Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

25 απριλιου χαπακι

21 μαιου εχω βιοφυσικο και επομενη επισκεψη 26 μαιου..

τ

25 απριλιου ολα ηταν μια χαρα...καθαρο αμνιακο υγρο κ μπολικο..πλακουντασ 0 γηρανση, ντοπλερ τελειο και η μπεμπα 2 κιλακια και κατι...

ποσες μερες νοιωθεις τα πονακια???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι να σ πω ρε χαπακι.... δεν ηταν ενοχλητικο και το απεδωσα και στο στρεσαρισμα που βαρεσα τις προηγουμενες ημερες λογωκαποιοων θεματων,...δλδ μονο τωρα αποψε το νιωθω αυτο το πονακι πιο... σημερα ξεχαστηκα στη δουλεια και δεν θυμαμαι ρε γμτ τι ωρα και ποτε με επιασε...ηταν προς το μεσημερι

παντως η μικρη κινειται κανονικοτατα

βρε...μπας και απλα συμπασχω λογω του οτι ειχαμε 3 γενες στα καπακια και εχω τπτ...ψευτοπονους?? δεν ξερεις καμια φορα το μυαλο τι σου κανει


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η ζαλαδα τωρα που νιωθω τι ειναι??? απο τον φοβο μου???? ή κατι άλλο?

Μαρα μου μ'άλλον επηρεαστηκες ψυχολογικά και ίσως να σε πιάνει μικρή κρίση πανικού... προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορεις γιατι μάλλον τσάμπα αγχωνεσαι... Προετοιμασια για αργότερα είναι...


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

η ζαλαδα τωρα που νιωθω τι ειναι??? απο τον φοβο μου???? ή κατι άλλο?

η ζαλαδα νομιζω ειναι ψυχολογικο...μαλλον εχεις φοβηθει και αγχωθει...ηρεμησε και ξαπλωσε λιγακι ...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποπο κοριτσια μου ηρ8ε αποτομο παντως.....εκει που ημουν τριλαριλαο

μαλλον ηρθε η ωρα να αρχισεις να ετοιμαζεσαι...σιγα-σιγα,εξαλλου σε λιγες μερες μπαινεις στο μηνα σου ....


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

και ημουν τοοοοσο φαν σημερα που πηγα και γραφειο...ολο καφεδακια επινα και γελουσα με τους συναδελφουσ

καλα μην παθεις πανικο τωρα...δεν νομιζω να ειναι κατι σοβαρο αλλιως θα σου ελεγε ο γιατρος να το δει σημερα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ομποοοοοοοο ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ 8Α ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΚΑΝΑ ΡΟΜΠΑΚΙ ΚΩΛΟ ΕΞΩ ΑΥΡΙΟ.....ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΡΝΟΥΜΕ! ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΟΥ!

ελα βρε θα παρει αερα και ο κ@@@ς σου τι αγχωνεσαι..χαχαχα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...