Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μαμαδες απο περιφερεια καβαλας


roylitsa3

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, σε ευχαριστώ για το μήνυμα. Για το Δερετζή το ξέρω σκοπεύω να του κάνω μία επίσκεψη. Για Καβάλα ακόμη ψάχνω..μα απορώ κανείς δεν γεννάει Καβάλα?

Ελα στο Δερατζη..απλα τελειος!!!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου;);)


Yvqjp3.png4s09p3.png
Link to comment
Share on other sites

oneiraki Εφόσον θα μένεις Καβάλα μη κάνεις τον κόπο να έρθεις Δράμα, η Καβάλα έχει κλάσης καλύτερους γυναικολόγους, Γερεντέ, Τσίμας, Παπαδόπουλος συν ένα πολύ καλό νοσοκομείο και δύο κλινικές.

Μέχρι πριν ένα χρόνο πήγαινα στο Δερετζή αλλά πίστεψέ με δεν συγκρίνεται με κανέναν από τους παραπάνω στην Καβάλα.


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

oneiraki Εφόσον θα μένεις Καβάλα μη κάνεις τον κόπο να έρθεις Δράμα, η Καβάλα έχει κλάσης καλύτερους γυναικολόγους, Γερεντέ, Τσίμας, Παπαδόπουλος συν ένα πολύ καλό νοσοκομείο και δύο κλινικές.

Μέχρι πριν ένα χρόνο πήγαινα στο Δερετζή αλλά πίστεψέ με δεν συγκρίνεται με κανέναν από τους παραπάνω στην Καβάλα.

Για την Γερεντέ έχω ακούσει αντικουόμενες απόψεις. Στον Τσίμα πήγαινα κάποια περίοδο όταν έμενα Καβάλα και ενώ μου είχε φανεί καλός σε ένα τεστ παπ δεν είχε προσέξει ότι είχα τραχηλίτιδα & έπρεπε να πάρω θεραπεία και μου είπε όλα καλά όταν του τηλ & μετά το είδα η μαμά μου όταν πήγε να πάρει το τεστ..Για τον Παπαδόπουλο δεν ξέρω..Για τον Μπερμπέρογλου έπίσης έχω ακούσει αλλά λένε πως έχει ΠΟΛΥ αναμονή κάτι που γενικώς θέλω να αποφεύγω στους γιατρούς..Για τον Δερετζή το σκέφτομαι μόνο επειδή κάνει vbac.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Μπερμπέρογλου. Για τη Γερεντέ θα ήθελα να μάθω τί άσχημο κυκλοφορεί. Ως τώρα από προσωπική εμπειρία τη βλέπω αυστηρή αλλά καλή οπότε για να μη βρεθώ στη θέση που βρέθηκα με το Δερετζή θα μου έκανες χάρη αν μου έλεγες τι στραβό έχεις ακούσει.

Εμένα ο Δερετζής μου έκανε κάτι ανάλογο με αυτό που σου έκανε ο Τσίμας αλλά με πιο σοβαρές συνέπειες. Μου έκανε διάγνωση πολυκυστικών χωρίς να με εξετάσει, μου έδωσε χάπια χωρίς εξετάσεις αίματος και όταν μου ανακοίνωσε τί (δήθεν) είχα μου είπε "διάβασε στο ίντερνετ και ότι απορίες έχεις την επόμενη φορά τις λύνουμε". Εγώ στο ίντερνετ διάβασα τέρατα, τρόμαξα αλλά συνειδητοποίησα πως από όλα τα συμπτώματα που διάβαζα δεν είχα κανένα. Θεώρησα όμως πως με την ταμπέλα του καλού γιατρού που έχει θα ξέρει κάτι παραπάνω από εμένα και συνέχισα να τον εμπιστεύομαι για 4 χρόνια. 4 χρόνια γεμάτα παρενέργειες για το τίποτα.

Και οι γιατροί άνθρωποι είναι και φυσικά όπως όλοι μας κάνουν λάθη στις δουλειές τους αλλά έχασα την εμπιστοσύνη μου ανεπιστρεπτί συν του ότι τον τελευταίο καιρό ακούω για πολλά λάθη του Δερετζή εκ των οποίων το δικό μου φυσικά είναι πταίσμα.


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Μπερμπέρογλου. Για τη Γερεντέ θα ήθελα να μάθω τί άσχημο κυκλοφορεί. Ως τώρα από προσωπική εμπειρία τη βλέπω αυστηρή αλλά καλή οπότε για να μη βρεθώ στη θέση που βρέθηκα με το Δερετζή θα μου έκανες χάρη αν μου έλεγες τι στραβό έχεις ακούσει.

Εμένα ο Δερετζής μου έκανε κάτι ανάλογο με αυτό που σου έκανε ο Τσίμας αλλά με πιο σοβαρές συνέπειες. Μου έκανε διάγνωση πολυκυστικών χωρίς να με εξετάσει, μου έδωσε χάπια χωρίς εξετάσεις αίματος και όταν μου ανακοίνωσε τί (δήθεν) είχα μου είπε "διάβασε στο ίντερνετ και ότι απορίες έχεις την επόμενη φορά τις λύνουμε". Εγώ στο ίντερνετ διάβασα τέρατα, τρόμαξα αλλά συνειδητοποίησα πως από όλα τα συμπτώματα που διάβαζα δεν είχα κανένα. Θεώρησα όμως πως με την ταμπέλα του καλού γιατρού που έχει θα ξέρει κάτι παραπάνω από εμένα και συνέχισα να τον εμπιστεύομαι για 4 χρόνια. 4 χρόνια γεμάτα παρενέργειες για το τίποτα.

Και οι γιατροί άνθρωποι είναι και φυσικά όπως όλοι μας κάνουν λάθη στις δουλειές τους αλλά έχασα την εμπιστοσύνη μου ανεπιστρεπτί συν του ότι τον τελευταίο καιρό ακούω για πολλά λάθη του Δερετζή εκ των οποίων το δικό μου είναι πταίσμα.

Δεν έχω ψάξει για την Γερεντέ απλώς ακούω κάτι τύπου "μακριά από αυτή" και τέτοια.Αλλά δεν ενδιαφέρθηκα να ψάξω μιας & δεν έμενα Καβάλα..Σκέφτομαι να δω τον Μπερμπέρογλού αλλά έτσι & αλλιώς πρέπει να ψάξω & στο νοσοκομείο τι παίζει αφού θα γεννήσω εκεί..

Θεωρώ πως ο κάθε γιατρός είναι υποκειμενική υπόθεση μωρέ. Ξέρεις τον τάδε μπορεί εσύ να τον έχεις θεό και εμένα απλώς να μην μου κάνει το κλικ. Να δω πως θα βγάλω άκρη που και οι φίλες μου Καβάλα δεν έχει καμία πάρε δώσε για γυναικολόγους κλπ..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολη υπόθεση πάντως η επιλογή γιατρού. Εμένα η Γερεντέ μου εμπνέει εμπιστοσύνη μεν αλλά έτσι όπως την έπαθα έχω "ανοιχτές κεραίες" μήπως μάθω κάτι που δεν ξέρω. Γενικά κρατάω πισινές γιατί φοβήθηκα.

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες, υποκειμενική υπόθεση κατά μεγάλο ποσοστό ο γιατρός και να σου πω την αλήθεια τώρα που πλέον είμαι καλά, μετά το λάθος του Μπάμπη, λυπάμαι πάρα πολύ γιατί με έκανε να χάσω την εμπιστοσύνη μου γενικότερα και δεν ξέρω αν θα βρω τελικά γιατρό που θα με κάνει να νιώθω 100% ασφαλής και χωρίς ίχνος αμφιβολίας (όσο τυφλά δηλαδή εμπιστευόμουν το Μπάμπη).


VmC1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Oneiraki με το καλο να γεννησεις κοριτσι μου.

Αν δεν υπηρχε η Γερεντε εγω σημερα δεν θα ειχα παιδια.

Οσο βαρυ κιάν σου ακουγεται αυτο, ειναι ετσι ακριβως.

Ειναι καταπληκτικη.

Ειναι αυστηρη και θελει υπομονη στην αναμονη του ιατρειου της αλλα αξιζει.

Αν θελεις κατι στειλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εγώ γέννησα με κτ και τις δύο φορές, τη δεύτερη προγραμματισμένα. Είναι πάντως κατά τη γνώμη μου σημαντικό να έχεις την ασφάλεια του νοσοκομείου στην κτ, όσο νά 'ναι πρόκειται για εγχείρηση. Όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...