Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Αχ τι ωραίες εικόνες!

Για το στεφάνι στην πόρτα την ίδια απορία είχα κ εγώ... Η δικιά μου είναι αλουμινένια! Κ δεν έχει ματάκι. Πως μπορώ να βάλω στεφάνι???? Γιατί θέλωωωωωωωωωωω


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στην πόρτα της εισόδου βάζω κορδέλα, τη δένω σα δώρο. Αν θέλω στεφάνι, το βάζω στη μέση και το δένω με την κορδέλα. Όμως επειδή μου αρκεί η κορδέλα, κρεμάω ένα διακοσμητικό στο χερούλι. Αν έχετε πόμολο, κρεμάστε το με μια κορδελίτσα από εκεί.

Η είσοδός μου όπως τη στόλισα πέρυσι :

DSCN0770.jpg

DSCN0769.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Λατρεμένες κόρες μου!

Μήπως ήρθε η ώρα να ανοίξουμε το λατρεμένο, σε όλες μας, θέμα γι' αυτήν την υπέροχη εποχή? NAIIII!

Μήπως ήρθε η ώρα να ετοιμάσουμε τις λίστες μας? ΝΑΙΙΙΙ!

Μήπως ήρθε η ώρα να μοιραστούμε γλυκά συναισθήματα και εικόνες που θα μας φτιάξουν τη διάθεση? ΝΑΙΙΙΙ!

Μήπως ήρθε η ώρα να μοιραστούμε μυρωδάτες στιγμές? ΝΑΙΙΙΙ!

Μήπως ήρθε η ώρα να μοιραστούμε νοστιμότατες συνταγές που θα γευτούμε με τους αγαπημένους μας? ΝΑΙΙΙΙ!

Μήπως ήρθε η ώρα να μπούμε για τα καλά στο κλίμα τους και να μας παρασύρει? ΝΑΙΙΙΙ!

:P ΧΑΧΑΧΑ!!!!

καλες γιορτες να εχουμε με υγεια πανω απ' ολα και ευτυχια σε καθε σπιτι ασχετα με το τι αλλο μπορει να συμβαινει, τα παντα ξεπερνιουνται αρκει να υπαρχουν τα 2 πρωτα!

καλως σας βρηκα λοιπον και εδω, αν και δεν θα μπορω να το παρακολουθω αννελιπως το συγκεκριμενο θεματακι λογω χρονου!

ηθελα απλα να σας πω πως κι εμενα ο γιος μου αρχισε να μου ζηταει χριστουγεννιατικες ζωγραφιες να του εκτυπωσω για να χρωματισει! εχω σωθει απο αυτο το σαιτ αν δεν το ξερετε: http://www.paidika.gr/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=5&Itemid=53 .

ελπιζω απο δω και μπρος να βοηθησει ο καιρος να μπουμε καπως καλυτερα στο κλιμα των χριστουγεννων.. φετος θα τρεναρω λιγακι τους στολισμους ( ειδικα του δεντρου) γιατι η μικρη μου προβλεπεται να τα κανει ολα φυλλο και φτερο!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε σημερα βοηθαει και ο καιρος να μπαινουμε στο κλιμα :D

Τι ωραιες εικονες!!!!

Εγω φετος θα βαλω μια πινεζουλα και θα βαλω στεφανι ο κοσμος να χαλασει!

Εμένα θα με κρεμάσει ο αντρας μου αν βάλω πινεζούλα.Ούτε μάτι εχω να το κρεμάσω από εκεί


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλοριζικο το θεματακι εστω και αργα!

Εχετε πολυ ωραιες ιδεες οπως παντα, αλλα να δουμε τι θα καταφερουμε στην πραξη μιας και ο μικρος Ταλιμπαν μαλλον δεν θα αφησει τιποτε ορθιο φετος!

Η πορτα μου οπως την στολιζω καθε χρονο, αν και φετος μαλλον μονο απο εξω θα στολισω γιατι θα τα τραβαει ο τζουνιορ!

http://imageshack.us/g/585/023rtm.jpg/


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορειτε να βαλετε πινεζα στο επανω μερος της πορτας, αυτο που εφαπτεται με την ξυλινη κασα της πορτας, που δεν το βλεπει κανεις γιατι ειναι πολυ ψηλα... καταλαβατε ποιο λεω;

εδω

doortopstash01.jpeg


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Κολλανε που καλα απλα πρεπει να εισαι γρηγορη και προσεκτικη γιατι στεγνωνει γρηγορα και αν δεν προλαβεις πρεπει να την ξαναλιωσεις οπως λεει και η Βικ,και προσοχη να μην καειτε...καιει πολυ.

οκ, θα ακολουθησω τις συμβουλες σου και θα το δοκιμασω!!! θα το ανεβασω και φωτο οταν γινει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Αυτο ακριβως που σου λεει η Margio κολλανε πολυ ευκολα,αρκει να κανεις γρηγορες κινησεις,γιατι στεγνωνει αμεσως,θελει μεγαλη προσοχη να μην καεις,αυτο που με δυσκολεψε λιγο ηταν να κοψω τα μπισκοτα της σκεπης στο σωστο μεγεθος για να μην αφησει κενα αλλα με το στολισμο δεν φαινεται τιποτα!Καλη επιτυχια!!!:P

ναι διαβασα τις συμβουλες της Margio, θα το προσπαθησω σιγουρα, ας φτασω μεχρι τη σκεπη και κατι θα γινει για τα τριγωνα, το πολυ πολυ να χαλασω ενα κουτι πτι-μπερ! :D

ευχαριστω παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

santa90.gif

Χειροποίητο calendar για τα παιδιά (αντίστροφη μέτρηση για τα Χριστούγεννα)

Εκτυπώστε την εικόνα, κολλήστε τη σε ένα χαρτόνι, περάστε μια όμορφη κορδέλα, βάλτε τα παιδιά να τη ζωγραφίσουν και κρεμάστε το κάπου. Κάθε μέρα, το παιδί θα παίρνει ένα κομματάκι βαμβάκι και θα το κολλάει σε ένα κυκλάκι. Έτσι, τα Χριστούγεννα ο Άγιος Βασίλης θα έχει το πλούσιο μούσι του!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

ναι διαβασα τις συμβουλες της Margio, θα το προσπαθησω σιγουρα, ας φτασω μεχρι τη σκεπη και κατι θα γινει για τα τριγωνα, το πολυ πολυ να χαλασω ενα κουτι πτι-μπερ! :D

ευχαριστω παντως!!!

Καλη επιτυχια!!!:PΒαλε φωτο οποτε μπορεσεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...