Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

ΧΑΜΗΛΗ ΚΟΥΚΕΤΑ


Recommended Posts

Καλημέρα. Πουλάω αυτήν την κουκέτα της κόρης μου. Βρίσκεται σε άψογη κατάσταση.

Το κάγκελο το είχα παραγγείλει πιο μακρύ για extra ασφάλεια. Έχει και μία σκαλίτσα ροζ (αν και η κόρη μου ποτέ δεν την χρησιμοποίησε ΄διότι σκαρφάλωνε).

Την έχω αγοράσει 1000 € (τις καλές εποχές) και τα στρώματα απο 400 € (είναι της media strom , ξεχωριστή παραγγελία).

Εάν την έπαιρνα εγώ τώρα θα έβαζα μόνο ένα καινούριο στρώμα στο επάνω κρεβάτι (διότι μόνο αυτό έχει χρησιμοποιηθεί).

Το κάτω στρώμα είναι άθικτο.

Δεν είναι από μελαμίνη (νομίζω ότι φαίνεται στις φωτό).

Λέω να την δώσω 500 € ώστε να της αγοράσω ένα χαμηλό κρεβάτι με αυτά τα χρήματα.

http://imageshack.us/photo/my-images/802/img2424c.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/528/img2426p.jpg/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου.

Μήκος 1,98 m

Πλάτος 1,00 m

Ύψος 0,83 m

To κάτω είναι κανονικό κρεβάτι, όπως και το επάνω. Απλώς το τραβάς πιο έξω (δεν είναι δηλ. από αυτά που τα τραβάς και τα σηκώνεις πιο ψηλά). Εάν δηλ. δεν πουληθεί η κουκέτα, θα κρατήσω το κάτω για την κόρη μου που τώρα θέλει χαμηλό.

Επίσης έχει 4 συρτάρια στη σειρά που χωράνε ένα σωρό πράγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δήμητρα, συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά τρέχω.......

Αρρώστησε η μικρή ΄(κρύωμα) και καταλαβαίνεις..

Μένω στους Αγίους Αναργύρους.

Ότι θες επικοινωνούμε

Φιλάκια στις ζουζούνες σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Δήμητρα καλό μήνα. Θα μπορούσε να το δει ο άντρας μου από κοντά?

Και κάτι άλλο, το κάτω κρεβάτι έχει ροδάκια για να το ανοιγοκλείνω κάθε μεσημέρι και βράδυ?Μπορείς να το σύρεις εύκολα δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...