Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

ηρθα και εγω.πηγαμε βολτιτσα να φαμε το γιαουρτι μας και μαλλον την αρπαξα γιατι με ποναει ο λαιμος μου.θα δειξει....χριστινακι εγω τους λεκεδες τους πλενω αμεσως με ace gentile αλλιως μετα δεν βγαινουν αλλο.μαλλον θα κανω και εγω αυτο που ειπε η μαρινα.ειναι καμια εδω???


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου τζες!!!

και μενα οσα ρουχα εχουν λερωθει...τα φοραμε πια μεσα στο σπιτι...

αλλά γενικά τον ταιζω με κατι παλιά φορμάκια γενικά.

Περασατε καλά στη βολτίτσα;


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες! Πήγα γυμνάστηκα και στο καπάκι με περίμενε η υπόλοιπη οικογένεια να πάμε παιδότοπο! Η μικρή αν δεν την έβαζα κι αυτή στα μπαλάκια ξεσήκωνε τον κόσμο! 2η φορά που τη βάλαμε στον παδότοπο, μια σταλιά ανθρωπάκι χανόταν μέσα στα μπαλάκια!

Λορέτα η Παρασκευή είναι κοντά και θα κάνεις γυμναστική με την ησυχία σου!

Θηλάζω τη μικρή και θα πάω σινεμά με μια φιλενάδα! Ο μπαμπάς αναλαμβάνει baby sitting!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ τέλεια!!! Θα πάρω αύριο το πρωί να κλείσω θέσεις για πρώτο τραπέζι παιχνίδι!! :-)

Μωρέ ..εγώ έχω και θεματάκι με τις μάρκες...δεν μου αρέσει και πολύ να βλέπω σε μωρουδιακά να γράφουν μπούλγκαρι και φερέ και ντόλτε καμπάνα κλπ.... αφού μου έχουν φέρει ένα φορεματάκι γλύκα burberry και ντρέπομαι να της το φορέσω..!:oops:

Αααα...πήρα πλυντήριο/στεγνωτήριο...σας το είπα;; δεν σας το είπα...το περιμένω την επόμενη εβδομάδα με τρελή ανυπομονησία!!!!

χριστινακι τωρα που εγινες βπακι επιβαλλεται να τις φορας μαρκες!!:tongue:για που κλεινεται "τραπεζι"?καλοριζικο το στεγνωτηριο και καλα στεγνωματα!

στεγια καλως ορισες.ωραιες οι συγκεντρωσεις σας.μπραβο!!!

μαρινακι καλη διασκεδαση!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!πως ειστε?εγω με την δουλεια δεν προλαβαινω και παρα πολλα και μπαινω αραια παλι...

εμεις εχουμε αρχισει πολλες σκανδαλιες και εχω ασφαλισει τα συρταρια το πλυντηριο και οτι αλλο φτανει ο μικρος τιραμολας!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα

τελικα το νησι το εχασα θα μου πειτε τι εγινε?

ειρηνη τι ηταν κι αυτο?ακριβως κι εγω τα ιδια επαθα ομως μετα τα δικα σου δεν πηγα οφθαλμιατρο φοβαμαι.ομως εκανα γενικες και ολα καλα.

eve δεν ελεγα καλυτερα για το τζοκερ?διπλα το ονομα μου ειναι το ιδιο δηλ μανιταρι.

αγγελικουλα χρονια πολλα .να εισαι καλα.

σοφακι ειδα τις καινουργιες φωτο και μου φανηκες πολυ πιο νεα στις παλιες δειχνεις μεγαλυτερη.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

η μπουμπου απο εχτες το πρωι ειναι χαλια μυξες βηχας κοκκινα ματια .

αχχχχχχχχχχχχχχ λορεττα μας κολησες κι εμας θα σε δειρω.

εχτεςκαι σημερα κοιμαται στο καροτσι και τωρα ειμαι στην τσιτα γιατι ξυπναει


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!Τι κανετεεεεεεεεε;;;;;;;;;;

Εγω μολις πηγα τον μεγαλο σχολειο και φτιαχνω καφεδακι!

Λωριτσα μου περασες καλα με τη κομπαρα;;;;;ναι ε;;;;;

Μανιταρακι και Ειρηνουλα.....ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΤΕ ΟΛΑ!!!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!!!Τα μωρακια σας χρειαζονται ηρεμες και χαλαρες!;)

Σοφακι μου απο το ...ολοτελα...μια χαρα ειναι και το κολυμπι με το μωρο!!!

Εγω χτες τρελλαθηκα με τον Αναστασουλη μου που ειχε ολη τη μερα τεντωμενο το δαχτυλακι και εδειχνε και ελεγε κκκκκκει κκκκκκει χαχαχαχαχ και πατουσε κουμπακια και μου χαλασε και το πολοι της κουζινας και τον πηγα σημερα τον μεγαλο σχολειο δεκα λεπτε νωριτερα...τεσπα!

Μανιταρακι περαστικα για τη μικρουλα ρε ξεχασα να πω.....:)

Εντωμεταξυ ειναι καμια εδω ή τζαμπα καιει η λαμπα;;;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!εδω ειμαι και ειμαι χαλια.την αρπαξα για τα καλα εχτες στην βολτα.ουτε να καταπιω δεν μπορω:(λορετακι εχτες δεν σε προλαβα γιατι βγηκα γρηγορα.μανιταρακι περαστικα στην μπουμπου.ελενη παλι εφυγες,ε???


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...