Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

NEFELAKO ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ?ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζωζακι ηρεμησε καλο μου... και να μην γεννησεις φυσιολογικα δεν εγινε τπτ... το παν ειναι να ερ8ει υγιες το μπεμπε και να εισαι κ εσυ καλά.... το να περιμενεις 25 ωρες με ωδινες να κατεβει το παιδι δεν ειναι και ο,τι καλυτερο....


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρουλιδιον το ξερω απλα αφου θα ξεκινησουμε για φυσιολογικο δεν θελω να φαω τους πονους ολους και στο τελος να κανω και καισαρικη..αχ στειλτε μου θετικη ενεργεια να πανε ολα καλα..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

Μαρουλίδιον θα ξαναπάω την Τετάρτη το πρωί.

Ναι Ζωήτσα με εξέτασε και από κάτω (μπλιαχ). Ολα καλά θα πάνε, συμφωνώ και εγώ με την Μάρα να βγει ένα υγιές παιδάκι και ας βγει όπως τελικά έρθουνε τα πράγματα εκείνη την στιγμή.

Ζωήτσα όλη σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια και στείλτε την και σε εμένα. Είναι λίγο κάπως οταν ξέρεις ότι γεννάς πολύ σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

nefelh... ΜΟΝΟ Καπως?? εδω εγω δεν ξερω τπτ ακομη και νιωθω... ετοιμογενη... μην μου ανησχειτε.. θα πανε ΟΛΑ καλα και σε λιγο καιρο 8α τα θυμομαστε και 8α χαχανιζουμε τρωγοντας βαφλες και κερασια... ολα μια χαρα 8α πανε.. δεν εχουμε καμια μας κανενα λογο να ανησυχουμε για τπτ.. μια χαρα εγκυμοσυνες εχουμε.,.. υγιεστατες ειμαστε.. οι γιατροι μας ξερουν τι τους γινετε...οποτε...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε Μάρα μου συμφωνώ! Αχ άντε να τελειώνουμε μία μία. Πάντως και οι τρεις που είμασταν για αρχές Ιούνη γεννάμε τελικά Μάη οπότε να ετοιμάζεστε και οι υπόλοιπες.

Μάρα φτιάξε βαλίτσα, μην την αφήσεις μία μέρα πριν την ΠΗΤ.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι 8α φτιαξω...απλα δεν μπορω να βρω πυτζαμακια που να με βολευουν και στο νουμερο μου...ειμαι xxl και οι επιλογες που εχω ειναι λιγο...Limited

Ολες οι έγκυες από large και πάνω είμαστε, ψάξε λίγο και θα βρεις μην το καθυστερείς. Εγώ στα λητώ είχα δει αρκετά σε μεγάλα νουμερα αλλά δεν ξέρω αν θα σου αρέσουν.

Link to comment
Share on other sites

nai ontos exei κατι συμπα8η στα λητώ.. απο εβδομαδα 8α δρασω νεφελη μ..να τελειωσω κατι τρομερες εκκρεμοτητες εδω για να μην εχω και το αγχοσ και το κινητο στ αυτι σε απευθειας συνδεση με το γραφειο...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως την ποπιδου μας!!!

τι κανεις μαιρουλη?? πως ειναι ο τζουνιορ?

Ο τζούνιορ είναι τρέλα με κορδέλα! :D:D:D

Τον αγαπώ! Πεθαίνω σου λέω!

Εσύ πώς είσαι; Ψάχνεις νυχτικά - πιτζάμες; Εγώ βρήκα κάτι φανταστικά. Claire λέγονται. Ψάξ΄τα, θα με θυμηθείς.


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...