Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αυτό μάλλον θα γινόταν εύκολα....στρώσεις από παντεσπάνι, ενδιάμεσα κρέμα και πάνω λευκή ζαχαρόπαστα...για διακόσμηση ίσως smarties...

Εμένα πάλι αυτά τα ασημί διακοσμητικά μου θυμίζουν αυτά των μνημοσύνων:rolleyes:

Τελικά μπορούμε να τους δώσουμε και άλλη χρήση.

Σαντυγί δεν παίζει λες, γιατι το θέμα με την ζαχαρόπαστα δεν το έχω καθόλου όμως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρομαι που σου αρέσουν..., το καλό είναι οτι είναι και εφαρμόσιμη η διακόσμηση...

κάπου πρέπει να πουλάνε ασημένιες πέρλες...αυτές είναι που το κάνουν πολύ γιορτινό κατά τη γνώμη μου!!!! εεεε μπορούμε και χρυσό ή κόκκινο μεταλλικό...θα έχει πολλά χρώματα...τα smarties θα το κάνουν πιο παιδικό!! Δεν θα ναι καθόλου κακό εννοείται!! Θέμα γούστου καθαρά!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι αυτά τα ασημί διακοσμητικά μου θυμίζουν αυτά των μνημοσύνων:rolleyes:

Τελικά μπορούμε να τους δώσουμε και άλλη χρήση.

Σαντυγί δεν παίζει λες, γιατι το θέμα με την ζαχαρόπαστα δεν το έχω καθόλου όμως.

ναι κ μένα...γι αυτό είπα smarties για χρώμα, αλλά και οι κόκκινες - χρυσές πέρλες θα ναι ωραίες που λέει και η mommyart....η ζαχαρόπαστα είναι πανεύκολη. Την αγοράζεις έτοιμη, την ανοίγεις με τον πλάστη σαν ζυμαράκι και την βάζεις πάνω στο τελευταίο - ελαφρώς σιροπιασμένο - παντεσπάνι. Σου κάνει τούρτες κούκλες και είναι πανεύκολο;)


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι αυτά τα ασημί διακοσμητικά μου θυμίζουν αυτά των μνημοσύνων:rolleyes:

Τελικά μπορούμε να τους δώσουμε και άλλη χρήση.

Σαντυγί δεν παίζει λες, γιατι το θέμα με την ζαχαρόπαστα δεν το έχω καθόλου όμως.

AZIA μου θα συμφωνησω...και μενα οι 2 εικονες με τις ασημενιες περλες περισσοτερο κολυβα μου θυμισαν(φτου φτου φτου.....:shock:)

Οι αλλες ομως οι φωτογραφιες...τελειες!!!!

Ολες κανετε τη βασιλοπιτα σα κεικ?Γιατι εγω τη φτιαχνω με βαση τη συνταγη για τσουρεκια!!!!

mommyart τι ομορφο που ειναι!Μπραβο!Απο που προμηθευεσε τα υλικα?

Αυτο ειναι το πρωτο μου χριστουγεννιατικο δωρακι,παπουτσακια αγκαλιας...φυσικα για τη μπεμπα μου,που ευχομαι ο θεος να μου την χαρισει με υγεια....βεβαια θα παραδοθει τον Απριλιο με το καλο...αλλα δεν πειραζειιιιιι....Θελει βεβαια δουλεια ακομη.....:tongue:

DSC00271.jpg?noCache=1353507729


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραία όλα βρε κορίτσια...φέτος λέω κι εγώ μήπως φτιάξω μόνη μου τη βασιλόπιτα,αλλά μου φαίνεται λιγάκι δύσκολη η διακόσμηση.τέλος πάντων θα το προσπαθήσω.

πήγα και αγόρασα πιατέλες χριστουγεννιάτικες και στολιδάκια και σοκολατάκια.σκέφτηκα να φτιάξω χριστουγεννιάτικα μπισκότα και κουλουράκια, να τα βάλω στις πιατέλες να τα στολίσω και να τα δώσω σαν δωράκια σε συγγενείς και φίλους.έχω ενθουσιαστεί!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

AZIA μου θα συμφωνησω...και μενα οι 2 εικονες με τις ασημενιες περλες περισσοτερο κολυβα μου θυμισαν(φτου φτου φτου.....:shock:)

Οι αλλες ομως οι φωτογραφιες...τελειες!!!!

Ολες κανετε τη βασιλοπιτα σα κεικ?Γιατι εγω τη φτιαχνω με βαση τη συνταγη για τσουρεκια!!!!

mommyart τι ομορφο που ειναι!Μπραβο!Απο που προμηθευεσε τα υλικα?

Αυτο ειναι το πρωτο μου χριστουγεννιατικο δωρακι,παπουτσακια αγκαλιας...φυσικα για τη μπεμπα μου,που ευχομαι ο θεος να μου την χαρισει με υγεια....βεβαια θα παραδοθει τον Απριλιο με το καλο...αλλα δεν πειραζειιιιιι....Θελει βεβαια δουλεια ακομη.....:tongue:

DSC00271.jpg?noCache=1353507729

Κορίτσια μόνο εμένα δε θύμισαν κόλυβα??? Μάλλιν δεν έχω πάει και σε πολλές κηδείες αυτό είναι αλήθεια... :P

Εμένα μου αρέσει το ασημένιο πολύ αριστοκρατικό!! Βασιλόπιτα κάθε χρόνο δοκιμάζω διαφορετική...μου αρέσει να θυμίζει τσουρεκι!!

Για το γούρι θα λες Μαρία μου?? ε??

Από ΑΘήνα προμηθεύομαι τα υλικά.....Σου άρεσε?? Λέω να κάνω κάτι παρόμοιo και φέτος!!

Υπέροχο δώρο για το μωράκι που θα έρθει!!! τρέλα!! <3


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι είναι αλυσίδα! Έψαξα στο ιντερνετ για το επίσημο site τους αλλά είναι υπό κατασκευή, οπότε δες στη σελίδα τους στο φεισμπουκ για καταστήματα:

https://www.facebook.com/diafanostores/notes

:D

ωραια πραγματα πρεπει να εχει,με την πρωτη ευκαιρια θα παω..ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...