Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε Μάρα μου,μήπως είναι πονάκια εντέρου???Πάντως αν είναι πονάκια γυναικολογικά μπορεί να είναι συσπασούλες.Δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς θα σε δει ο γιατρούλης σου!!

Link to comment
Share on other sites

Μάρα δεν θα είναι κάτι μην ανγχώνεσαι. Θα σε δει και ο γιατρός αύριο και θα σου πει. Μπορεί να είναι και μικροσυσπασούλες αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσεις κιόλας.

Εγώ νιώθω ότι είμαι πολύ κοντά στην γέννα, για να δούμε ποια θα είναι η επόμενη που θα γεννήσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάρα δεν θα είναι κάτι μην ανγχώνεσαι. Θα σε δει και ο γιατρός αύριο και θα σου πει. Μπορεί να είναι και μικροσυσπασούλες αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσεις κιόλας.

Εγώ νιώθω ότι είμαι πολύ κοντά στην γέννα, για να δούμε ποια θα είναι η επόμενη που θα γεννήσει?

νεφελακι μ δεν αγχωνομαι απλα για πρωτη φορα ερχομαι αντιμετωπη με το ενδεχομενο του τοκετου...και μαλλον δεν μπορω να το ρεγουλαρω ακομη καλα... τωρα πχ μ επιασε μια αλφα ζαλαδα...μια στουφιαση


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

νεφελακι μ δεν αγχωνομαι απλα για πρωτη φορα ερχομαι αντιμετωπη με το ενδεχομενο του τοκετου...και μαλλον δεν μπορω να το ρεγουλαρω ακομη καλα... τωρα πχ μ επιασε μια αλφα ζαλαδα...μια στουφιαση

Ισως οφείλονται και στο γεγονός ότι μπαίνεις στο μήνα σου πλέον. Δεν είναι και τόσο νορίς και καλά θα κάνεις να συμβιβάζεσαι σιγά σιγά με την ιδέα, όπως και όλες μας. Η ΠΗΤ είναι η τελευταία ημερομηνία που δίνουνε η γιατροί, από τον 9ο όλα είναι πιθανά τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Ισως οφείλονται και στο γεγονός ότι μπαίνεις στο μήνα σου πλέον. Δεν είναι και τόσο νορίς και καλά θα κάνεις να συμβιβάζεσαι σιγά σιγά με την ιδέα, όπως και όλες μας. Η ΠΗΤ είναι η τελευταία ημερομηνία που δίνουνε η γιατροί, από τον 9ο όλα είναι πιθανά τελικά.

μα εχω 9 μερες πριν μπω στο μηνα μου!!! δεν εχει προλαβει ακομη το κοριτσακι μοηυ να ετοιμαστει...δεν γινεται δεν γινεται


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


aplα προσπαθω να θυμηθω κα8ε ποτε ποναω...πχ αυτη τη στιμη ειμαι σιγουρη οτι χαζοποναω εδω και 20 λεπτα...

εμενα παντως ο γιατρος μου ,μου εχει πει να παιρνω ντεπονακι οταν νοιωθω ετσι...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μα εχω 9 μερες πριν μπω στο μηνα μου!!! δεν εχει προλαβει ακομη το κοριτσακι μοηυ να ετοιμαστει...δεν γινεται δεν γινεται

ποτε ειχες παει τελευταια φορα στο γιατρο σου???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

25 απριλιου χαπακι

21 μαιου εχω βιοφυσικο και επομενη επισκεψη 26 μαιου..

τ

25 απριλιου ολα ηταν μια χαρα...καθαρο αμνιακο υγρο κ μπολικο..πλακουντασ 0 γηρανση, ντοπλερ τελειο και η μπεμπα 2 κιλακια και κατι...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...