Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

mommyart ναι κοπελα μου,για το γουρι λεω!Τα προμηθευεσαι απο μαγαζι με ειδη οπως χαντρες κτλ?Ειναι τελειο για δωρο!!!!

Ναι όλα τα υλικά είναι από μαγαζιά με χάντρες εκτός από την καρδούλα την οποία και έφτιαξα μόνη μου από μεταλλο. Δεν είναι όμως δύσκολο να κάνεις μια καρδιά ένα αστέρι ή οποιοδήποτε άλλο σχήμα θέλει.

Σε ευχαριστώ πολύ!! :)

dsc03988ni.jpg


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

su_green1694775_wall_xl.jpg

κάτι τέτοιο θα ήθελα για φέτος που να μην το φτάνει ο μικρούλης μου...!!! Στενοχωριέμαι να μη στολίσω φέτος τη δεντράρα μας!!!

Ειρήνη τέλειες φωτογραφίες!! Keep walking!!! Μας ταξιδεύεις!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Xρυσα τσοχα αν δεν κανω λαθος εχει το τζαμπο.

Mommyart τελεια τα γουρια μπραβο σου!

Παρολο που δεν γραφω συχνα σας παρακολουθω και ομολογω οτι οι φωτο ολες τελειες


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Αρετη.

Μοmmyart,μπραβο σου,ολύ ομορφα τα γουρια!Εμεις ακόμη δεν εχουμε ξεκινήσει καμια κατασκευη,ελπίζω να μου φτιαξει η διαθεση και να ξεκινήσω στις αρχες του μηνα.Χαίρομαι πολύ να τα βλεπω να μου φτιαχνει η διαθεση και να παιρνω ιδεες.

Εχθες παρηγγειλα το δωρο του Αι-Βασιλη για το γιο μου και το παιχνίδι για τη βαφτιστηρα μου,ωστε να μην αγχωθω αργότερα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο θα ήθελα για φέτος που να μην το φτάνει ο μικρούλης μου...!!! Στενοχωριέμαι να μη στολίσω φέτος τη δεντράρα μας!!!

Ειρήνη τέλειες φωτογραφίες!! Keep walking!!! Μας ταξιδεύεις!!!

Σκεψου πως αν και είναι παραδοξο ,και το εχουμε αναφερει πολλές φορες ,τα παιδια εντυπωσιαζονται τόσο ωστε δεν τα πειραζουν τα δεντρα.Ειναι κριμα να μην στολίσεις το δεντρο σου.:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:D

Σκεψου πως αν και είναι παραδοξο ,και το εχουμε αναφερει πολλές φορες ,τα παιδια εντυπωσιαζονται τόσο ωστε δεν τα πειραζουν τα δεντρα.Ειναι κριμα να μην στολίσεις το δεντρο σου.:)

Αχχχ Χρύσα μου δε γίνεται...λέω να στολίσω ένα μικρό βέβαια!!

Είναι πολυ μικρός δεν καταλαβαίνει και βάζει τα πάντα στο στόμα του!! Και πολύ ζωηρός!!! ...κάθε πρωί που ξυπνάει τον αφήνω ελεύθερο μέχρι να σηκωθώ μες στο σπίτι το οποίο το έχω φέρει στα μέτρα του σε λογικά πλαίσια...δεν θα ήθελα να βρεθώ προ εκπλήξεως!!!

Θα στολιστεί το σπίτι από τη μέση και πάνω!!! :D:D:D


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα τα υλικά είναι από μαγαζιά με χάντρες εκτός από την καρδούλα την οποία και έφτιαξα μόνη μου από μεταλλο. Δεν είναι όμως δύσκολο να κάνεις μια καρδιά ένα αστέρι ή οποιοδήποτε άλλο σχήμα θέλει.

Σε ευχαριστώ πολύ!! :)

dsc03988ni.jpg

πολύ ιδιαίτερο, μπράβο!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εδω!!!! παντα περναω μια βολτα αλλα δεν πολυγραφω, χαζευω τις ωραιες φωτο που βαζετε!!!!

mommyart πως την εφτιαξες την καρδια μονη σου?????? απλα τελειο!

καλημερα ολη μερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. αν κατεβάσεις το πρόγραμμα σε οδηγεί μόνο του.

1.αρχικα επιλέγεις τι θέλεις να φτιάξεις πχ ημερολογιο μονοσελιδο ή ημερολογιο μηνιαίο ή κύβο φωτογραφιών ή καρτες ( εχει και άλλα πολλά). στην συνεχεια

2.σου λέει να διαλέξεις θέμα πχ χριστούγεννα ( εχει παρα πολλα σχεδια με γραφικά με κινουμενα σχεδια και οχι μόνο για παιδια αλλα και μεγάλους , εγω εφταιξα στην κουμπάρα μου ένα με φωτο του γάμου της και θεμα γαμοσ )

3. μετα διαλέγεις ποιες φωτο σου θέλεις να χρεισιμοποιηθουν.

4. το ετοιμάζει και στο δείχνει στην οθόνη

5. αν θες πατας εκει σχεδίαση και το τροποποιεις οπως θες οριζοντια κατακόρυφα/ μικραινεις μεγαλώνεις τις φωτο/ αλλαζεις θεμα αν τελικα δεν σου αρέσει ( επιλογη θεματος , παραλαγες θέματος ) / προσθέτεις και άλλα γραφικά

6. το εκτυπώνεις

Δεν είναι δύσκολο σε πάει και μόνο του βημα βήμα

καλημερα κοριτσακι μου τη βοηθεια σου!!!τι κανεις??

λοιπονεφτιαξα ενα πολυ ομορφο , ολα καλα αλλα το θεμα μου ειναι η εκτυπωση!!!το αποθηκευω σε στικακι αλλα οταν παω να το τυπωσω, τα βγαζει θολα. τι λαθος κανω??πρεπει να το εκτυπωσεις απευθειας στο υπολογιστη που το φτιαχνεις??σευχαριστω εκ των προτερων και σορυ αν σε ζαλιζω!!!

και το εκανα τοσο ομορφο και μετα απογοητευτηκα που δεν μπορουσα να το τυπωσω σωστα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακι μου τη βοηθεια σου!!!τι κανεις??

λοιπονεφτιαξα ενα πολυ ομορφο , ολα καλα αλλα το θεμα μου ειναι η εκτυπωση!!!το αποθηκευω σε στικακι αλλα οταν παω να το τυπωσω, τα βγαζει θολα. τι λαθος κανω??πρεπει να το εκτυπωσεις απευθειας στο υπολογιστη που το φτιαχνεις??σευχαριστω εκ των προτερων και σορυ αν σε ζαλιζω!!!

και το εκανα τοσο ομορφο και μετα απογοητευτηκα που δεν μπορουσα να το τυπωσω σωστα!!!

το χρησιμοποίησα κ γω το photo creations και είναι τέλειο!!Ευχαριστουμε πολύ που το βάλατε κορίτσια. Εμένα εκτυπώθηκαν σωστά αλλά όχι μπρος πίσω - αλλά γι αυτό φταίει ο εκυπωστής μου, θα τα πάω έξω....σκέφτομαι να εκτυπώσω κάρτες Χριστουγεννιάτικες με φωτό των παιδιών πάνω, να περάσω κορδελίτσες και να τα βάλω και αυτά μαζί με τα υπόλοιπα στολίδια στο δέντρο!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...