Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

αχ τα κατάφερα τέλεια αυτή είναι η τραπεζαρία μου και αφού δεν θα στολίσω δέντρο έβαλα τις μπάλες μας σε γυάλες

100_4279.jpg[/img]

100_4280.jpg[/img]

το κουτί που βάζω τα σοκολατάκια

100_4283.jpg[/img]


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι ειναι το μειγμα για κεικ???

Είναι όλα τα στερεά υλικά μιας συνταγής για κέικ ή για μπισκότα, βαλμένα σε ένα βάζο σε στρώσεις! Ο παραλήπτης προσθέτει τα υγρά (πχ. αυγό, γάλα, βούτυρο), τα ανακατεύει και το ψήνει όποτε θελήσει! Το ίδιο δώρο θα κάνω κι εγώ φέτος, αλλά η συνταγή μου θα είναι για μπισκότα βρώμης :)

Στην Αμερική το συνηθίζουν πολύ αυτό το δώρο στις γιορτές (μπορεί και σε άλλες χώρες δεν ξέρω) και φτιάχνουν μάλιστα και μείγμα για σούπες με υλικά που έχουν αποξηράνει..


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπεροχα!!!

Τι ωραια θεα που εχεις!!!

Σ'ευχαριστώ:D

δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο μην νομίζεις.πάντως είναι σίγουρα καλύτερο από το να βλέπω μόνο πολυκατοικίες;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki περαστικά σου! Μου αρέσει πολύ όλος ο στολισμός σου, και του χρόνου! Για τα κεντητά σου, και μόνο που είναι χειροποίητα, είναι ανεκτίμητη η αξία τους, αλλά επίσης είναι και πανέμορφα και ταιριάζουν πολύ!! :D

Σε ευχαριστώ πολύ Μαριλού μου για τα γλυκά σου λόγια :D

Καλές γιορτές να έχουμε ;):D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτσε να τα πιάσω με τη σειρά, αγαπημένο Καλαμαρίδιο! :tongue:

1) Περαστικά σου!

2) Υπέροχοι οι στολισμοί σας! Να είστε καλά, γεροί και δυνατοί και του χρόνου!

3) Λατρεύω το στέμμα μας, λέμε!! :tongue:

4) Εχουμε και τα ίδια ριχτάρια, στο χω ξαναπεί, το ξέρω! :cool:

5) Οτι θα ήμουν ο φόβος και ο τρόμος σου δεν το περίμενα. Οτι είσαι ο δικός μου {της μαγειρικής} το περίμενες...???? :mrgreen::lol::lol:

Σε φιλώ κοριτσι μου!!!!!!!!!!

1}μιλ μερσί με έχει τσακίσει αυτή τη φορά.... :cry:

2}Με το καλό με το καλό να τα περάσουμε όμορφα με υγεία κ τους αγαπημένους μας

3}Εννοείτε....αφού έχουμε το ίδιο ντε χε χε ;)

4}Ναι όντως μου το είπες, ήταν τα μόνα απλά για να μην είναι βαριά στο μάτι μου χε χε κ δεν το περίμενα πως θα είναι τόσο ανθεκτικά, πλύνε βάλε κ στεγνωτήριο τίποτα δεν έπαθαν δυο χρόνια τώρα ;)

5} α να χαθείς....εγώ για την σκόνη ναι....θα πεις μετά εεεεπππ τι βλέπω εκεί σκόνη?? ντροπή σου χααχαχα

Link to comment
Share on other sites

από το δωμάτιό μου

από την εξώπορτα

και τα στολίδια μου

Πολύ όμορφα Ειρήνη όλα, κ ιδιαίτερα οι μπάλες με την διχρωμία κ τα μικρά αστεράκια στο μεγάλο μπωλ ταίριαξαν απόλυτα!

Κ φυσικά η θέα σου όλα τα λεφτά!!

Καλές γιορτές να έχετε κ να χαρείτε το σπιτάκι σας :D

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώ kalamaraki!σου εύχομαι και σένα καλές γιορτές.

εμείς φέτος θα κάνουμε δώρο μόνο στη μπουμπού μας,μεταξύ μας είπαμε να μην κάνουμε για να κρατήσουμε τα λεφτά για την Θεσσαλονίκη!στα παιδιά των συγγενών έχω αγοράσει βιβλία και για τους συγγενείς(στενούς) έχω πάρει πιατέλες και βαζάκια,θα φτιάξω χριστουγεννιάτικα κουλουράκια και θα τα προσφέρω μ'ενα ωραίο περιτύλιγμα.:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώ kalamaraki!σου εύχομαι και σένα καλές γιορτές.

εμείς φέτος θα κάνουμε δώρο μόνο στη μπουμπού μας,μεταξύ μας είπαμε να μην κάνουμε για να κρατήσουμε τα λεφτά για την Θεσσαλονίκη!στα παιδιά των συγγενών έχω αγοράσει βιβλία και για τους συγγενείς(στενούς) έχω πάρει πιατέλες και βαζάκια,θα φτιάξω χριστουγεννιάτικα κουλουράκια και θα τα προσφέρω μ'ενα ωραίο περιτύλιγμα.:)

Ευχαριστούμε!

Πολύ ωραία ιδέα κ σίγουρα θα εκτιμηθεί αφού θα έιναι χειροποίητα κιόλας ;):D

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ:D

δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο μην νομίζεις.πάντως είναι σίγουρα καλύτερο από το να βλέπω μόνο πολυκατοικίες;)

Εσυ που το βλεπεις καθημερινα οχι,για εμας που βλεπουμε καθημερινα πολυκατοικιες:mad: Ναιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...