Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

καλως το το κοριτσακι μας.τι κανει το αντρακι σας?για πες πως θα τις γφτιαξεις τις μπομπονιερες?ναι σουπερ ηταν η μαζωξη.και εγω θελω να κανονισουμε αλλα το μαλλ πεφτει λιγο μακρυα.μηπως να τις τραβουσαμε τις κυριες λιγο παρακατω?

Καλέ να τις τραβήξουμε, να τις τραβήξουμε!!! Παρεπιπτόντως αυτό το κτίριο στον άγιο Δημήτριο θα γίνει πολύ σούπερ! Το βλέπω όποτε περνάω και το χαζεύω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια ρε κοριτσια τι μου κανετε??αρρωστησατε???

ΙΩΑΝΝΑ μου περαστικα σου κοριτσι μου και σε σενα και σε ολοι την οικογενεια

ξεχασα να σας πω και εγω οτι πηρα στεγνωτηριο εδω και ενα μηνα περιπου και το μονο που εχω να πω ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΕΦΕΥΡΕΣΗ.....


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορες!!!τι κανετε???εμεις ξυπνησαμε απο τις 7:30 αλλαξαμε πανα,φαγαμε και τωρα παιζουμε στο παρκο.περιμενω και την βαφτηστηρα για babysitting.ευτυχως που εχει ωραια μερα και ετσι λεω να τα καταβασω στην πλατεια για βολτιτσα.εγω δεν εχω βελτιωθει ιδιαιτερα αλλα τουλαχιστον δεν ειναι κολλητικο.θα κατεβω σε κανα 2ωρο τουλαχιστον.ελπιζω να μπει καποια για παρειτσα.παω να φτιαξω καφεδακι:P


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

τριτη νυχτα στο καροτσι. λετε να μην θελει μετα το κρεβατι της και να θελει μονο καροτσι?

γιαννουλα περαστικα .τουλαχιστων να μην ταλαιπωρηθεις πολλες μερες.

οχι οχι οχι να μην συναντηθειτε τωρα τον δεκεμβρη περιμεντε κι εμενα.

χριστινα εγω γιατι δεν βλεπω φωτο ?που ειναι?

εχω κατι κουπονια που εστειλε η λιμπερο ειναι για τα πρασινα προιοντα σαμπουαν αφρολουτρο κτλ τα θαλει καμια σας?

λορεττα επειδη εχουν ληξει αρκετα κουπονακια και ειναι κριμα να σου τα στελνω? εσεις που εχετε φαρμακειο ισως να τα εξαργυρωνετε.στειλε μου πμ την διευθηνση εαν θελεις.

τζεσ εισαι εδω?


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κι απο μενα κοριτσακια μου!

Ιωαννα....τι να πω....περαστικα στα παιδια...και γρηγορα ξεμπερδεματα σε σενακοριτσι μου.....

Πρινσι!!Αντε!!Εισαι πια στη τελικη ευθεια ετσι;;Ολα με το καλο!! :)

Μανιταρακι γιατι τη κοιμιζει στο καροτσι;;;

Τζεσικουλα εισαι καλυτερα ετσι;;χαιρομαι!! :)

Εμεις ολα καλα!

Περιμενουμε φιλαρακια του μεγαλου να ρθουν γιατρελλο παιχνιδι!

Χτες το απογευμα πηγαμε 8 μαμαδες απο το σχολειο σε παιδοτοπο και παιξαν τα παιδια,περασαμε σουπερ!;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ελενιτσα.

καλα κανατε ετσι θελουν κι αυτα παρεουλα.

αααααα και αναρωτιεμε γιατι δεν ειναι σχολειο το παιδι.εμας βγηκε απο την πρωτη φορα κι ετσι κανονικα σημερα σχολειο.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ελενακι μου!!!ευχαριστω ειμαι καπως καλυτερα:P΅μανιταρακι μου δεν την εχω βαπτισει ακομα λογω στενομυαλιας του αντρα μου που θελει ανοιξη και οχι χριστουγεννα οπως ειχαμε σχεδιασει.και το ονομα αυτης ΑΡΤΕΜΙΣ


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

κοιμαται στο καροτσι γιατι εχει μυξουλες και πνιγεται στην κουνια και κλαιει .μολις μπη στο καροτσι ειναι μια χαρα.την βοηθαει να αναπνεει.

οσο τζες γι αυτο που ελεγες εχτες οοοοοοοοοοοολα τα μωρακια μολισ αρρωσρησουν και τα παρεις στο κρεβατι σου τελοσ εκει μενουν .την εχω ακουσει απειρες φορες την ιστορια αυτη,και την εχω ζησει φυσικα.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα ελενακι μου!!!ευχαριστω ειμαι καπως καλυτερα:P΅μανιταρακι μου δεν την εχω βαπτισει ακομα λογω στενομυαλιας του αντρα μου που θελει ανοιξη και οχι χριστουγεννα οπως ειχαμε σχεδιασει.και το ονομα αυτης ΑΡΤΕΜΙΣ

θα φοβαται μην κρυωση κι εγω το σκεφτομαι ομως δεν εχω επιλογη.

εμενα με βαπτισαν αρτεμησια ομως μονο στην ταυτοτητα ειναι ετσι .


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

κοιμαται στο καροτσι γιατι εχει μυξουλες και πνιγεται στην κουνια και κλαιει .μολις μπη στο καροτσι ειναι μια χαρα.την βοηθαει να αναπνεει.

οσο τζες γι αυτο που ελεγες εχτες οοοοοοοοοοοολα τα μωρακια μολισ αρρωσρησουν και τα παρεις στο κρεβατι σου τελοσ εκει μενουν .την εχω ακουσει απειρες φορες την ιστορια αυτη,και την εχω ζησει φυσικα.

και τι να κανω???εχτες κοιμηθηκε παλι με τον αντρα μου και εγω στον

καναπε εξοριστη και λογω ασθενιας.οσο για την βαπτιση και εγω σκεφτομαι το κρυο αλλα ειχα σχεδιασει την τελεια βαπτιση με θεμα τα χριστουγεννα και τωρα φτου και απο την αρχη ψαξιμο.ασε που η αδερφη μου εχει ηδη αγορασει το φορεματακι και δεν το λες ανοιξιατικο:-(


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες και από μένα! Γράφω με το πιτσικολίνι αγκαλιά για όσο θα με αφήσει, καθότι γκρινιάζει:-(:sad::-(.Πω,πω βρε παιδιά μάλλον έχει πάθει εξάρτηση ο γιόκας μου από την αρχοντομουτσουνάρα μου!. Όταν φύγω για τίποτα εξωτερικές δουλειές και τον αφήνω, μου λέει η μαμά μου πως συνοφρύεται σα να απορεί! Σου λέει πού πάει αυτή που την έχω με το μήνα;

Τζεσικούλα και Μανιτάριους περαστικούλια. Μανιτάρι, για να μην έχεις τη μπουμπού περιορισμένη στο καρότσι, δοκίμασε να της βάλεις μία κουβερτούλα κάτω από το στρώμα της ψηλά εκεί που βάζει το κεφάλι της, ώστε να δημιουργήσεις με αυτόν τον τρόπο μία κλίση στο στρώμα σαν αυτή του καροτσιού. Μου το έχει πει φίλη μου που της το είπε ο παιδίατρός της και είναι πολύ αποτελεσματικό.

Link to comment
Share on other sites

Τζες, κρίμα για τη βάφτιση ρε συ, θα ήταν όντως πολύ ωραίο θέμα τα χριστούγεννα...:(:(:(. Μη νομίζεις κι εμένα μου έχουν πει διάφοροι ότι γιατί δεν το έκανα νωρίτερα και διάφορα τέτοια. Πάντως τί λύσσα βρε παιδί μου να έχουν όλοι μία άποψη σε αυτά τα θέματα και να θέλουν και να την επιβάλλουν κιόλας λες και το παιδί είναι δικό τους, δεν μπορώ να το καταλάβω. Άσε, κι εμένα έχουν πάθει μία παράκρουση όλοι οι παππουδογιαγιάδες, μια μορφιά σου λέω!!!

Κοριτσάκια να σας πω και επισήμως ότι βαφτιζόμαστε την επόμενη Κυριακή και όποια μπορεί να έρθει είναι ευπρόσδεκτη, στείλτε μου πμ όσες θέλετε να σας δώσω συντεταγμένες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...