Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μπαααα! Μάλλον τα χάσαμε τα λεφτά! Από ότι βλέπω από τις 23/5 δεν έχει ξαναμπεί η Δήμητρα...Τι να πω , 5,5 Ευρώ από εμένα 5,5 από εσένα και ποιος ξέρει αν υπάρχει κι άλλο "θύμα"...

Οι διαχειριστές δεν μπορούν να βοηθησουν στον εντοπισμό????Γιατί αν είναι θέμα απάτης η ίδια θα ξαναμπεί και με άλλο ψευδόνυμο και θα εξαπατήσει κι άλλους...Δεν υπάρχουν κάποιες δικλείδες ασφαλείας?

Εγώ πάντως έχω "κουμπωθεί" και δεν ρισκάρω πλέον να ψωνίζω παρα μόνο από αυτές που έχω ξανασυνεργαστεί. Και μέχρι τώρα νομίζω ότι όλες βασιζόμασταν στην "καλή πίστη" μεταξύ μας...Τώρα ....

Μπορούμε να κάνουμε κάτι βρε κορίτσια????Ξέρουμε μόνο το επίθετο της (από την κατάθεση)...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πλέον είμαι σίγουρη οτι μας έκλεψε. Η πλάκα ειναι οτι όταν της έστειλα μήνυμα (αφού έκανα την κατάθεση) και τη ρώτησα αν έστειλε την τσάντα, μου είπε μεταξύ άλλων οτι δεν έχει σκοπό να με κλέψει και οτι νιώθει άσχημα (χωρίς να πω εγω κάτι περί αυτού). Το δικό της μυαλό σκέφτηκε την κλεψιά πρώτο.

Κρίμα γιατι έχω συνεργαστεί άψογα με πολλές κοπέλες, πλέον δεν θα ξαναρισκαρω με μια άγνωστη.

Link to comment
Share on other sites

τι να πω βρε κορίτσια ,εγώ πάντως πήρα απο τη Δήμητρα πριν το Πάσχα μια καπαρντίνα και ήταν άψογη στη συναλλαγή μας ...ελπίζω τουλάχιστον να μην έχει πάθει κάτι η κοπέλα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το εύχομαι -προς Θεού, και στην αρχή αυτό σκέφτηκα είναι η αλήθεια . Άνθρωποι είμαστε μπορεί κάτι να προκύψει ,αλλά μετά από τόσο καιρό δεν μπορεί να μην πηγαίνει κι αλλού το μυαλό...δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...