Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Ελαααααααααα ρεεεεεε μπράβο μπράβο οοοοοοο τα καλύτερα εύχομαι γρήγορα με τα παιδάκια μασ αγκαλιά και εμείς Πητ 6 με 8 Ιανουαρίου 

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

καλημέρα σε όλες κορίτσια, τι κάνετε; ειρηνάκι γειά σου κ απο δω, (μας έλειψες ναι; το ξέρεις άλλωστε)

λοιπόν έχω μία ιδέα για τα κεράκια που λές ότι δεν έχεις βρεί. αν λιώσουμε κερί ξέρεις από παλιές λαμπάδες κεριά κλπ κ το βάλουμε σε αυτές τις φορμίτσες που φτιάχνουμε μπισκότα λές να γίνουν καλά; εγώ έχω πολλές τέτοιες φορμίτσες με ελάφι, δέντρο, χιονάνθρωπο κλπ κλπ. πως λές να γίνουν;

Στη θεωρία μου ακούγεται πανέξυπνο και όχι πολύ δύσκολο οπως το περιγράφεις. Τώρα στην πράξη, εμένα προσωπικά που είμαι παντελώς άσχετη, μου φαίνεται βουνό! :shock:

Θα το δοκιμάσεις????

Υ.Γ. Ευχαριστώ καλό μου κοριτσάκι! ;) Και μένα μου λείψατε!~!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!λοιπον πειτε ιδεες για ομορφα και χειροποιητα δωρακια!!!!περυσι ειχα παρει χριστουγεννιατικα παραμυθια στα παιδακια και σοκολατακια και μελομακαρονα, που τα εβαλα σε χριστουγεννιατικα κουτια (ειχα παρει απτο λιντλ κατι υπεροχα μεταλλικα!!) και ετσι ειχα για ολες τις επισκεψεις. αυτα ειναι τα βασικα , περα απτα δωρα για τους πιο κοντινους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αν πιάνει το χέρι σου μπορείς να κάνεις κοσμήματα, μπρελόκ, κομπολόγια, μπεγλέρια...

Πας σε ένα χαντράδικο και επιλέγεις. Πέρυσι στη μαμά μου έφτιαξα και δώρισα αυτό το μπρελόκ

DSCN0649.jpg

Και στην ξαδέλφη μου αυτή την μπουτουνιέρα-καρφίτσα

DSCN0644.jpg

ή σε κοριτσάκια βραχιολάκια καουτσούκ με το αγαπημένο τους θέμα ή απλά κοριτσίστικο θέμα (εδώ, δωράκι που έφτιαξα για τις φίλες της κόρης μου στα γενέθλιά της)

DSCN1136.jpg

Έφτιαξα και στον αδελφό μου μπεγλέρι αλλά δεν έχω κρατήσει φωτογραφία

Οικονομική και ασφαλής επιλογή είναι πάντα τα χειροποίητα γλυκά. Μπορείς να τα βάλεις σε κουτάκια όπως έκανες, σε καλάθια ή σε πιατέλες χριστουγεννιάτικες κ.α.

Επίσης, ούσα καλεσμένη σε τραπέζι εκείνες τις ημέρες, μπορείς να αγοράσεις ένα κρασάκι και να φτιάξεις δικιά σου ετικέτα, όπως αυτή

192458584045616118_S9X9Ay9h_b.jpg

Χειροποίητο θεωρείται και αυτό!

Τέλος, χειροποίητα χριστουγεννιάτικα στολιδάκια, ιδέες που μπορείς να βρεις και εδώ

Εξαιρετικό "αμπαλάρισμα" αυτό εδώ

238339005249791865_MsChxfrt_b.jpg

Αν λάμβανα τέτοιο δώρο θα πετούσα! Δε χρειάζεται να έχει τόσα πολλά! 1 αναδευτήρας, 1 σπάτουλα σιλικόνης και ένα πινέλο σιλικόνης μέσα σε ένα γάντι θα είναι ότι πρέπει και εξαιρετικά οικονομικό και πρωτότυπο


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Το γράμμα που θα στείλουμε στον Άγιο, θα είναι μια λευκή σελίδα???????!!!!

Ο Χ Ι !!!!! icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_lol.gificon_lol.gif

http://www.theholidayspot.com/christ...nary/index.htm

Υ.Γ. Rav πόσο μου αρέσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κλαδάκια περασμένα με glitter spray για τα βάζα μας

192951165256393719_u1OXNV8a_b.jpg

Στεφάνι με μαλλί πλεξίματος! Αυτό επίσης θα το φτιάξω εντός των ημερών! Αποκλείεται να στοιχίσει πάνω από 3-4 ευρώ!

230598443391367337_p33SSwkt_b.jpg

Έχεις άσπρα κεριά και δεν τα θες πια; Αγόρασε καραμέλες και κόλλησέ τες επάνω! Voila!

230246599670221946_HQa5Jvdd_b.jpg

Εξαιρετική διακόσμηση!

38773246761501783_mAC9ny6Y_b.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια προσοχη με τα στεφανια στις πορτες αν ειναι αγκαθωτα κανουν γρατζουνιες στην πορτα,την εχει πατησει η κουνιαδα μου.Εγω εχω πορτα περιπου σαν της Κριστυ και το κρεμαω με κορδελα στο χερουλι.

Ταζ που εχεις μαστερ δωσε καμια συμβουλη γιατι 17 χρονια προσπαθω και δεν τα καταφερνω :lol::lol::lol:

ravT Τελειο το κηροπηγιο με τα μπαστουνακια και τα κλαδια με το glitter, εχω τετοια κλαδια το glitter το πουλανε στα βιβλιοπωλεια?


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια προσοχη με τα στεφανια στις πορτες αν ειναι αγκαθωτα κανουν γρατζουνιες στην πορτα,την εχει πατησει η κουνιαδα μου.Εγω εχω πορτα περιπου σαν της Κριστυ και το κρεμαω με κορδελα στο χερουλι.

Ταζ που εχεις μαστερ δωσε καμια συμβουλη γιατι 17 χρονια προσπαθω και δεν τα καταφερνω :lol::lol::lol:

ravT Τελειο το κηροπηγιο με τα μπαστουνακια και τα κλαδια με το glitter, εχω τετοια κλαδια το glitter το πουλανε στα βιβλιοπωλεια?

έχει και στα jumbo

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αν πιάνει το χέρι σου μπορείς να κάνεις κοσμήματα, μπρελόκ, κομπολόγια, μπεγλέρια...

Πας σε ένα χαντράδικο και επιλέγεις. Πέρυσι στη μαμά μου έφτιαξα και δώρισα αυτό το μπρελόκ

DSCN0649.jpg

Και στην ξαδέλφη μου αυτή την μπουτουνιέρα-καρφίτσα

DSCN0644.jpg

ή σε κοριτσάκια βραχιολάκια καουτσούκ με το αγαπημένο τους θέμα ή απλά κοριτσίστικο θέμα (εδώ, δωράκι που έφτιαξα για τις φίλες της κόρης μου στα γενέθλιά της)

DSCN1136.jpg

Έφτιαξα και στον αδελφό μου μπεγλέρι αλλά δεν έχω κρατήσει φωτογραφία

Οικονομική και ασφαλής επιλογή είναι πάντα τα χειροποίητα γλυκά. Μπορείς να τα βάλεις σε κουτάκια όπως έκανες, σε καλάθια ή σε πιατέλες χριστουγεννιάτικες κ.α.

Επίσης, ούσα καλεσμένη σε τραπέζι εκείνες τις ημέρες, μπορείς να αγοράσεις ένα κρασάκι και να φτιάξεις δικιά σου ετικέτα, όπως αυτή

192458584045616118_S9X9Ay9h_b.jpg

Χειροποίητο θεωρείται και αυτό!

Τέλος, χειροποίητα χριστουγεννιάτικα στολιδάκια, ιδέες που μπορείς να βρεις και εδώ

Εξαιρετικό "αμπαλάρισμα" αυτό εδώ

238339005249791865_MsChxfrt_b.jpg

Αν λάμβανα τέτοιο δώρο θα πετούσα! Δε χρειάζεται να έχει τόσα πολλά! 1 αναδευτήρας, 1 σπάτουλα σιλικόνης και ένα πινέλο σιλικόνης μέσα σε ένα γάντι θα είναι ότι πρέπει και εξαιρετικά οικονομικό και πρωτότυπο

Μπράβο σου και πάλι μπράβο!! είναι τέλεια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ravT Τελειο το κηροπηγιο με τα μπαστουνακια και τα κλαδια με το glitter, εχω τετοια κλαδια το glitter το πουλανε στα βιβλιοπωλεια?

Και το jumbo έχει αγαπημένη! ;) Στις χειροτεχνίες αλλά σίγουρα τώρα θα έχει και στα εποχιακά με τα χριστουγεννιάτικα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

μια υπέροχη πρόταση για το τζάκι

276077_TSt2ajSruj8.img

ΥΓ: Ειρήνη ηρέμησε....:D :Dτο ξέρω δεν έχεις τζάκι άλλα το έβαλα για τις κοπέλες που έχουμε

:( ααααααααα θέλω τζάκι και γω βρε κορίτσια!!!

Μου βάζετε και αυτές τις ΤΕΛΕΙΕΣ φωτογραφίες και λιγώνομαι η γυναίκα............ :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...