Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 29/8/2024 at 1:16 ΜΜ, artemis88 είπε:

      Τι ωραια!! Με το καλο!!

      Ποτε αρχισες να το νιωθεις?

      Στην 20η εβδομάδα το κατάλαβα. Νομιζα στην αρχή ήταν το έντερο. Στους υπέρηχους κανει σβούρες 😁

      On 30/8/2024 at 8:53 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

      Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε ολα καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μπήκα για να σου ευχηθώ για αύριο και είδα τα όμορφα νέα!!!!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Δεν μ κάνουν χοριακη δυστυχώς … μ είπαν τεστ εγκυμοσύνης κ εάν είναι θετικό σου λένε για σκαν σε δυο με τρεις εβδομάδες απο το θετικό τεστ … γενικά το σύστημα της Αγγλίας είναι λίγο διαφορετικό ..

      Καθόλου χοριακη ε? Τότε υπομονή και προσοχή μέχρι τον υπέρηχο!!!

ΧΑΜΗΛΗ ΚΟΥΚΕΤΑ


Recommended Posts

Καλημέρα. Πουλάω αυτήν την κουκέτα της κόρης μου. Βρίσκεται σε άψογη κατάσταση.

Το κάγκελο το είχα παραγγείλει πιο μακρύ για extra ασφάλεια. Έχει και μία σκαλίτσα ροζ (αν και η κόρη μου ποτέ δεν την χρησιμοποίησε ΄διότι σκαρφάλωνε).

Την έχω αγοράσει 1000 € (τις καλές εποχές) και τα στρώματα απο 400 € (είναι της media strom , ξεχωριστή παραγγελία).

Εάν την έπαιρνα εγώ τώρα θα έβαζα μόνο ένα καινούριο στρώμα στο επάνω κρεβάτι (διότι μόνο αυτό έχει χρησιμοποιηθεί).

Το κάτω στρώμα είναι άθικτο.

Δεν είναι από μελαμίνη (νομίζω ότι φαίνεται στις φωτό).

Λέω να την δώσω 500 € ώστε να της αγοράσω ένα χαμηλό κρεβάτι με αυτά τα χρήματα.

http://imageshack.us/photo/my-images/802/img2424c.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/528/img2426p.jpg/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου.

Μήκος 1,98 m

Πλάτος 1,00 m

Ύψος 0,83 m

To κάτω είναι κανονικό κρεβάτι, όπως και το επάνω. Απλώς το τραβάς πιο έξω (δεν είναι δηλ. από αυτά που τα τραβάς και τα σηκώνεις πιο ψηλά). Εάν δηλ. δεν πουληθεί η κουκέτα, θα κρατήσω το κάτω για την κόρη μου που τώρα θέλει χαμηλό.

Επίσης έχει 4 συρτάρια στη σειρά που χωράνε ένα σωρό πράγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δήμητρα, συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά τρέχω.......

Αρρώστησε η μικρή ΄(κρύωμα) και καταλαβαίνεις..

Μένω στους Αγίους Αναργύρους.

Ότι θες επικοινωνούμε

Φιλάκια στις ζουζούνες σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Δήμητρα καλό μήνα. Θα μπορούσε να το δει ο άντρας μου από κοντά?

Και κάτι άλλο, το κάτω κρεβάτι έχει ροδάκια για να το ανοιγοκλείνω κάθε μεσημέρι και βράδυ?Μπορείς να το σύρεις εύκολα δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...