Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Eιρηνη μου σε ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο,αλλα αυτα δεν ειναι τα δικα μου,εγω απλα πηρα την ιδεα απο αυτα και θα τα φτιαξω.

Παντως εχετε φοβερες ιδεες,βρε κοριτσια και μονο με τις φωτο,ανεβαινει η διαθεση μας,να ειστε καλα.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eιρηνη μου σε ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο,αλλα αυτα δεν ειναι τα δικα μου,εγω απλα πηρα την ιδεα απο αυτα και θα τα φτιαξω.

Παντως εχετε φοβερες ιδεες,βρε κοριτσια και μονο με τις φωτο,ανεβαινει η διαθεση μας,να ειστε καλα.

Νομιζα πως τα εφτιαξες εσυ! Συγνώμη μπερδεύτηκα κοριτσάκι μου!

Αν σου αρέσουν και θέλεις πάντως να τα φτιάξεις θα βρεις οδηγίες στις αρχικές σελίδες του θέματος... ;)

Και μένα μου ανεβάζει πολύ τη διάθεση, κάτι που όλοι νομίζω το έχουμε ανάγκη!

Και παίρνω και τόσες ιδέες.... :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη μου σ ευχαριστώ καλημέρα!!!!

Λοιπόν ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση και το σπίτι μοσχοβολάει από μπισκότα!!!!

Έχω ψαχουλέψει και βρει τα εργαλεία μου και τα πιατικά των Χριστουγέννων...και ξεκίνησε με αυτήν εδώ την πιατέλα!!!

Κεραστειτε!!

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dsc03874r.jpg


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου σ ευχαριστώ καλημέρα!!!!

Λοιπόν ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση και το σπίτι μοσχοβολάει από μπισκότα!!!!

Έχω ψαχουλέψει και βρει τα εργαλεία μου και τα πιατικά των Χριστουγέννων...και ξεκίνησε με αυτήν εδώ την πιατέλα!!!

Κεραστειτε!!

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dsc03874r.jpg

Σε ζηλεύω! Λατρεύω τις μυρωδιές αυτές... απλώς με ταξιδεύουν στα παιδικά μου χρόνια... ;) Ευγε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...