Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΟ


kathi

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ιδεες σας, το μαρισοφη το ειχα σκεφτει και εγω, αλλα θελω πρωτα το σοφια, το καταπληκτικο ομως ηταν το μα-φια χαχαχααχα.....

Link to comment
Share on other sites

θες να σου πω στ αληθεια τη γνωμη μου? ως ανθρωπος με ονομα μισο-μισο απο 2 ονοματα.. δεν αξιζει!!

εχεις 2 υπεροχα ονοματα, και το σοφια και το μαρια εινια πανεμορφα.... βγαλε το παιδακι σου και τα 2, και διαλεξε ενα ΑΥΤΟΥΣΙΟ να το φωναζεις....

τι μαρισοφη, και μαρισα, και σοφομαρια και μαφια και σομα κλπ κλπ

να σου ζησει, και καλοφωτιστο!!!!!!!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θες να σου πω στ αληθεια τη γνωμη μου? ως ανθρωπος με ονομα μισο-μισο απο 2 ονοματα.. δεν αξιζει!!

εχεις 2 υπεροχα ονοματα, και το σοφια και το μαρια εινια πανεμορφα.... βγαλε το παιδακι σου και τα 2, και διαλεξε ενα ΑΥΤΟΥΣΙΟ να το φωναζεις....

τι μαρισοφη, και μαρισα, και σοφομαρια και μαφια και σομα κλπ κλπ

να σου ζησει, και καλοφωτιστο!!!!!!!

εχεις απολυτο δικιο το ιδιο λεει και ο αντρας μου...καθ΄οτι το σοφια ειναι της πεθερας μου να την φωναζουμε με το ενα....εγω ηθελα και τα δυο......

Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτο δικιο το ιδιο λεει και ο αντρας μου...καθ΄οτι το σοφια ειναι της πεθερας μου να την φωναζουμε με το ενα....εγω ηθελα και τα δυο......

εγω εβγαλα τη δικη μου μαρια, της πεθερας μου... και δευτερο το ονομα της μανας μου...

την φωναζουμε μαρια, σκετο....

αλλα να σου πω την αληθεια μου, το ψιλομετανιωσα... που εδωσα και το ονομα της μανας μου εννοω.... γιατι σε περιπτωση 2ης κορης... δεν μπορω να ξαναβγαλω το ονομα της μανας μου... εφοσον εχει ηδη βγει, εστω και 2ο...

δεν ξερω τι σχεση εχετε με την πεθερα σου, παντως το σοφια εινια πραγματικα ενα ΠΟΛΥ ομορφο ονομα!!! :P


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

οσο και αν σας φαινεται περιεργο εχουμε την καλυτερη σχεση....ναι οντως το σοφια ειναι πολυ ωραιο το μαρια θα βγει για αλλους λογους ......γιατι βλεπεις την μαμα μου την λενε λευκοθεα....λιγο περιεργο.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...