Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα είμαι μανούλα διδύμων με δανικά ωράρια. Παλιά στο σπορ, μιας και τα μωράκια μου έφτασαν κιόλας 3,5 ετών. Λέμε με των άντρα μου να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια (τελευταια) για να κάνουμε ακόμα ενα μωράκι. Εχου με βλαστοκυστες d5 Kai d6 αλλά μετά από τόσο χρόνια δεν θυμάμαι καθόλου τι θα πει αυτό... είμαι καλές πιστευετε?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

ΚΑλημεραααα

Τι ωραις ιδεες ! Πρεπει να παω τζαμπο....

Ειρηνη εγω προσπαθησα αυτο με το ημερολογιο του 2013 αλλα ειναι δυνατο να το κανω....:rolleyes: Ειμαι ασχετη...ΚΑνω επικολληση σε ενα word και μετα το χαος....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::?:?:?:(:(:(

Θα σε βοηθήσω εγώ παιδί μου, τι ανησυχείς????


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ηδη βέβαια την Ηλιάνα τις έχω στήσει ολόκληρο παραμύθι που ξεκίνησε ότι ο Αγιος Βασίλης με πήρε τηλέφωνο στην δουλειά και μου είπε να είναι καλά παιδιά.... μας έστειλε γράμμα απο το Βόρειο πόλο (βρήκα στο ιντερνετ το τύπωσα) και τις λέει ότι έχουν όλοι πολύ δουλειά (ξωτικά, τάρανδοι κλπ) και όλοι ετοιμάζονται για το μεγάλο ταξίδι να τους φέρει τα δώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν βγει καλό, σκέφτομαι να το τοποθετήσω δίπλα στο δέντρο, δημιουργώντας γωνιά Άγιου Βασίλη, όπου πλαι του θα αφήσουμε γάλα και μπισκοτάκι την παραμονή της Πρωτοχρονιάς

Το λατρεύω αυτό!

Την κρατάμε και μεις αυτήν την "παράδοση" στο σπίτι μας!

Καθε παραμονή Χριστουγεννων, το φιογκάκι αφήνει γάλα και μπισκότα ή κέικ στον Αγιο και πάντα τον παίρνει ο ύπνος με κουβερτούλες πάνω στο χαλί, κάτω από το δέντρο μας..... εμείς πάντα τον μεταφέρουμε στο κρεβάτι του..!;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Να μας βάλεις φωτο οπωσδήποτε όταν το τελείωσεις! απο ότι φαίνεται θα γίνει πολύ καλό.

Εμείς φέτος είπαμε να ντυθεί ο άντρας μου Αγιος Βασίλης και τα μεσάνυχτα προς τα Χριστούγεννα, αφού εγώ με τα πιτσιρίκια μου θα κοιμόμαστε μπροστά απο το δέντρο δίπλα στο τζάκι, θα μπει και θα τους δώσει τα δώρα!! Ελπίζω να το στήσουμε έτσι έτσι ώστε να μην τον πάρουν είδηση (ότι είναι ο μπαμπας).

Ελπίζω να το καταφέρετε γιατί θα ξετρελαθούν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ'όλη την παρέα!!!

Παρούσα κι εγώ. Άργησα αλλά σας βρήκα και χαίρομαι πολύ γι'αυτό. Απ'όσα πρόλαβα να διαβάσω παρατήρησα ότι είστε όλες έτοιμες για τις γιορτές με πολλές ιδέες και χαρούμενη διάθεση. Ευχάριστο αυτό για τις μέρες μας. Εμπρός λοιπόν να νικήσουμε την κρίση!!!!

Ειρήνη βάλε μου παρουσία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σ'όλη την παρέα!!!

Παρούσα κι εγώ. Άργησα αλλά σας βρήκα και χαίρομαι πολύ γι'αυτό. Απ'όσα πρόλαβα να διαβάσω παρατήρησα ότι είστε όλες έτοιμες για τις γιορτές με πολλές ιδέες και χαρούμενη διάθεση. Ευχάριστο αυτό για τις μέρες μας. Εμπρός λοιπόν να νικήσουμε την κρίση!!!!

Ειρήνη βάλε μου παρουσία.

Αχ και σε περίμενα! Εκανες παπάδες με το στολισμο !!!

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ! Σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και τα καλά σου λόγια. Χαίρομαι που με θυμάσαι.

Θα κάνω ότι μπορώ για να βοηθήσω την παρεούλα μας και φέτος.

Λατρεύω τα Χριστούγεννα και απ'ότι φάινεται έχω περάσει το "μικρόβιο" και στις κόρες μοου. Εδώ και καιρό με ζαλίζουν για το πότε θα έρθουν και για το τι πράγματα θα φτιάξουμε. Ανυπομονούν!!!

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κουλουράκια!

Πάρτε μια γεύση από τα δικά μου περσινά. http://lefkihandicrafts.blogspot.de/2011/12/blog-post_25.html (ελπίζω να μην πειράζει το λινκ με το blog μου)

Έκλεψαν την παράσταση!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


images?q=tbn:ANd9GcRej6o5U7jEsqX9WbnslEO0LAp_A-LddIRulmChngKSthByzEgnoQ

πολύ εύκολα μπορούμε να κάνουμε μια τέτοια πιατέλα μιας και τα περισσότερα υλικά τα έχουμε στο σπίτι

πολύ ωραία ιδέα η διακοσμητική αυτή πιατέλα και θα μοσχομυρίζει ολο το σπίτι με τη κανέλα!Και κανένα κουκουνάρι βαμμένο χρυσό ή ασημένιο θα είναι σούπερ!

Είμαι καινούργια αλλά το παρακολουθώ το θέμα- μπράβο σε όλες για τις ιδέες που μας δίνεται!!!Άντε μπάς και φτιάξει η διάθεσή μας!;)

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κουλουράκια!

Πάρτε μια γεύση από τα δικά μου περσινά. http://lefkihandicrafts.blogspot.de/2011/12/blog-post_25.html (ελπίζω να μην πειράζει το λινκ με το blog μου)

Έκλεψαν την παράσταση!!!

Καλέ τι να πειράζει?! Να βάζεις οτι θέλεις, αλίμονο! :P

Πω-πω... εγώ τέτοιες δημιουργίες... μόνο στον ύπνο μου! :tongue: Εύγε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία ιδέα η διακοσμητική αυτή πιατέλα και θα μοσχομυρίζει ολο το σπίτι με τη κανέλα!Και κανένα κουκουνάρι βαμμένο χρυσό ή ασημένιο θα είναι σούπερ!

Είμαι καινούργια αλλά το παρακολουθώ το θέμα- μπράβο σε όλες για τις ιδέες που μας δίνεται!!!Άντε μπάς και φτιάξει η διάθεσή μας!;)

Καλώς ήρθες Ελισάβετ!

Ελπίζω να βοηθηθείς και να διασκεδάσεις!

Δες κι αυτό!

13.jpg

Σε φιλώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!

Πάντως αφού τα έφτιαξα εγώ, μπορείτε όλες!!! Απλά μπισκότα βουτύρου και επικάλυψη με γλάσσο από ζάχαρη άχνη. Μπισκοτόσπιτα όπως η συνταγή που έχετε βάλει με την καραμέλα και κεκάκια με επικάλυψη σοκολάτας και χρωματιστή τρούφα.

Ωραία και σχετικά οικονομική ιδέα για δώρο αυτές τις μέρες είναι : ένα καλάθι (από τζάμπο) με 1-2 κρασιά, καρύδια και κανένα κλαδί από έλατο. Το τυλίγεται με ζελατίνα που τη δέντε με πράσινη ή κόκκινη κορδέλα. Το έκανα και άρεσε πολύ. Η τιμή καθορίζεται από τα κρασιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο είπα? Νομίζω δεν είπα...

Με το καλό κοπέλες! Χρειαζόμαστε πολυ αυτές τις γιορτές όλοι μας :)

Εγώ κάνω οφθαλμοθεραπεία, βλέπει το μάτι να χορταίνει που λένε, γιατί δύσκολα να μπορέσω να κάνω οοοολα αυτά που γράφετε! μ' αρέσει όμως να γεμίζω ιδέες, έστω κι αν μείνουν σκέτες ιδέες!

Αυτό με το πορτοκάλι ομως λέω να το εφαρμόσω! για αρχάριους όπως εγώ καλό είναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...