Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Η δουλεια μου κ η παράνοια της


mariantinos

Recommended Posts

Το θέμα υπήρχε στο άλλο φόρουμ κ το συνεχίζω εδώ γιατί δεν κρατιέμε με AYTA που ακούω!

Θα βάλω κ λινκ για όσες δεν ήξεραν το θέμα.

Λοιπόν χτες έρχετε περίπτερο μια κοπέλα κ ζητάει 3 διαφορετικές μάρκες τσιγάρα.τα δίνω κ μου λέει"ποσο θέλεις γενικά;"

Κ σκέφτομαι...γενικά θέλω κάπου δέκα χιλιάδες ευρώ να δώσω εδώ κ εκεί...

Αλλά απάντησα 9.40!

Πριν 2-3 βδομάδες σταματάει μια μαμα ME το γιο της παραδίπλα στο περίπτερο κ πιάνει κουβέντα ME φιλη ΠOY πέτυχε στο δρόμο.

Ο MIKPOΣ της φεύγει κ έρχετε κοντά στο περίπτερο κ χαζεύει.

Κάπου 5-6 ήτανε.

Κάποια στιγμή άρχισε να φωνάζει ΜΑΜΑ ΜΑΜΑ ΈΛΑ ΝΑ ΔEIΣ ΒΡΉΚΑ ΠΟΥΛΆΚΙΑ!

Η μαμα δεν έδωσε σημασία κ συνέχισε την κουβέντα με την φιλη της.ο MIKPOΣ συνέχιζε ΜΑΜΑ ΠΟΥΛΆΚΙΑ.

κάποια στιγμή χωρίζουν Οι γυναίκες κ έρχετε η μαμα δίπλα του.μαμα ΠΟΥΛΆΚΙΑ!

Γούρλωνει η μαμα τα μάτια τον αρπάζει αρών αρών κ φεύγουν...

Το παιδί έβλεπε τις ερωτικές ταινίες ΠOY πουλάμε στο περίπτερο κ φώναζε...XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA XA


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, καλά έκανες και το συνέχισες το θέμα εδω αν και δεν το είχα πετύχει πριν, όλα τα λέφτα οι ιστορίες σου, να γελάσει λίγο και το χειλάκι μας.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

οταν εχεις ενα επαγκελμα που εχει να κανει με ανθρωπους βλεπεις ουυυυυ!!!και μετα το θεμα ειναι αν αντεχεις εχω κανει πολλες δουλειες με κοσμο ενα εχω να πω!!!ε!!!δεν ειμαστε καλα...καθολου καλα!!!μαρια μου γραψτα ολα και βγαλε βιβλιο θα πιασει και θα τα βγαλεις και απο το συστημα σου καλο?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κ εγώ εχω κάνει πολλές δουλειές αλλά αυτό ΠOY γίνετε στο περίπτερο άλλο πράγμα.

Γιατί είναι πιο εύκολη η πρόσβαση στο κόσμο.

Παππούς.μια κάρτα για το κινητό θέλω.

Εγώ.ποια εταιρία έχετε;

Παππούς.εε νοκια


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααχαχαχαχα...εχω δουλεψει σε σουπερμαρκετ και στην εκθεση θεσσαλονικης το παλιο επαγγελμα μου ειναι κομμωτρια χαχαχαααα στην εκθεση ειχαμε το γιελιο ε ρε κοσμοσ που υπαρχει


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ααααχαχαχαχα...εχω δουλεψει σε σουπερμαρκετ και στην εκθεση θεσσαλονικης το παλιο επαγγελμα μου ειναι κομμωτρια χαχαχαααα στην εκθεση ειχαμε το γιελιο ε ρε κοσμοσ που υπαρχει

Πεεεες μας


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο γραφείο..το boss δεν έχει και μεγάλη ιδέα από Pc και internet... Προσπαθώ να μπω στην ιστοσελίδα της πρεσβείας ενός κρατιδίου...κάπου στην Αφρική...τρέχα γύρευε δηλαδη... Η σελιδα όμως όπως με ενημέρωσαν τελικά απο το Υπουργείο Εξωτερικών είναι "κάτω" και αυτολεξή (λάθος μου αυτό..) το μεταφέρω στο boss... Η απάντηση του: Και αφού είναι κάτω..γιατί δεν τη σηκώνεις παιδί μου; :) Θα του απαντούσα...αλλά έχε χάρη.

Άλλη μέρα έρχεται τεχνικός για να δει τι έχει πάθει το ένα pc μου. Ο τεχνικός του λέει: Κύριε..Τάδε...το pc θέλει άμεσα καθάρισμα...είναι κάτι που έπρεπε εδώ κ πολύ καιρό να γίνει! Η απάντηση του απευθυνόμενος σε εμένα: - Καλά...μου φαίνεται πως η καθαρίστρια που έρχεται και 2 φορές την εβδομάδα...δεν κάνει τίποτα τελικά! Τι θα κάνουμε; !!!! Άντε εξήγησε του!

Link to comment
Share on other sites

Στο γραφείο..το boss δεν έχει και μεγάλη ιδέα από Pc και internet... Προσπαθώ να μπω στην ιστοσελίδα της πρεσβείας ενός κρατιδίου...κάπου στην Αφρική...τρέχα γύρευε δηλαδη... Η σελιδα όμως όπως με ενημέρωσαν τελικά απο το Υπουργείο Εξωτερικών είναι "κάτω" και αυτολεξή (λάθος μου αυτό..) το μεταφέρω στο boss... Η απάντηση του: Και αφού είναι κάτω..γιατί δεν τη σηκώνεις παιδί μου; :) Θα του απαντούσα...αλλά έχε χάρη.

Άλλη μέρα έρχεται τεχνικός για να δει τι έχει πάθει το ένα pc μου. Ο τεχνικός του λέει: Κύριε..Τάδε...το pc θέλει άμεσα καθάρισμα...είναι κάτι που έπρεπε εδώ κ πολύ καιρό να γίνει! Η απάντηση του απευθυνόμενος σε εμένα: - Καλά...μου φαίνεται πως η καθαρίστρια που έρχεται και 2 φορές την εβδομάδα...δεν κάνει τίποτα τελικά! Τι θα κάνουμε; !!!! Άντε εξήγησε του!

XA XA.θεϊκό το τελευταίο!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Στο γραφείο..το boss δεν έχει και μεγάλη ιδέα από Pc και internet... Προσπαθώ να μπω στην ιστοσελίδα της πρεσβείας ενός κρατιδίου...κάπου στην Αφρική...τρέχα γύρευε δηλαδη... Η σελιδα όμως όπως με ενημέρωσαν τελικά απο το Υπουργείο Εξωτερικών είναι "κάτω" και αυτολεξή (λάθος μου αυτό..) το μεταφέρω στο boss... Η απάντηση του: Και αφού είναι κάτω..γιατί δεν τη σηκώνεις παιδί μου; :) Θα του απαντούσα...αλλά έχε χάρη.

Άλλη μέρα έρχεται τεχνικός για να δει τι έχει πάθει το ένα pc μου. Ο τεχνικός του λέει: Κύριε..Τάδε...το pc θέλει άμεσα καθάρισμα...είναι κάτι που έπρεπε εδώ κ πολύ καιρό να γίνει! Η απάντηση του απευθυνόμενος σε εμένα: - Καλά...μου φαίνεται πως η καθαρίστρια που έρχεται και 2 φορές την εβδομάδα...δεν κάνει τίποτα τελικά! Τι θα κάνουμε; !!!! Άντε εξήγησε του!

Τυχερούλαααααα, έχεις και τον Mr Bean τσάμπα σε παράσταση κάθε μέρα χεχεχεχιχιχιχαχα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα θα πεθάνω... και τι τις λες οταν έρχεται και τι σου απαντάει γράψε τον διάλογο :lol: :lol:

Μου ζητάει την μάρκα-φάντασμα

ΛEΩ δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα.

Όχι υπάρχει δείξε μου τι έχεις AΠO μαλμπορο.

Την πρώτη φορά της τα έδειξα όλα.

Τις επόμενες ΛEΩ δεν υπάρχει κ λέει όχι υπάρχει.εντελώς σπάσιμο


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...