Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα σύλληψης??????? από πότε?????


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όπους.... πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάποια από σας που να ένιωσε νωρίς συμπτώματα εγκυμοσύνης...πριν να έχει καν καθυστέρηση!!! Ο δικός μου κύκλος ξεκίνησε στις 11-3-2013 και είχα ελευθερες επαφες στις 25, 27 και 31... αλλά ήδη τις τελευταιες 3 μερες έχω ένα συνεχόμενο υποκουφο πονο χαμηλά στην κοιλια...σκέφτομαι ότο απλά είναι η ιδέα μου....επειδη το θέλω πολύ....αλλά....δεν ξέρω!!!! :oops:....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όπους.... πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάποια από σας που να ένιωσε νωρίς συμπτώματα εγκυμοσύνης...πριν να έχει καν καθυστέρηση!!! Ο δικός μου κύκλος ξεκίνησε στις 11-3-2013 και είχα ελευθερες επαφες στις 25, 27 και 31... αλλά ήδη τις τελευταιες 3 μερες έχω ένα συνεχόμενο υποκουφο πονο χαμηλά στην κοιλια...σκέφτομαι ότο απλά είναι η ιδέα μου....επειδη το θέλω πολύ....αλλά....δεν ξέρω!!!! :oops:....

mamy τα πρωτα συμπτωματα ειναι λιγακι δυσκολο να τα καταλαβεις γιατι ειναι παρομοια με την περιοδο,ενα απο αυτα ειναι και το πρηξιμο στο στηθος,εγω ειχα αρκετους πονους χαμηλα στην κοιλια και την ημερα που ηταν να αδιαθετησω ειχα ροζ υγρα,την επομενη εξαφανιστηκαν!τωρα τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα και απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη αλλαζουν,το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να κανεις μια β χοριακη,λενε οτι δειχνει αν εισαι εγκυος απο τις πρωτες τρεις μερες συλληψης,τεστ μην παρεις τσαμπα θα δωσεις χρηματα!βαση ομως απο τις ημερομηνιες που γραφεις μπορει και να εισαι,σου το ευχομαι αφου το θελεις πολυ μεσα απο την καρδια μου!περιμενουμε νεα σου! http://www.mama365.gr/tool.aspx?entid=612


a>2eM3p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα vivimix... σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και για το link που μου εστειλες... ξέρω ότι έχεις δικιο.... απλά αγχώνομαι λίγο γιατί το καλοκαίρι είχα μία βιοχημική εγκυμοσύνη και τότε είχα αρκετούς πόνους απο την πρώτη στιγμή... δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο...απλά φοβάμαι μοίπως που ξανασυμβεί... έχω ακόμη ένα παιδακι 4 ετών αλλά τότε δε θυμάμαι να ένιωσα τίποτα... εκτός και αν δεν έδινα σημασία αφού ήταν και η πρώτη μου εμπειρία.... μακάρι να έρθουν όλα φυσιολογικά..!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...