Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Προθυμοποιείστε να στείλετε τα στοιχεία σας για την εύρυθμη λειτουργεία του φόρουμ?  

72

  1. 1. Προθυμοποιείστε να στείλετε τα στοιχεία σας για την εύρυθμη λειτουργεία του φόρουμ?

    • Όχι με τίποτα δεν το θέλω
      32
    • Όχι τώρα, ακόμα δεν έχω εμπιστοσύνη σε αυτό το site
      3
    • Έτσι και έτσι, το σκέφτομαι
      12
    • Ναι, καθώς έτσι θα είναι πιο δύσκολο να μας ξεγελάσει κάποιος/εκμεταλλευτεί την ανωνυμια για να ικανοποιησει καποιο κακόβουλο σχέδιο
      14
    • Ναι και πέραν απο αυτό πιστεύω ότι πρέπει να είναι υποχρεωτικό για την εγγραφή σε αυτό φόρουμ, για την προστασία όλων.
      11


Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Προσωπικές μου απόψεις.

1. Η ανωνυμία είναι χρήσιμη μόνο σε θέματα ψυχολογικής υποστήριξης. Η ανωνυμία βοηθά στο να βγάλει κάποιος τα εσώψυχά του χωρίς φόβο αλλά με πάθος.

2. Από εκεί και πέρα για να χρησιμοποιήσει κάποιος ένα βήμα συζήτησης, έστω και απλά για να εκφέρει άποψη, οφείλει να έχει το θάρρος και την ευθύνη της γνώμης του. Η πλήρης ανωνυμία διευκολύνει απλά τις καταχωρήσεις υβριστικού, παραπλανητικού και επικίνδυνου περιεχομένου. Το προσωπείο της ανωνυμίας πίσω από ένα πληκτρολόγιο είναι φρούτο της εποχής μας και της σύγχρονης απομόνωσης. Φανταστείτε στο λίκνο της δημοκρατίας οι συζητήσεις του Δήμου να γινόντουσαν φορώντας όλοι κουκούλες;

3. Εξειδικεύοντας για τα μέλη που χορηγούν συμβουλές, αλίμονο αν δεν έχουν διαθέσιμα τα στοιχεία τους οι διαχειριστές του forum. Αν εγώ πχ επικαλεστώ την ειδικότητά μου και δώσω μια συμβουλή που θα κάψει τον άνθρωπο που θα την εφαρμόσει, ε, δεν πρέπει να βρεθώ υπόλογη με κάποιο τρόπο;

Καλό είναι για μένα οι διαχειριστές να διαθέτουν τα πλήρη στοιχεία των μελών. Όπως βέβαια καλό είναι να έχουν διαθέσιμα προς τα μέλη και τα δικά τους στοιχεία. Σαν θέμα αρχής.

Από εκεί και πέρα αν κάποιος θέλει να αναρτά και δημοσίως τα στοιχεία του είναι άλλο θέμα. Εγώ δεν θα το έκανα γιατί πολλές φορές γράφω εν ώρα εργασίας και δεν θα ήθελα να "καρφωθώ".


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

εγω θα τα εδινα γιατι νομιζω ειναι το πιο σωστο να ξερουν που πρεπει να απευθυθουν οταν γινει κατι επιληψιμο κ να μην την πληρωσει ο δημιουργος του φορουμ κ σαν μοντ σε αλλο φορουμ συμφωνω απολυτα με το να δινουμε στοιχεια προεραιτηκα παντα με την εγγραφη μας


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...