Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΥΦΙΚΟ!!!


Recommended Posts

Γειά σας, ψάχνωνα βρω νυφικό για την μέλουσα νύφη μου (και δεν θέλω να ξοδέψω τον αδερφό μου) Η κοπέλα έιναι γύρω στο 1,60 ύψος και περίπου 48-50 κιλά!! επομένως μας κάνει από σμολλ και κάτω!!

Αν έχετε κάτι στα υπόψιν με χαρά θα ήθελα να το δώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω στα 300 ευρω αφορετο με δαντελα τι να σου λεω ειχα παρει 3 για να διαλεξω πιο να πρωτο βαλω ειναι απο usa..απο οτι βλεπεις ειναι υπεροχο...

long3s.jpg

71715300024.jpg61708340050th.jpgΜου εχουν μεινει και αυτα τα κουτακια μπομπονιερες 70 νυφη και 59 κουστουμι...εκαναν ΜΠΑΜ...

Link to comment
Share on other sites

Εχω στα 300 ευρω αφορετο με δαντελα τι να σου λεω ειχα παρει 3 για να διαλεξω πιο να πρωτο βαλω ειναι απο usa..απο οτι βλεπεις ειναι υπεροχο...

long3s.jpg

71715300024.jpg61708340050th.jpgΜου εχουν μεινει και αυτα τα κουτακια μπομπονιερες 70 νυφη και 59 κουστουμι...εκαναν ΜΠΑΜ...

Αρχικά να σε ευχαριστήσω για την απάντηση.

Λοιπόν το νυφικό μάλλον όχι γιατί δεν τις αρέσει τόσο φαρδύ, θέλει κάτι σε πιο σχενό( χωρίς να αποκλείεται και το φαρδύ αλλά σίγουρα όχι τόσο).

Τώρα οι μπουμπουνιέρες είναι σουπερ, πόσες σου έχουν μήνει? Θα σου στείλω πμ!!!

Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποσα χρηματα διαθετεις?

Τώρα για τα χρήματα, τι να πω, όσο το δυνατον λιγότερα (το πολύ έως 300€) υπάρχει οικονομικό πρόβλημα, και πάλι χαίρομαι που το πήραν απόφαση έστω κι έτσι!!

Αν έχεις κα΄τι θα ήθελα να το δω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειχε η αδερφη μου μαγαζι και της εχουν μεινει αρκετα πραγματα νυφικα,στεφανα,φουρο,γαντια,κορωνες,,πεπλα και αλλα αν σε ενδιαφερει να δεις στειλε mail να σου στειλουμε φωτο.Οι τιμες ειναι πολυ χαμηλες για γαλλικα νυφικα κατω του κοστους και ειναι πολυ συζητισημη

Link to comment
Share on other sites

εμεις παραγγειλαμε νυφικο για την νυφη μου αλλα τελικα δεν το εβαλε γιατι εβαλε της μαμας της.. ολο δαντελα... αν θελεις φωτο πες μου. ειναι s/m και το δινουμε 200 ευρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις παραγγειλαμε νυφικο για την νυφη μου αλλα τελικα δεν το εβαλε γιατι εβαλε της μαμας της.. ολο δαντελα... αν θελεις φωτο πες μου. ειναι s/m και το δινουμε 200 ευρω...

Καλημέρα κορίτσια...

Ναι θα ήθελα φωτογραφία και σας δίνω και το email μου αν είναι πιο έυκολο να το στείλετε εκεί!!!

[email protected]

Ευχαριστώ πολύ για την αναταπόκριση..

Link to comment
Share on other sites

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=10111

καλημερα κοιτα και εδω!!

Καλημέρα κοπελιά μου, έχω προωθήσει το link στην υποψηφια νύφη και θα μας πει.... είναι πολύ ωράιο το νυφικό σου..πόσο το δίνεις?

Link to comment
Share on other sites

εχω κοκκινο τουλι αχρησιμοποιητο..

εχω στολισμο ετοιμο κοκκινο λευκο ετοιμο.

και πολλα πουγκακια κοκκινα για ρυζι 7 εκατοστα.... αυτα..dscn0038y.jpg

αν θες κατι μου λες....:eek:

καλημέρα...'οσον αφορά τον κόκκινο στολισμό...δεν την ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, αλλά μας άρεσαν πολύ τα κουτάκια για τις μπουμπουνιέρες!!!

Θα σου πω...

Link to comment
Share on other sites

Ειχε η αδερφη μου μαγαζι και της εχουν μεινει αρκετα πραγματα νυφικα,στεφανα,φουρο,γαντια,κορωνες,,πεπλα και αλλα αν σε ενδιαφερει να δεις στειλε mail να σου στειλουμε φωτο.Οι τιμες ειναι πολυ χαμηλες για γαλλικα νυφικα κατω του κοστους και ειναι πολυ συζητισημη

Γειά σου morenita , μας ενφιαφέρει πολύ να δούμε τα νυφικά και ότι άλλο έχετε για γάμο. για φωτογραφίες σου δίνω το e mail μου [email protected]..

πέσμου σε πια περιοχή είστε.. μήπως έρθω κάποια στιγμή και από κοντά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...