαναπει. Δεν υπάρχει όμορφο και άσχημο, κιτς και εκκεντρικό, φορτωμένο και λιτό. Υπάρχει απλά χριστουγεννιάτικο, βγαλμένο απ τις ψυχές μας


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Στγνωμη κοριτσια εγω νομιζα οτι το καλαμαρι το εγραφε στα αστεια για το σπιτι. Ειναι δυνατον καποιος να σχολιασε αρνητικα ενα τοσο ομορφο και "ζεστο" σπιτι???? Τι να τις κανουμε τις βιλες με τα ντιζαινατα επιπλα οταν τα κατοικουν μονο οι φιλιπινεζες???

Εγω δεν σχολιασα ατομικα γτ μου αρεσουν ολα οι φωτογραφιες σας και θα γεμισω σελιδες και σελιδες....


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πρώτον και κυριότερο και του χρόνου κοριτσάκι μου, να είστε γεροί να ξαναστολίσετε. Να έχετε και περισσότερα μπικικίνια αλλά όχι για το λόγο που λες εσύ... και τώρα πάμε στο δεύτερο

Τί είναι αυτά που λες;;;;; Τί σημαίνει "ταπεινό μου σπιτάκι";;;;;;; Ακου.... εδώ δεν γίνεται κανένας διαγωνισμός, δεν πάει καμία να βγει πάνω από την άλλη, βάζει η καθεμία αυτό που με αγάπη έχει φτιάξει και θέλει να δείξει ακριβώς για τον ίδιο λόγο που στο ίδιο φόρουμ λέμε και τον πόνο μας. Για να τα πούμε κάπου που θα μας καταλάβουν, που θα νοιαστούν για εμάς και ας μην μας έχουν δει ούτε μία φορά, για να πάρουμε δύναμη και κουράγιο στις δύσκολες στιγμές, για να βοηθήσουμε η μία την άλλη, για να κλάψουμε και να πούμε τον πόνο μας όταν νιώθουμε έτσι. Άραααααα..... επειδή το σπίτι της καθεμίας από εμάς είναι ο παράδεισός της, δεν χρειάζεται να απολογηθούμε αν κάποιο άλλο είναι (κατά τη γνώμη μας πάντα) καλύτερο ή χειρότερο. Αυτά είναι τα σπίτια μας, σε αυτά ζούμε και είμαστε περήφανες γι' αυτό. Το ξέρω ότι αν είχαμε λεφτά, ΟΛΕΣ, τα σπίτια μας θα ήταν παλάτια αληθινά. Δεν ζούμε όμως σε παραμύθια, ζούμε στο (συγνώμη για την έκφραση) θλιβερό σήμερα και προσπαθούμε με ότι έχουμε να το κάνουμε καλύτερο. (πω πωωωωω, τί σεντόνι είναι αυτό)

και συνεχίζω στο τρίτο,

και ποιός σου είπε ότι το σπίτι σου δεν είναι όμορφο;;; εεεεε;;;; Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ. Κομψό, με γούστο, με αγάπη (φαίαιαιαιαινετε η αγάπη σε ένα σπίτι) και με πολύ ωραία πράγματα. Το δέντρο σου είναι υπέροχο και δεν μου φαίνεται καθόλου υπερβολικό, είμαι και της υπερβολής εγώ άρα...., το φωτιστικό με τη μπότα επάνω είναι πάρα πολύ ωραίο, πολύ μοντέρνο και η μικρή σου είχε δίκιο που την έβαλε εκεί, το απλό βάζο που λες κάθε άλλο παρά απλό είναι. Παράξενο σχήμα και το έχεις διακοσμήσει πολύ ωραία μέσα. Δεν θα συνεχίσω με ένα ένα όσα έχεις στολίσει γιατί μου άρεσαν όλα.

Δεν σε μαλώνω άλλο χιχιχι, απλά σου λέω να είσαι καλά και του χρόνου ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

βρε....άντε...τώρα το είδα...με συγκίνησες! Απλά....ζορίζομαι αρκετά τον τελευταίο χρόνο, με ένα σύζυγο άνεργο επί 12 μήνες , κ με έχει ρίξει αρκετά...κ εντάξ...λίγο γκρινιάζω που κ που κ δεν βλέπω καθαρά...:rolleyes::cry:

Εχεις δίκιο...σε ότι γράφεις δεν λέω κουβέντα!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια :D:D

Να περάσετε όμορφα τις γιορτές με την οικογένεια σου κ τους αγαπημένους σας κ του χρόνου να μαστε όλοι γεροί κ δυνατοί!

Το καλαμάρι για ένα πράγμα φταίει. Που αφήνει κακεντρεχείς να κάνουν απαράδεκτα σχόλια. Η καθεμιά, κάνει ότι μπορεί για να έχει ένα σπίτι όσο το δυνατόν πιο επιθυμητό για την ίδια και την οικογένειά της. Ότι υπάρχουν σπίτια ανθρώπων με γούστο τα οποία θαυμάζουμε, είναι απολύτως λογικό και υγιές. Αυτό δεν σημαίνει ότι το σπίτι μας είναι χάλια. Και κάτι που έχω ξαναπεί. Δεν υπάρχει όμορφο και άσχημο, κιτς και εκκεντρικό, φορτωμένο και λιτό. Υπάρχει απλά χριστουγεννιάτικο, βγαλμένο απ τις ψυχές μας

:tongue::tongue::tongue::tongue: εσένα που σε έχω θάρρος..... :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Στγνωμη κοριτσια εγω νομιζα οτι το καλαμαρι το εγραφε στα αστεια για το σπιτι. Ειναι δυνατον καποιος να σχολιασε αρνητικα ενα τοσο ομορφο και "ζεστο" σπιτι???? Τι να τις κανουμε τις βιλες με τα ντιζαινατα επιπλα οταν τα κατοικουν μονο οι φιλιπινεζες???

Εγω δεν σχολιασα ατομικα γτ μου αρεσουν ολα οι φωτογραφιες σας και θα γεμισω σελιδες και σελιδες....

Οχι βρε,,.....δεν είπε κανένας τίποτα προς θεού!

Εγώ προλόγισα έτσι για να σας προετοιμάσω ότι δεν θα δείτε μεγαλεία, είναι ένα σπίτι στο ενοίκιο όχι το ιδανικό ούτε το ποιο μεγάλο ούτε κ το πως θα το ήθελα αν είχα παραπάνω μπικικίνια χε χε :D;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε,,.....δεν είπε κανένας τίποτα προς θεού!

Εγώ προλόγισα έτσι για να σας προετοιμάσω ότι δεν θα δείτε μεγαλεία, είναι ένα σπίτι στο ενοίκιο όχι το ιδανικό ούτε το ποιο μεγάλο ούτε κ το πως θα το ήθελα αν είχα παραπάνω μπικικίνια χε χε :D;)

Αααα. Νομισα οτι καποιος σχολιασε κατι αρνητικο και μου ξεφυγε....

Ολοι τα ιδια σκεφτομαστε να ξερεις...

Παντως και μονο που σκεφτομαι το στολισμενο σπιτακι σου να μοσχομυριζει απο τις υπεροχες δημιουργιες σου (σε διαβαζω διπλα οποτε μπορω :oops:) ...υπαρχει πιο ωραια εικονα????

Περαστικα σου.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε....άντε...τώρα το είδα...με συγκίνησες! Απλά....ζορίζομαι αρκετά τον τελευταίο χρόνο, με ένα σύζυγο άνεργο επί 12 μήνες , κ με έχει ρίξει αρκετά...κ εντάξ...λίγο γκρινιάζω που κ που κ δεν βλέπω καθαρά...:rolleyes::cry:

Εχεις δίκιο...σε ότι γράφεις δεν λέω κουβέντα!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια :D:D

Να περάσετε όμορφα τις γιορτές με την οικογένεια σου κ τους αγαπημένους σας κ του χρόνου να μαστε όλοι γεροί κ δυνατοί!

:

Ετσι μπράβο.... τώρα αρχίζεις να μιλάς σωστά!!!

Και ο σύζυγος σε καμία δεκαπενταριά ημέρες θα έχει βρει δουλειά. Μην σκας... (οπτικοποίησε το στόχο σου ωμμμμμμμ, ωμμμμμμμ)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ξωτικακια!

σας βαζω κ εγω τα δικα μου!!!

το δεντρο μας

11122012287.jpg

το τζακι

11122012297.jpg

διπλα στο τζακι

11122012298.jpg

η πορτα

11122012296.jpg

τραπεζαρια

09122012280.jpg

το πασο

09122012277.jpg

πανω στο πασο

09122012278.jpg

θα σας βαλω κ αλλες αργοτερα

κοριτσακια πολυ ωραια τα σπιτακια σας! και του χρονου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...