Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πώς τον πίνουμε?


ΡΕΝΕ

Recommended Posts

Καλημέρα.

Είχα απελπιστεί και δεν κοίταζα το θέμα, αλλά σήμερα...... τσουπ :tongue:

Καλώς τες. Και εγώ δεν έχω καμία σχέση από Βοιωτία, ο άντρας μου είναι από το Κριεκούκι - Ερυθρές και μένουμε εδώ.

hara τη Θίσβη την ξέρω αλλά ήμαστε λίγο μακρυά.

evangelia το χωριό σου δεν το ξέρω καθόλου, όχι βέβαια ότι ξέρω και πολλά μέρη από εδώ.

Spiroulina στον Άγιο Βασίλη πάμε κι εμείς πολύ συχνά το καλοκαίρι ;)

Καλώς ήλθατε όλες :D


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Spiroulina στον Άγιο Βασίλη πάμε κι εμείς πολύ συχνά το καλοκαίρι ;)

ΡΕΝΕ το ξερω το Κριεκουκι,περναμε καθε φορα που παμε στον Αγιο Βασιλη!Ασε που ψωνιζουμε απο εκει καποια γαλακτοκομικα απο τον Παγωνη:D


Γιωργία :arrow: 31/1/2008

Μυρτώ :arrow: 13/11/2009

Σας λατρεύω γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΕΝΕ το ξερω το Κριεκουκι,περναμε καθε φορα που παμε στον Αγιο Βασιλη!Ασε που ψωνιζουμε απο εκει καποια γαλακτοκομικα απο τον Παγωνη:D

Στον Παγώνη δουλεύω (στο τυροκομείο) και όχι να το πενευτώ αλλά έχουμε πολύ καλά προϊόντα :tongue:


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλημέρα, επιτέλους βρήκα και λίγο πατρίδα!

εγώ είμαι από θήβα κορίτσια, οποια θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου!

evangelia είμαστε συγχωριανές ο μπαμπάς μου είναι από ζαγαρά-ευαγγελίστρια στείλε πμ μα θες!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
Στον Παγώνη δουλεύω (στο τυροκομείο) και όχι να το πενευτώ αλλά έχουμε πολύ καλά προϊόντα :tongue:

RENE γεια σου,

τι εγινε με τα προιοντα του Παγωνη?

Εμαθα πως παθατε ζημια στις κρεμες,τα γιαουρτια κτλ και τωρα ο Παγωνης τα αντικαθιστα δωρεαν στους πελατες του...


Γιωργία :arrow: 31/1/2008

Μυρτώ :arrow: 13/11/2009

Σας λατρεύω γλυκά μου κοριτσάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Spiroulina sorry!!!!! Η αλήθεια είναι πως δεν έμπαινα στο cafe εδώ γιατί δεν πάταγε ψυχή και δεν το έλεγχα καθόλου.

Για τα γιαουρτάκια μας η αλήθεια είναι πως όντως είχαμε κάποιο πρόβλημα με το ψυγείο μας και μιας και δεν έχουν καθόλου συντηρητικά και τα σχετικά χαλάγανε πριν από την ημερομηνία λήξης τους αλλά τώρα ήμαστε ΟΚ. Φάτε άφοβα λοιπόν.


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

καλημερα κοριτσια, τι κανετε;εμεις μενουμε λιβαδεια αν και εγω ειμαι απο θεσσαλονικη που βρισκομαστε τωρα...εχει απιστευτη ζεστη, ουτε στη λιβαδεια τοσο!

αρχες αυγουστου κλεισαμε να παμε αρκιτσα ενα 10ημερο...με 2 παιδια, η μεγαλη 3 και κατι και ο μικρος περιπου 6 μηνων!

ειναι καμια αλλη απο λιβαδεια;

θα τα λεμε

φιλια


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...