Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!!!!

να ζησουν τα μωρακια στα κοριτσακια που γεννησαν τις τελευταιες μερες...

να ειναι παντα γερα και καλοτυχα...γεματα ευτυχια και χαρα...και να τους χαρησετε την απολυτη αγαπη...

αντε τωρα με το καλο και με ενα πονο στα κοριτσακια που ετοιμαζονται να γεννησουν...!!!!!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ax μαρα μου 2μας ημαστε στο καφε..εχω αγχος μικρη μου..3 μερες εμειναν..αληθεια το κλυσμα πως γινεται?αυτο θα ειναι το λιγοτερο βεβαια σαυτα που θα περασωω..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως το χαπακι! τι νεα μικρη?

μια χαρα,εδω σπιτι...χαλαρωνω στον καναπε μου,και σε λιγο θα σηκωθω να κανω καμια δουλιτσα στο σπιτι...

κατ'αλλα το μωρο μου πιστευω οτι ειναι πολυ καλα...και ανυπομονω να ερθει η αλλη βδομαδα για να παμε τσο ντοκ


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ax μαρα μου 2μας ημαστε στο καφε..εχω αγχος μικρη μου..3 μερες εμειναν..αληθεια το κλυσμα πως γινεται?αυτο θα ειναι το λιγοτερο βεβαια σαυτα που θα περασωω..

αχ κοριτσακι μου ολα θα πανε τελεια και μετα θα σκεφτεσαι οτι ηταν λαθος που αγχωνοσουνα τοσο πολυ με τη γεννα..

σου το ευχομαι και ολοψυχα...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

χαπακι μου σε εχαριστω γλυκεια μου..κι εσενα το πρωτο ειναι?μπεμπακος?

ναι το πρωτο μου ειναι,ειχα ξανμεινει εγκυος αλλα κρατησε πολυ λιγο...οποτε και μενα ολα πρωτογνωρα ειναι...αλλα πραγματικα δεν με αγχωνει η γεννα...με αγχωνει να καταφερουμε να μαζεψουμε ολα τα λεφτα για τη γεννα

ναι ο μουργος μου..μπεμπακος...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο με τα λεφτα ειναι μια πικρα..εγω εχω μια πιστωτικη..και βλεπω να την χρησιμοποιω σιγουρα για την γεννα..ειναι πολλα τα χρηματα


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα λεφτα ειναι μια πικρα..εγω εχω μια πιστωτικη..και βλεπω να την χρησιμοποιω σιγουρα για την γεννα..ειναι πολλα τα χρηματα

το ξερω αλλα δεν θελω να καταφυγω σε πιστωτικες...εξαλλου,τις εχω κοψει ολες...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα !!!

αρχίσανε τα γεννητούρια ε?

Rose , Marsolan , Fairy !!!!!!!!!!!!!!!!

να σας ζήσουν τα μπουμπούκια σας !!!!! γερά κ ευτυχισμένα !!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...